Skocz do zawartości

Najciekawszy kanał z bajkami!!!


Luk@sz
 Udostępnij

Który najlepszy??  

156 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który najlepszy??

    • CARTOON NETWORK
      41
    • JETIX
      5
    • JETIX PLAY
      2
    • BOOMERANG
      53
    • DISNEY CHANNEL
      41
    • MINI MINI
      13
    • ZIG ZAP
      3
    • INNY (jaki??)
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem że to jest plus. Ale jak sobie dzieciak może szlifować jeśli nie umie ang., a rodzice tak samo.

Gdyby napisy jakieś były to rozumiem

 

Ja mam 13 lat a Boomerang mi wiele pomógł.Więc doceniam to. Jednakże większość (a zwłaszcza w kreskówkach) i tak nic nie rozumiem :lol: [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę tych kanałów z bajkami i mam dwójkę dzieci w okresie "bajkowym" (3 i 8 lat) i najczęściej ogladają MiniMini. Według moich dzieci jest poprostu nie do pobicia przez inne kanały i nie chcą oglądać niczego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pamiętam jak kilkanaście lat temu przepadałem za bajkami, a co za tym idzie, uwielbiałem kanały dziecięce, na

których można było obejrzeć seriale animowane. W dzieciństwie najbardziej lubiałem CN, bajki takie jak

atomówki,chojrak,ed,edd i eddi, krowa i korczak, jam lasica byly fenomenalne. CN wlasciwie nie mial

konkurentow. Pozniej do walki przystapil FoxKids (dziesiejszy Jetix) oferował całkiem niezłe bajki, oraz

seriale familijne, dla nieco starszej młodzieży. Bardzo dobra alternatywa dla CN. Zawsze można było zamiast

powtórki na cartoon network obejrzeć coś ciekawego na FK. Lata świetności cartoona przedają według mnie

na koniec lat 90 i początek XXI wieku, wówczas to oferta tego kanału na prawde była wyśmienita.

W 2003 roku FoxKids osiągnęło swoje apogeum. Wprowadzenie licznych ciekawych bajek, i seriali młodzieżowych

powodowało nie możność oderwania od tv. W dodatku wszystkie seriale zarówno animowane jak i familijne

były idealnie dopasowane do czasu, w którym najcześciej ogląda ten kanał dana grupa wiekowa. Np o 19 był "Bob

budowniczy", a o 20 "Gęsia skórka". Najciekawsze było to, że kiedy usiadło się przed telewizorem dla Hamtaro,

to nie można było się powstrzymać, od obejrzenia następnych bajek; Spidermana,Odlotowych Agentek itd.

Jednak w 2004 czar prysnął, masa powtórek i wprowadzenie mało interesujących bajek, było początkiem

spadku w rankingach. Co roku było gorzej. 2007 praktycznie nic ciekawego nie było, o ile dodanie nowych Odcinków

Odlotowych Agentek bylo dobrym rozwiazaniem, to zapoczatkowanie kolejnej serii Power Rangers byly strzalem samobojczym. Obecnie sytuacja wyglada malo interesujaco. Oferta tego programu jest mało bogata; H2O wystarczy kropla, Power Rangers Mystic Force,W.I.T.C.H. te bajki są bez przerwy puszczane, a wzmocnienie w postaci starych często oglądanych bajek nie jest zbyt rozsądnym rozwiązaniem. Gdyby jeszcze te bajki były super ciekawe, lecz one są

przeciętne. Dlatego Jetix spada łeb na szyję w róznych rankingach i ocenach.

 

W 2001 roku, został wprowadzony MiniMax - ZigZap. Początkowo wydawał się być znakomity; Tipsy i pare innych

jakże ciekawych bajek wciągały widza, ale kiedy te sympatyczne serie się skończyły, to zostały wprowadzone

nowe seriale, które już takiej popularności nie osiągnęły.

 

Obecnie mimo, iż powstało wiele kanałow z bajkami, poziom puszczanych bajek znacznie osłabł. Zdecydowanie

w latach 1998-2004 mogliśmy oglądać lepsze bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna kanałów bajkowych nie oglądam, ale z wymienionych w ankiecie opcji, najlepszą według mnie jest Boomerang. Choć kanał nadaje w większości stare seriale animowane, ale są bardzo sławne np.: "Flinstonowie", "Scooby Doo" czy "Jetsonowie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Powiem tak:

Kiedyś Cartoon Network był zupełnie inny, inny klimat itp. podobnie z resztą jak FoxKids[dzisiejszy Jetix] Kiedyś można było coś tam obejrzeć, na CN Czasem zaglądam i są jeszcze bajki warte uwagi jak choćby "George Prosto Z Drzewa"

Na Jetix Play czasem spojrzę żeby Kota Ika obejrzeć.

I najlepszy jest Boomerang, puszcza wszystkie bajki z mojego dzieciństwa, Flintstonów, Jetsonów itp.itd.

Dalej mamy Disney Channel, ten kanał jest również warty uwagi, świetne disneyowskie kreskówki i filmy pełnometrażowe stanowią świetną rozrywkę dla młodego widza ;)

MiniMini mnie nie rusza, ale nic do niego nie mam, od czasu do czasu z bratem Franklina obejrze :P ale to naprawdę rzadko.

ZigZap to [beep]o nad [beep]ami, największy żal jaki może istnieć.

Kiedyś za czasów MiniMaxa można było obejrzeć tam świetne produkcje Nickledeona takie jak Kotopies, Bobry w Akcji, Arnold i inne.. Teraz oczy bolą jak się tam przełącza, że-na-da.

Z innych mamy Baby TV, czasem dla funu można włączyć pośmiać sie :lol:

Cbbies, też nie oglądam, widze teletubisia nóż mi się w kieszeni otwiera.

Enki nie mam więc enowskich kanałów ruszać nie będe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem CBeebies z pośród tych kanałów dla naj - najmłodszych jest najlepszy. Programy są na wysokim poziomie, jest dużo nowo nagranych programów (a nie tylko antyki jak na MiniMini czy Jetix Play) poza tym wystarczy obejrzeć ok. pół godziny ten kanał żeby zauważyć że większość pozycji ma za zadanie przekazać jakąś wiedzę małym widzom. A w ogóle trutek122 czy kiedykolwiek pytałeś takiego np. 3 - 5 latka o zdanie co mu się podoba? Ja widziałem że dziecko znajomego już od rana krzyczy żeby mu Teletubisie włączyć ;)

Ja natomiast jako nieco większe dziecko wybrałbym albo Disney Channel albo Cartoon Network, mimo że CN ma duży staż w Polsce a Disney jest od niedawna, to trzeba przyznać że Disney ma mnóstwo wysokiej jakości kreskówek i filmów animowanych z których naprawdę śmieją się i mali i duzi. Disney dogonił CN i stawiam je na pierwszym miejscu ex aequo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...