Skocz do zawartości

[C+ CP n O] TCM i Cartoon Network


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, logo się raczej nie zmieni przynajmniej na pewno się logo nie zmieni CN. Ciekawe, jak zmienią godziny emisji danych kreskówek, bo przecież się zmienią, prawda? :wink: I jak będzie wyglądać nowa ramówka TCM oraz CN ale nie w rodzaju wyglądu. Wiecie o co mi chodzi. Nie muszę tłumaczyć? :!::wink::wink:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od marca Turner będzie oferował operatorom możliwość nadawania filmowego kanału Turner Classic Movies (TCM) i dziecięcego Cartoon Network w oddzielnych całodobowych pasmach. Na widzów TCM czeka wiele nowych pozycji.

Turner Broadcasting System (TBS) rozszerza swoje portfolio w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wprowadzenie dzielonej formy kanałów to reakcja na ich rosnącą popularność oraz rozwój nowych mediów i platform cyfrowych w Polsce.

 

Jak zapewnia nadawca, TCM w wersji całodobowej w dalszym ciągu będzie dostarczał polskiej publiczności klasykę kina, ale w bardziej nowoczesny i nowatorski sposób. W ofercie kanału pojawią się filmy do tej pory nie nadawane w Polsce oraz dokumenty z serii Off Set z udziałem sławnych Polaków np. Janem Kaczmarkiem, Katarzyna Figurą czy Piotrem Adamczykiem.

 

Programy anglojęzyczne będą czytane przez lektora. Na antenie TCM będzie można oglądać 40 nowych filmów. Do maja w ramówce TCM znajdzie się kolejne 326 premier i 60 dokumentów.

 

Turner poinformował już swoich obecnych operatorów o nowej ofercie. Ci z dostawców, którzy nie mają jeszcze technicznych możliwości by nadawać TCM i Cartoon Network jako dwa oddzielne kanały, w dalszym ciągu będą odbierać sygnał dzielony.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli niektóre kablówki nie pójdą na oddzielne TCM i CN to jak będzie wyglądać nadawanie tych kanałów skoro program tv i cała ramówka się zmienia kanałów i godziny emisji filmów?? Jak to będzie wyglądać??

Może mi ktoś wytłumaczyć?! Po prostu będzie tak jak teraz, że CN będą mieć deo 21.00?

Jak to będzie wyglądać dla operatorów sieci kablowych, którzy nie pójdą na oddzielne TCM i CN??

:wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
No to jeśli niektóre kablówki nie pójdą na oddzielne TCM i CN to jak będzie wyglądać nadawanie tych kanałów skoro program tv i cała ramówka się zmienia kanałów i godziny emisji filmów?? Jak to będzie wyglądać??

Może mi ktoś wytłumaczyć?! Po prostu będzie tak jak teraz, że CN będą mieć deo 21.00?

Jak to będzie wyglądać dla operatorów sieci kablowych, którzy nie pójdą na oddzielne TCM i CN??

:wink::wink::D

 

Pewnie beda nadawac jeden z tych dwu kanalow. To jest chyba logiczne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCM już nadaje! Właśnie leci jakiś film. Ale teraz przełączyłem na CN i było o 21.00 TCM się włączyło. Ale nie rozumiem. To tutaj na całodobowym jest inny program tv i emisje filmów oraz na CN TCM też ma inne emisje?? A jak to będzie w kablówkach wyglądać od 1 marca? Nadal będą mieli ci operatorzy, którzy nie pójdą na całodobowy CN i TCM to będą mieć tak, że CN będzie tak jak dotychczas do 21.00 a od 21.00 TCM?? Jak to będzie??

???

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to ciekawie dziwne. Ktoś zacytował gdzieś, że niektórzy operatorzy kablowi w miarę możliwości technicznych mogą również wprowadzić całodobowy TCM i CN a Ci operatorzy, którzy na to nie pójdą będą mieć do 21.00 CN?? A więc dla platform cyfrowych sygnał tych kanałów CN i TCM będą nadawać całą dobę osobno, a dla operatorów kablowych też osobno? No ale to idzie innym pasmem od nadawcy dla platform cyfrowych drogą satelitarną a dla kablówek drogą naziemną prawda??

Trochę skomplikowana sprawa..

A więc na tym to tak będzie polegać??

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

prawdopodobnie bedzie na jakims satelicie osobny dosył z dzieloną wersją cn/tcm tak jak teraz a ci co beda mogli beda mogli nadawać oddzielny sygnał:) tak to bynajmniej widze :D

jesli lazi o sygnal dla kablowek jest to transmisja satelitarna :P z amosa zdaje sie lub jakiegoś innego satelity i tam prawdopodobnie pozostanie wersja dzielona dla kablowek a abonenci platform beda mieli rozdzielone w kablowkach tylko ci którzy sie zdecydują na rodzielenie na 2 kanały:) jak narazie wiem jedno moj operator kablowy nie zamierza narazie rozdzielać sygnału:( na 2 osobne kanały a ramówka z tego co sie dowiedziałem bedzie taka ze od 21wszej bedzie leciało to co na tym calodobowym tj film x leci na całodobowym o 21wszej to w tym samym czasie bedzie na kanale cn/tcm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kopię kanału CN. Na jednym pisze CN+TCM a na drugim CN. ten drugi to za pewne ten 24h. Ale dziś np. na tym 24h co będzie po 21.00 ?? TCM??? A 1 marca na CN 24h tym wskoczą kreskówki po 21.00 i nie będzie już TCM tak??

Dziwne.

1 marca się przekonamy.

A co do testów do dziś racja, przestali testować. Testy trwały od wczoraj do dzisiaj rana.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy abonenci C+ będą również mieli dostęp do kanału CN/TCM ?? Bo powstała już kopia na transponderze i są dwa CN. Jak wiadomo jeden to dzielony a drugi 24h. A czy od 1 marca również będziemy Abonenci C+ mogli odbierać dzielony kanał CN/TCM?? Załóżmy na innym dekoderze. Mam fergusona i mam te dwie kopie CN. Jedna dzielona druga 24h. Po prostu się z ciekawości pytam. To jak??

:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ty nierozumiesz?

Tam gdzie operator podpisze odpowiednią umowe z nadawcą bedą CN i TCM oddzielnie. W pozostałych przypadkach pozostanie po staremu, będzie jeden kanał dzielony.

Tam gdzie kanały będą oddzielnie, nie będzie dzielonego.

 

Jasne już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całodobowym TCM, gdzie dotąd były testy wskoczyła już taka animacja z logo TCM. To za pewne już oznacza koniec testów i to już pozostanie do jutra, czyli 1 marca, kiedy wystartuje TCM. Ciekawe o której godzinie?? Na pewno po południu lub w południe albo rano. Czekamy.. :wink:

Teraz CN będzie miał łatwiej z pomieszczeniem kreskówek dzięki całej dobie wyłącznie dla siebie :D Bo tal to CN musiał aby nową kreskówkę wprowadzić musiał wycofać jakąś z tego miejsca i wsadzić tą nową. Teraz będzie stopniowo lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...