Skocz do zawartości

Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie leci tam w kółko klip autopromocyjny autorstwa etatowego montażysty klipów autopromocyjnych "TVN", czyli Pana Marcela Makowskiego, ale faktycznie ciekawe czemu nie dali uprawnień na ten kanał dla "NC+ Mix" i co ciekawe komunikat, który wyskakuje jest niespotykany, tzn. "brak dostępu (130)", a zazwyczaj jak nie ma uprawnień na jakiś kanał wyskakuje "brak dostępu (5)"...

 

Ktoś wie co oznaczają te kody w nawiasie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie pytanie juz padlo, czy w zwiazku z tym ze w nowym kanale, sa seriale i jakies "dok. reality" typu Anna Maria Wesołowska, to czy na dwoch antenach Tvn i Tvn7 to juz zniknie ? Mam nadzieje, ze tak!

 

Nie sądzę. To dalej będzie emitowane na TVN i TVN7, i jeszcze na TTV, gdyż wciąż znajduje się grono widzów, którzy to oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność seriali paradokumentalnych to spełnienie wymogów określonych przez KRRiT odnośnie polskich audycji. Są w nocy, bo wtedy i tak jest bardzo mała oglądalność, więc są, żeby po prostu były. Sama formuła kanału opiera się głównie na produkcjach zagranicznych. Smaczkiem jest Na wspólnej w formule catch-up (emisja z dnia poprzedniego).

 

Materiał promocyjny TVN Fabuła HD bez znaku wodnego, z pełnym advertem w jakości Full HD 1080p:

Takie nie do końca Full HD, bo wszystko przechodzi przez jakąś dziwną konwersję od YouTube'a, przez co materiały tracą trochę na jakości.

 

Lepszy już byłby link do pobrania oryginalnego pliku z jakiegoś hostingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal zniecheca jak na razie, idiotycznie ulozona ramowka, nie ma scisle okreslonych godzin na emisje filmow fabularnych, raz jest to kilka filmow, a innym razem jeden film, ze dwa seriale i zas film. Seriale tez o roznych porach w rozne dni. No i te "sądy" co to ma wspolnego z seialem czy filmem fabularnym ? Ramowka na odwal sie, chaotyczna.

Ps. Do jakosci sie odniose jak przelacze na kanal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Serial paradokumentalny to wciąż jakiś serial i też ma w sobie jakąś określoną fabułę. Idiotyczną, ale jednak.

 

Co do ramówki, to ona jest ułożona, tylko widocznie nie za bardzo dokładnie się jej przyjrzałeś. Filmy są w tygodniu codziennie o 21:00. O 19:25/19:30 "Na wspólnej". O 20:00 jednosezonowe produkcje TVN-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor 46" i stałem blisko niego, to jakość była dla mnie ponad dobra.

Spokojnie Emil.1603, wiemy że to początek, potem już tak różowo nie będzie. Będziesz pewnie znów pisać, że przecież HD to rozdzielczość, a nie bitrate. Więc "życzę" Ci rozdzielczości 1920x1080 przy 1000 Kbps i będziesz pan zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo i jingle to wygladają jak wprawki jakiś dzieciaków robiących swoje pierwsze "oprawy" za pomocą photoshopa :).

Można zrobić oprawę minimalistyczną jak w 13th street czy TCM, ale ta jest po prostu tandetna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie ze film jest po poludniu, Piatek to maraton z serialem NCIS czy cos takiego, jest bezsens, trzeba sobie dobrze pilnowac zeby cos nie przeoczyc. Takie jest moje zdanie.

Skoro to kanał filmowo-serialowy, to chyba o innej porze też mogą być filmy przecież. Co do "Agentów NCIS", to pewnie z czasem skrócą do np. dwóch odcinków, żeby w miejscu tamtych dać coś nowego na kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, bo raz film jest po 16tej innym razem o 17tej Seriale tez pomieszane, np. maraton NCIS w piatek a w ktorys inny dzien, juz tylko jeden odcinek

7:00

Teresa

 

8:00

Agenci NCIS: Los Angeles

 

9:00

Ostry dyżur X

 

10:00

Ostry dyżur X

 

11:00

Teresa

 

Tak wedlug was jest ok?

Ps. Znalazlem kilka takich "Białych Kruków" w ramowce jaka istnieje na oficjalnej stronie.

 

Np. Miedzy filmowy maraton, wcisniete seriale

17:00

Pół żartem, pół serio

 

19:30

Na Wspólnej 13

 

20:00

Układ Warszawski

 

21:00

Telefon

 

23:15

Przypadkowy mąż

 

Zdarza sie ze film jest po poludniu
Filmy są codziennie ok. 17:00 oraz od soboty do czwartku o 21:00. Tego nie jest tak trudno zapamiętać, wszystko praktycznie jest nadawane o stałych porach.

Zdarza sie ze i o 16tej, wiec to juz nie jest ok. 17tej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie ramówkę, z interesujących mnie seriali znalazłem Fringe i Revolution. Szkoda, że niektóre seriale puszczają od któregoś tam sezonu, przecież że nie zacznę oglądać Smallville od 9 sezonu...

 

Żenada, że na tego typu kanale puszczają Wesołowską i inne tego typu głupoty... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...