Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam aż sami zadzwonią :) 

Zaraz za tym, co przywołujesz, stoi:

 

 Zapoznaj się z aktualnymi warunkami oferty i promocji na www.ncplus.pl

Poza tym to drugorzędne, czy wykłócić się da, czy nie. odnotowałem niezaprzeczalny fakt - podnieśli ceny :) I schowali to głęboko w regulaminach, zamiast dać czytelny cennik bezpośrednio na podstronie.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 18:18, marrak napisał:

Tutaj: https://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

nadal jest Start+ za 19,99 i bez umowy i obok jak rozumiem z umową ta sama cena, zawsze możesz się na to powołać rozmawiając z konsultantem.

 

Start+ za 19,99 zł w doładowaniu prepaid jest przy wpłacie za 3 miesiące z góry.

 

Przy doładowaniu na miesiąc jest za 24,99 zł.

 

I tak zawsze było.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Infolinia nc+ na kartę sięgnęła po Ukraińców. Absolutnie nie mam nic przeciwko, ale mogliby postawić jednak nieco większe wymagania w stosunku do znajomości języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadać się z nimi nie mogłem. Konsultant mieszał polskie słowa z ukraińskimi. Rozłączyłem się i na drugi dzień dzwoniąc rozmawiałem na szczęście z Polakiem.

Edytowane przez Barti
Przymiotniki piszemy małą literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach informacji dla innych Forumowiczów:

 

Dzisiaj przeszedłem na Komfort+ (oczywiście w opcji bez umowy, na kartę). okazuje się, że można wrócić z powrotem do pakietu Start+, ale już na nowszych warunkach, czyli wracamy na tę ofertę, w której miesiąc kosztuje 24,95 zł i dopiero przy doładowaniu kwotą minimum 99,95 zł dostajemy na 5 miesięcy pakiet Start+, co średnio kosztuje wówczas 19,99 zł miesięcznie. Jeśli ktoś wcześniej korzystał z oferty Start+, w której już przy 3 miesiącach była zniżka i przejdzie na Komfort+, nie będzie już mógł powrócić do tej oferty.

 

Nieprawdą jest więc, że przejście w ramach oferty na kartę z pakietu Start+ na Komfort+ to droga w jedną stronę.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zleciłem telefonicznie rezygnację z pakietu Komfort+ i pozostanie przy Start+. Na e-mail dostałem wiadomość z warunkami oferty w celu jej akceptacji. 

 

Niestety po kliknięciu mam to:

 

dea29f2b62784.png

 

I tak od 2 godzin. Dodzwonić można się tylko w cudowny sposób. Żeby zlecić wyłączenie, próbowałem 3 razy wisząc po 30 minut (po 30 minutach chyba odrzucają rozmowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APSy wspierają usługi na kartę? Tak czy inaczej do najbliższego mam 20 km.  Już załatwiłem, dodzwoniłem się po 25 min oczekiwania i włączyli ręcznie. Skoro tak, to nie wiem po co ten e-mail...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jaszek napisał:

APSy wspierają usługi na kartę?

 

Nie wiem, w jak szerokim zakresie, ale skoro np. można w nich doładować swoją kartę prepaid (w moim przypadku kartę Smart HD+) to może i resztę spraw związanych z tą ofertą można tam też załatwić? :roll:

W końcu są to oferty należące do operatora platformy nc+ (a tym bardziej oferta "nc+ na kartę", która jest ofertą obecnie najbardziej aktualną, jeśli chodzi o prepaid), więc taka możliwość powinna też być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APSy są od ofert z umowami, a nie od TNK, a doładować możesz też na poczcie, kantorze, czy nawet sklepach z elektroniką, pod warunkiem, że taki punkt ma dostęp do "systemu doładowań TNK". Właśnie z takiego systemu korzystają punkty nc+ i nie da się w tym systemie niczego innego zrobić, oprócz doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barti napisał:

to może i resztę spraw związanych z tą ofertą można tam też załatwić? :roll:

W APS-ach (i nc+ nie jest tu wyjątkiem) to można przede wszystkim kupić/przedłużyć umowę. :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, roberttosat napisał:

Może się to niedługo zmieni, skoro ITI przejęło w końcu TNK pod swoje skrzydła

Zmieniło się póki co tylko to, że nękają telefonami w sprawie przejścia na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos abonamentu...

Jak to z tym jest w przypadku oferty "nc+ telewizja na kartę"? W przypadku tej oferty jest coś takiego, że po zakupie i aktywacji zestawu otrzymujemy przez pierwszy miesiąc dostęp do pełnego pakietu, w tym nawet i CANAL+. A po miesiącu możemy zdecydować: albo zostajemy przy formie prepaid albo przechodzimy na abonament. Jak to się wówczas odbywa? Jeśli chcemy pozostać przy prepaid to trzeba dzwonić na infolinię i to zgłosić, czy też wówczas forma prepaid zostaje "z automatu" i wystarczy potem tylko doładować sobie kartę na kolejny, wybrany okres? A jeśli zechcemy przejść na abonament to co wtedy? Trzeba się wówczas udać do APS-u, tam zgłosić taką chęć i podpisać umowę o abonament na posiadany już zestaw? Czy takie przejście na abonament z oferty prepaid można potem zrobić w każdej chwili, np. po kilku miesiącach, czy też tylko po tym pierwszym miesiącu od aktywacji zestawu "nc+ telewizja na kartę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maniek357 napisał:

Umowę można podpisać w dowolnym momencie (telefon na infolinię).

 

Rozumiem. A jak wówczas podpisuje się taką umowę? Wystarczy telefonicznie, tak jak przy przedłużaniu umowy np. w nc+ lub w Cyfrowym Polsacie? Czy trzeba udać się do APS-u nc+ i tam taką umowę podpisać?

Jak wygląda sprawa z późniejszym dostępem do CANAL+? Bo przez pierwszy miesiąc od aktywacji zestawu "nc+ telewizja na kartę" otrzymujemy również dostęp do CANAL+, ale co potem? Bo CANAL+ tak normalnie chyba nie jest dostępny w tej ofercie prepaid?

 

 

10 minut temu, maniek357 napisał:

Po zakończonej umowie nie ma już powrotu do doładowań prepaid.

 

Tak, o tym akurat to ja wiem. ;)  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę podaje się nr karty, nr dekodera i swoje dane. Do niedawna był nawet do tego formularz na stronie www. Teraz tylko telefonicznie lub w APS. Jeśli telefonicznie, to przyjeżdża kurier z umową. Pakiety są praktycznie te same, co w zwykłych ofertach, także można sobie podejrzeć na stronie gdzie i za ile można mieć C+. Na Canal+ są też chyba oferty już w trakcie umowy (np. 6 miesięcy po 25 zł lub opcja włącz/wyłącz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...