Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

To w czym masz problem poczekać i zadzwonić by rozwiązać problemy z odbiorem. Masz tylko poczekać jeden  dzień  i reklamować problemy z odbiorem czy emailami.  

Ty zamiast do operatora telefonicznie  zgłosić problem wydzwaniasz od razu i bez sensu do UOKiK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzejnik napisał(a):

Chodzi mi o kanały "bardzo" podstawowe.Polsat,Tvn-y,1,2 czyli te co są w dvbt.Mam swój dekoder dlatego nie chce kolejnego pudła.

Będą działać pod warunkiem że karta będzie z zestawu conax.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny rok z TNK, oferta została przedłużona:

Cytat

CANAL+ Polska S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.12.2025 r.

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte?_gl=1*usej7z*_ga*MTY0MzAyOTU3OC4xNzA4NzI0Mzc2*_ga_C2QTDZETNM*MTcxMTA5Mjc1Ni4yLjEuMTcxMTA5Mjk1MC41Ny4wLjA.&_ga=2.20978803.993215482.1711092738-1643029578.1708724376

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Dzisiaj, po dłuższym czasie zajrzałem na stronę "TV na kartę" i ku mojemu zdziwieniu nie można już przejrzeć oferty kanałów w poszczególnych pakietach. Zamiast tego wyskakuje formatka "zamów rozmowę teraz". Jakiś czas temu była oferta "przejdź na abonament" i można było wybrać np. Komfort+ Mix lub Extra+ Mix. Co to za wciskanie przymusowej rozmowy z konsultantem? Nowy klient najpierw chciałby przejrzeć ofertę kanałów w pakietach i po dopasowaniu pakietu wybrać ten dla siebie. Mam jeden moduł z abonamentem i drugi nc+ na kartę i jako klienta takie "łowienie jeleni" mnie zniesmaczyło. Dziwne to praktyki są. Canal+ on line też jest "nie teges", ponieważ nie jest chyba pełnym odzwierciedleniem mojego pakietu jak to było w nc+go, spory chaos tam jest.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, an10ka napisał(a):

To nie jest błąd. Telewizja na kartę ma nowe pakiety.

Owszem, ale nie mozna przejrzeć zawartości pakietów. Nowa strategia przymusu rozmowy z konsultantem? Gdzie są pakiety MIX w abonamencie? Gdyby wciąż były, może bym przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już to kilka tygodni temu. Czemu nie mogę zobaczyć kanałów w pakiecie?

A i jeszcze jedno. W ulotce dalej stara oferta-pakiet Bez Opłat (wzbogacony ostatnio o Nick Music, dziwne), Start oraz Comfort.

W ulotce z TV na abonament brak pakietu Optimum.

Czyżby wyrzucają pakiety z oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, seatibiza napisał(a):

Już w ubiegłym roku konsultantka powiedziała mi, że Optimum to już przestarzały pakiet 🙂

Przecież rok temu znajdował się normalnie w ulotkach oraz na stronie

3 minuty temu, seatibiza napisał(a):

Obecne ich zachowanie nadaje się do UOKiK 😉

Zgadzam się, jako konsument mam prawo zapoznać się z tym, za co będę płacić, jakie będę mieć programy. Mnie nie interesuje, że pakiet Start ma 82 programy, a na wierzchu są logotypy tematycznych C+, TVN oraz Polsat 2-chcę mieć informację, czy reszta będzie mnie interesować, czy będą to kanały po japońsku, chińsku albo po arabsku, czy może normalne kanały kodowane po polsku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bingo TV napisał(a):

Przecież rok temu znajdował się normalnie w ulotkach oraz na stronie

Gdy była możliwość przejścia na abonament w postaci MIX, dostępny był Start, Komfort i Extra. Optimum nie wchodził w grę. Kolejną chamską zagrywką jest różnica zawartości pakietu Komfort+ na kartę i na abonament. Nie rozumiem braku możliwości przejścia na abonament, skoro niedawno przy doladowaniu pakietu byłem namawiany przez konsultantkę właśnie do przejścia. Obecnie można tu na forum poczytać, że konsultanci stali się agresywni, a to nie sprzyja zawieraniu kolejnych umów. Sami są sobie winni. Nigdy nie powinno być tak, że jeden dostanie ten sam pakiet za np. 24,99 a drugi 34,99. Wynikiem tego są później takie przepychanki na infolinii.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, an10ka napisał(a):

To nie jest błąd. Telewizja na kartę ma nowe pakiety.

 

To są zestawy startowe i wcale nie są nowe. Pakiety prepaid też są bez zmian: Start+ i Komfort+. Z tym CANAL+ Premium to chyba błąd na stronie, ale się dopytam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

wcale nie są nowe

Na stronie są od niedawna.

2 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Pakiety prepaid też są bez zmian: Start+ i Komfort+

Na tej samej stronie nie ma ich już w ofercie jako TV na kartę. Zapełnie zmieniono ofertę i szatę graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

M7Gql4a.png

 

Od kiedy w TV na kartę jest Canal+Premium? 

To są startery, a kanały Canal+ jak i pewnie wiele innych jest dostępne przez pierwszy miesiąc od zakupu.

35 minut temu, Anita Kaźmierska napisał(a):

Z tym CANAL+ Premium to chyba błąd na stronie, ale się dopytam.

To nie jest błąd, sam posiadam od kilku dni moduł CAM z tą ofertą i jest dostępna paczka Canal+ przez miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat, ja sam się ostatnio zastanawiam nad pozbyciem się ITI 2851S, na którym jest pakiet Komfort+ i w jego miejsce zakupić moduł CI+ (ten niebieski z logo "nc+"), tylko nie wiem czy on jeszcze jest w sprzedaży i czy będzie pasował do mojego telewizora, mój telewizor to:

Marka: Kiano

Model: SlimTV 24 TRAVEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

To nie jest błąd, sam posiadam od kilku dni moduł CAM z tą ofertą i jest dostępna paczka Canal+ przez miesiąc.

 

Błąd, bo w nazwie pakietu byłaby wymieniona paczka Canal+. Poza tym cena się nie zgadza, bo za tanio by było. 

 

Bez-tytu-u.jpg

 

Tutaj masz obok Komfortu pakiety z Canal+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...