Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czemu na tej stronie w ta oferta na karta:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta ,

Widnieje jeszcze logo i stacja GOLD TV? Szukałem ta stacja tv- GOLD TV i jej brak. Nic w zamian też nie ma w tym. Jest też NUTA TV dalej , ale to co innego. Jakieś włoskie coś podobne jest na satelita.

Proszę o pomoc i odpowiedzi, bo ta oferta uszczupla coraz mocniej w tym główny pakiet START+ i znikają kanały z tej oferty i same kanały FTA zostają.

Canal+Online brak w tej ofercie. Kanałów 4K też, prócz jednego Museum 4K.

Canal+4K Ultra HD, Love Nature 4K, MyZen 4K, Travel XP 4K, Insight UHD też brak.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 04:22, Zenek55 napisał(a):

Czemu na tej stronie w ta oferta na karta:

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta ,

Widnieje jeszcze logo i stacja GOLD TV? Szukałem ta stacja tv- GOLD TV i jej brak. Nic w zamian też nie ma w tym. Jest też NUTA TV dalej , ale to co innego. Jakieś włoskie coś podobne jest na satelita.

 

Jest Nuta GOLD TV. W praktyce jest to ta sama stacja co kiedyś GOLD TV i do jej odbioru nie potrzebujesz żadnej opłaconej karty. Wystarczy zwykły dekoder satelitarny lub telewizor z wbudowanym tunerem satelitarnym. Kanał ten jest niekodowany, podobnie jak NutaTV, PowerTV, STARS TV,  Music BOX HD,  4 FunTV, 4Fun Dance, 4Fun Kids, Eska TV Extra, TVS, Tele 5 TVC.

Z muzycznych włoskie kanały w HD też są bezpłatne. Można oglądać ( RTL 102,5, RadioNorba, RadioZeta, RadioFreccia, Radio Kiss Kiss TV) za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Od około miesiąca mam "czarny" moduł nc+ TV na kartę z kartą Cayman z pakietem Comfort+. Zauważyłem, że nie działa mi np. Polsat Film HD, Polsat Play HD i BBC Lifestyle HD, które raczej są w pakiecie Comfort+, a przynajmnniej w wykazie umieszczonym tu na forum widnieją, Czy zaszły jakieś zmiany w pakiecie, czy może jest róznica w zawartości kanałów pomiędzy TV na kartę a abonamentem? Zanim do nich zadzwonię chciałem się upewnić 🙂 Moduł sprawdzałem zarówno w tunerze Technisat jaki i w TV Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, maniek357 napisał(a):

Kanałów Polsat Play i Polsat Film nie ma w tej ofercie.

 

Dziękuję za odpowiedź. Kanału BBC Earth też nie ma w ofercie, a u mnie gra. Coś musiało być w pakiecie namieszane. Ten wykaz, który podałeś różni sie od tego w zakładce "canal+". Tam w pakiecie Comfort+ są te kanały Polsatu. Czyżby to były różne pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie trochę laikowe ale co tam
Mam NC+ na kartę z pakietem Start+ i właśnie będzie kończył mi się ten roczny okres promocyjny. Czy to serio teraz tak jest, że za miesiąc utracę dostęp nawet do TVP1, TVP2 itp. tzn tych teoretycznie darmowych kanałów? W starej TNK HD ten pakiet mega podstawowy był zawsze za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako nowy użytkownik chciałem spytać, czy w tym nc+ na kartę są nowe kanały z naziemnej  DVB-T2 czyli chodzi mi o Polsat News Polityka i Wydarzenia 24?

Interesuje mnie też dostęp do kanały Polsat News -główny kanał, oraz inny wPolsce.pl i czy to jest w tym w ogóle i na doładowania, bo bym to wziął i mam ochota na to, ale nie wiem czy coś z tego jest.

Proszę o odpowiedzi. Dziękuję z góry. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...