Skocz do zawartości

Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda to co napisałem. Przez pierwsze 3 tygodnie tylko raz film będzie o 16:00 a tak zawsze ok. 17.oo (+- 15 min).

A seriale o których piszesz mają stałe pory emisji premier i stale pory emisji powtórek. To logiczne że powtórka jest innego dnia o innej porze. Coś jeszcze chcesz dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie ramówkę, z interesujących mnie seriali znalazłem Fringe i Revolution. Szkoda, że niektóre seriale puszczają od któregoś tam sezonu, przecież że nie zacznę oglądać Smallville od 9 sezonu...

 

Żenada, że na tego typu kanale puszczają Wesołowską i inne tego typu głupoty... :roll:

Już kilkukrotnie było pisane po co takie seriale są.

 

Co do "Revolution", to również sobie to upatrzyłem. A także "KSD". Może "Układ Warszawski" i "Odwróconych" przetestuję.

 

Ciekawe czy z czasem będą "The Bold and the Beauty" oraz "Kryminalni" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie po co takie seriale są. Są żałosne i oceniam taki ruch negatywnie.

A nie jest tak, że te polskie seriale można w każdej chwili obejrzeć na player.pl za darmo? KSD czy Układ to raczej słabizna, ale Odwróconych jak najbardziej polecam.

A nie jest tak, że nie wszyscy jednak lubią oglądać TV i rzeczy z TV internetowo? Część z ludzi też nie wie jak, lub nie ma do tego dostępu ;-) A tutaj taka TVN FABUŁA daje taką możliwość. Nie ma co z góry wszystkiego oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo i jingle to wygladają jak wprawki jakiś dzieciaków robiących swoje pierwsze "oprawy" za pomocą photoshopa :).

Można zrobić oprawę minimalistyczną jak w 13th street czy TCM, ale ta jest po prostu tandetna..

Przecież ta oprawa jest prosta i minimalistyczna. Nie zauważyłem tam jakichś przesadyzmów.

 

Wszystko bylo by ok. ale te paradokumenty, leca rowniez w TVN7 nie kojarze czy w glownym tez.

A oglądasz codziennie telewizję od 2:00 do 6:00, że tak bardzo Ci to przeszkadza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Władcy pierścieni emisja filmu trwała 4h w tym połowa reklam czy było trochę lepiej?

 

 

No jak połowa reklam?? Przecież ustawa jest jasna, 12 minut reklamy w ciągu godziny + 2 minuty ogłoszeń nadawcy. Nie mylić z autopromocją bo ta wchodzi w czas reklamowy. Krótko mówiąc, przerwa w filmie w ciągu godziny maksymalnie może trwać 14 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Władcy pierścieni emisja filmu trwała 4h w tym połowa reklam czy było trochę lepiej?

 

 

No jak połowa reklam?? Przecież ustawa jest jasna, 12 minut reklamy w ciągu godziny + 2 minuty ogłoszeń nadawcy. Nie mylić z autopromocją bo ta wchodzi w czas reklamowy. Krótko mówiąc, przerwa w filmie w ciągu godziny maksymalnie może trwać 14 minut :)

 

 

Z reklamami prawda, ale jeśli chodzi o ogł. nadawcy to nadawcy sprytnie to obchodzą blokami programowymi typu WŁĄCZ EMOCJE itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, ale "afera", jakby Canal+ zaczął przerywać filmy reklamami :D

 

Przypomnę, że TVN Fabuła powstało, by:

- powiększyć tematykę kanałów Grupy TVN (m.in. odpowiedź na Polsat Film)

- zwiększyć przychody z reklam

- utrzymać ceną "za gniazdko" od operatorów płatnej TV (w tej samej cenie za abonenta operator otrzymuje - więcej kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko bylo by ok. ale te paradokumenty, leca rowniez w TVN7 nie kojarze czy w glownym tez.

A oglądasz codziennie telewizję od 2:00 do 6:00, że tak bardzo Ci to przeszkadza? ;)

No raczej jestem nocnym markiem, dzis poszedlem spac o 5tej rano, bardzo czesto siedze do poznych godzin nocnych, czy tez wczesniejszych godzin porannych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, ale "afera", jakby Canal+ zaczął przerywać filmy reklamami :D

 

Przypomnę, że TVN Fabuła powstało, by:

- powiększyć tematykę kanałów Grupy TVN (m.in. odpowiedź na Polsat Film)

- zwiększyć przychody z reklam

- utrzymać ceną "za gniazdko" od operatorów płatnej TV (w tej samej cenie za abonenta operator otrzymuje - więcej kanałów)

 

 

Krótko pisząc, TVN nic dla widzów nie robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiedziałem że Revolution dostało cancela... Skoro tak to nie ma sensu w to inwestować czas, zostało mi tylko Fringe na tapecie.

 

@Emil: Oj tam "nie oceniaj", moim zdaniem poświęcanie ramówki na polskie produkcje to strata czasu, bo w każdej chwili mogę je sobie włączyć na telewizorze poprzez Smart TV, ale faktycznie bez takiej możliwości to nie chciałbym oglądać serialu np. na laptopie. Rozumiem twój punkt widzenia ale mi to jest niepotrzebne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, ale "afera", jakby Canal+ zaczął przerywać filmy reklamami :D

 

Przypomnę, że TVN Fabuła powstało, by:

- powiększyć tematykę kanałów Grupy TVN (m.in. odpowiedź na Polsat Film)

- zwiększyć przychody z reklam

- utrzymać ceną "za gniazdko" od operatorów płatnej TV (w tej samej cenie za abonenta operator otrzymuje - więcej kanałów)

Tylko po co z fajerkami obnosić się jakiego to "cudu" TVN dokonało. Dla mnie to taki marny bis kanału TVN7 - który do cna zepsuł dawniejszy kanał RTL7. I pewnie ten bliźniak wkrótce będzie taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dostrzegam w powstaniu tego kanalu, wiekszy motor napedowy dla kanalu Polsat Film, moze im sie nieco ramowka podniesie, i wyjdzie z tego tyle, ze to Polsat Film bedzie odnosil wieksze sukcesy, a o TVN Fabuła bedzie co raz to ciszej. Jedyny wielki + TVN Fabuła, to filmy z wyborem sciezki dzw. i napisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...