Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder DVBS MPEG-2 w TNK SD. Co radzicie zrobić? Na telewizję chcę wydać maks. 25zł/mies oraz mieć jakiś polski Eurosport bez szukania Astry. Planuję zakupić to:http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-usluga-mix-130-kanalow-1-m-c-na-start-dekoder-hd-5800sxr.bhtml#opis

Co sądzicie ? 

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta prepaid z dekoderem dedykowanym platformy nc+ w zestawie. Karta jest tutaj sparowana z tym dekoderem i działa tylko i wyłącznie z nim. Oznacza to oczywiście dla ciebie pożegnanie się z dotychczas posiadanym tunerem. Zresztą i tak wymaga on już wymiany, gdyż za jakiś czas stanie się on całkowicie bezużyteczny z racji przechodzenia kolejnych kanałów z kompresji MPEG-2 na MPEG-4 / DVB-S2. Oferta TnK SD wygasa też z końcem października br. i nie będzie już kontynuowana.

Dekoder dedykowany znajdujący się w zestawie "nc+ telewizja na kartę" posiada oprogramowanie dedykowane dla platformy nc+ i zawiera pewne ograniczenia, np. brak możliwości ręcznego wyszukiwania kanałów. O tym też należy pamiętać. Tutaj jest tylko jedyna słuszna, narzucona z góry przez operatora lista kanałów. Nie można jej w żaden sposób modyfikować, czyli np. usuwać kanałów, zmieniać ich kolejności itp. Tutaj czyni to wyłącznie operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dwa dekodery mi się posypały w okresie promocyjnym (czyli maksimum w 3 miesiącu), a dwóch więcej nawet nie sprawdzałem, tylko od razu przeróbka i wymiana elektrolitów.

 

Kart tak długo jeszcze nie sprawdzałem, ale jestem przekonany, że wytrzymają dłużej. Poza tym kolega chyba chce poprzestać na prepaidzie, to nawet lepiej wziąć same karty na mały zapas i nie płacić za długo do przodu. Karta padnie, to się weźmie nową i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Posiadam dekoder DVBS MPEG-2 w TNK SD. Co radzicie zrobić? Na telewizję chcę wydać maks. 25zł/mies oraz mieć jakiś polski Eurosport bez szukania Astry. Planuję zakupić to:http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji-satelitarnej/nc-usluga-mix-130-kanalow-1-m-c-na-start-dekoder-hd-5800sxr.bhtml#opis

Co sądzicie ? 

W Euro proponuję nie kupować NIC. Procedura serwisowania jest tragiczna. Dekoder Turbobox+ kupiony jednego dnia w stacjonarnym sklepie, drugiego dnia niemożliwy do zwrotu, MUSI jechać do serwisu. Sprzedawcy nie są kompetentni do oceny usterki, musi czynić to serwis, choć usterka stwierdzona przez infolinię nc+ w wywiadzie z klientem (brak związku z dekoderem a kartą - czyli brak sparowania). Centrum nc+, z którym Euro współpracuje (sprzedaż sprzętu) nie jest żadnym autorytetem dla pracowników sklepu, za to serwis to całe GURU.

 

40, słownie: czterdzieści, dni oczekiwania na zwrot tego samego dekodera ze sparowaną już - tą samą! a jakże! - kartą.

 

Firma wynajęta do sprzedaży, gdyby była na poziomie, zrobiłaby wymianę/zwrot od ręki a parowanie załatwiła z firmą dostarczającą sprzęt, poza procedurą serwisowania dla klienta.

Prawie półtora miesiąca oczekiwania klienta, który chciał mieć telewizję bez abonamentu "na już". Gdyby sklep oddał kasę to kupiłbym cokolwiek, gdziekolwiek indziej tylko nie nc+ na kartę :)

 

Opisany przypadek jest sprzed roku. Nie wiem jak to wygląda dziś, stąd zadam parę pytań:

Czy dekodery nc+ Na Kartę można kupić w salonach?

Czy można je wymieniać od ręki, jeśli są uszkodzone bądź mają usterki podobne do opisanej powyżej?

Czy ADB 2850 faktycznie są tak awaryjne?

Przypomnijcie proszę, o co chodzi z tym BSKA/BSLA?

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie salony NC+ juz nie sprzedaja dekoderow z domo hd 5800 lub turbaczy, chyba ze przypadki gdzie jeszcze nie zostaly wyprzedane. Obecnie sa 2850 z pakietem start, badz same karty smart hd i dokup dekodera prywatnego. 

 

Nic sie w temacie nie zmienilo, punkty nc+ nadal nie serwisuja sprzetu i nie moga Ci go wymienic na inny gdyz jest to sprzedaz sprzetu, zwrotu tez nie ma, poniewaz jest to zakup uslugi i rekojmia tego nie obowiazuje. Nawet jesli podpisales umowe na mixa to i tak jest to sprzedaz sprzetu i nie ma mozliwosci wymiany/ dzierzawy nc+. Punkty NC+ dodatkowo posiadaja tylko system doladowan kart z TNK, a nie dokonywania jakis czynnosci typu sparowanie kart, diagnostyki itd. Gwarancja jest udzielana tylko i wylacznie przez skymax gdzie sie sprzet wysyla i oni Ci go zwracaja. 

Z drugiej strony czego sie spodziewac po 10 letnich dekoderach ktore sa po renowacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jest to sprzedaż usługi czy sprzętu? Bo z tego co piszesz to wg punktu sprzedaży kupiwszy dekoder w dowolnym miejscu kupiłem usługę. Natomiast wg sklepu, w którym kupiłem dekoder, zakupiłem nie dekoder tylko usługę więc dekodera też nie wymienią/nie przyjmą zwrotu. Gdzie tu logika? Innymi słowy: lepiej się w to nie pchać, bo można sobie poczekać na telewizję półtora miesiąca...

 

 

Ogolnie salony NC+ juz nie sprzedaja dekoderow z domo hd 5800 lub turbaczy, chyba ze przypadki gdzie jeszcze nie zostaly wyprzedane.

 

Innymi słowy: potwierdza się moje nieodparte wrażenie, że wypchanie ich do ogólnopolskich sieciówek to chęć szybkiego zbycia tychże sprzętów...

Edytowane przez Rafnov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym wziąć TV na kartę. Interesuje mnie ten pakiet http://www.mediaexpert.pl/tunery-satelitarne/telewizja-na-karte-nc-130-kanalow-1-m-c-na-start-z-canal-z-dekoderem-hd-5800sxrec-z-dyskiem,id-268531

Czy jest jeszcze jakaś opcja z nsport?

Czy może lepiej kupić samą karte i dokupic oddzielnie dekoder.

TNK ważna jest od końca października a opcji nnk nie mogę znaleźć na "aukcjach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy jest możliwość - jakakolwiek? - wzięcia tylko modułu z kartą/samej karty* z pakietem Domowym+ zamiast kupna dekodera dedykowanego przez nc+?

Czy jest to oferta sztywna, niepodlegająca elastyczności? :)

Mówię bez bicia, iż nie znam "zwyczajów" konkurencji. ;)

 

* podpiąć do kieszeni telewizora / do czytnika kart we własnym dekoderze (niczym jak TnK SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...