Skocz do zawartości

[C+ CP n O] TCM i Cartoon Network


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oni właściwie mają jeszcze miejsce na TP :?: tzn. miejsce zawsze będzie, ale żeby jakość była w miare dobra, bo prawie wszystkie kanały jakie mają w ofercie są z ich TP. pisanie maili nie zawsze pomaga. Choć w tej chwili abo n-ki są stratni. No ludzie próbujcie im skrzynkę zasypać

 

james_b pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że maile do nich nic nie pomogą. Przed marcem, kiedy była mowa dopiero o wprowadzeniu rozdziału CN z TCM, w artykułach była mowa, że ten rozdział będzie oficjalnie tylko w C+. A więc zanim np. do N ten rozdział wejdzie to za pewne trzeba jeszcze sporo czasu poczekać. A tak za marginesem - ich to pewnie nie obchodzi nawet - mają to gdzieś i uważają ten rozdział za głupotkę i uważają, że mają ważniejsze sprawy, niż zawracanie sobie głowy tą 'głupotką'.. :roll: No, w sumie nie powinni tak myśleć, bo ich zadaniem jak za równo innego operatora jest takie, aby abonent czuł się jak najlepiej u danego operatora i powinni dogadzać w miarę możliwości abonentom. No, nie wiadomo, ani widu ani słychu o tym rozdziale w N czy oficjalnie w CP, i za pewne ci operatorzy nie zawracają sobie tym głowy i nie myślą o walce o te kanały jako dwa całodobowe by były u nich w ofercie obecne. Była mowa, że na razie w C+, i tak się stało. Mówię oczywiście oficjalnie, bo abonenci CP sobie też tam jakoś do listy dodają te dwa kanały, ponieważ również są kodowane w Nagravision..

Taka moja opinia...

Aha, i przypomnijmy tak sobie, może to coś pomoże w tej sprawie, a może i nie, że o rozdzieleniu CN i TCM zapowiadało wyłącznie CTA C+, u pozostałych operatorów BOK nic nie wspominał!

Pozdrawiam :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Najpierw wchodzisz w menu,potem instalacja programow,w następnym menu czyli w TP wpisujesz parametry tych kanałów 10.949/V,wybierasz tryb szukania: sieć i wciskasz szukanie kanałów.... I wtedy twój dekoder powinien bez problemu wpisać Cartoon Network i TCM 24 ( te kanały ) (ja też mam taki tyb dekodera to wiem co i jak :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok mam ten CN na liście kanałów "Wszystkie Kanały". Czy nie ma sposobu żeby przenieść na listę "Cyfrowy Polsat"? Bo jestem przyzwqyczajony do swoich numerów....

 

A jeśli nie to czy jest możliwość skopiowania kanałów z Cyfrowy Polsat do pustej Listy TV1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie. nie ma takiej możliwości dodania kanałow do listy CP, robi to Cyfrowy Polsat. a do listy TV1 możeż dodać wlasne programy jak i te z listy Cyfrowego Polsatu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zauważyłem, że TCM został wzbogacony o polską grafikę. Tytuły filmów są podawane w języku angielskim, polskim i (chyba) węgierskim. Nie wiem jak jest w 24-godzinnym TCM, ale tak ma się sprawa w sześciogodzinnym od 21.00-03.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że TCM został wzbogacony o polską grafikę. Tytuły filmów są podawane w języku angielskim, polskim i (chyba) węgierskim. Nie wiem jak jest w 24-godzinnym TCM, ale tak ma się sprawa w sześciogodzinnym od 21.00-03.00.

 

A jest EPG? Ja nie moge sprawdzić teraz bo jestem daleko od domu, a w domu bede dopiero w lutym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...