Skocz do zawartości

APS w których jesteśmy mile widziani a które lepiej omijać


empy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy był w jakimś APSie, w tym wątku chciałbym żebyście podzielili się swoimi opiniami na temat APS kompetencji obsługi, olewania klienta.

Proszę żebyście przynajmniej określili lokalizację tych punktów, może komuś to pomoże w rozwiązaniu jego problemu a nie będzie odsyłany z kwitkiem bo pani czy panu się po prostu nie chce.

 

Edit:

Chciałbym też zachęcić do podpisywania umów w APSach które cieszą się dobrą opinią a omijania tych ze złą może to pomoże wyeliminować tych złych w końcu jesteśmy konsumentami i głosujemy portfelami a nc+ widząc brak wyników pozbędzie się kuli u nogi. Może na wyrost ale zawsze od czegoś warto zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością mogę polecić salon Vobis Zielona Góra który mieści się w galerii Fokus Mail ul.Wrocławska 17 tel (68)4107908 tam jest naprawdę miła kompetentna oraz wesoła obsługa wiem to dlatego że kupuje tam sprzęt komputerowy i gdy mam jakieś pytanie zawsze pomagają czy to dotyczy świata komputera czy nc+ zawsze doradzą niestety u nich nie wymienimy sprzętu to jest możliwe tylko w punktach serwisowych na Wessterplatte 50 (Ostrowski ) oraz Kasprowicza 17 (Satmania) na przeciw Meteora Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Sandomierz odradzam, szerokim łukiem omijać można

chyba że trafiłeś na babke która sprzedaje bo z tego co wiem to pracują tam dwie osoby a ja przez gościa w pewnym sensie straciłem 100zł bo brałem NC+mix i podpisał ze mną odrazu umowe a potem sie dowiedzialem ze mogłem po miesiacu i bym miał do końca miesiąca jeszcze jeden miesiąc za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością mogę polecić salon Vobis Zielona Góra który mieści się w galerii Fokus Mail ul.Wrocławska 17 tel (68)4107908 tam jest naprawdę miła kompetentna oraz wesoła obsługa wiem to dlatego że kupuje tam sprzęt komputerowy i gdy mam jakieś pytanie zawsze pomagają czy to dotyczy świata komputera czy nc+ zawsze doradzą niestety u nich nie wymienimy sprzętu to jest możliwe tylko w punktach serwisowych na Wessterplatte 50 (Ostrowski ) oraz Kasprowicza 17 (Satmania) na przeciw Meteora Pozdrawiam :)

 

Edit : Satmania zmieniła adres : na PIWNA 3A i chyba z tego co znalazłem w internecie Vobis nie sprzedaje już nc+ :( Bo znikł nawet z wykazu punktów sprzedaży na stronie http://www.ncplus.pl :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat Sandomierz odradzam, szerokim łukiem omijać można

chyba że trafiłeś na babke która sprzedaje bo z tego co wiem to pracują tam dwie osoby a ja przez gościa w pewnym sensie straciłem 100zł bo brałem NC+mix i podpisał ze mną odrazu umowe a potem sie dowiedzialem ze mogłem po miesiacu i bym miał do końca miesiąca jeszcze jeden miesiąc za free

 

Ja jeszcze za czasów Cyfry+ jak brałem umowę na siebie pierwszą umowę, to obsługiwała babka to jakoś tak nieprzyjemnie się z nią rozmawiało. Potem jak brałem drugą umowę to już obsługiwał gość. Z nim nie miałem problemów, wszystko się załatwiło od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrów Kuj. - polecam serdecznie. Facet jest fachowcem, przyjedzie ustawić antenę nawet o 19:00, wszystko załatwi z dobrym podejściem, a nawet doradzi na końcu umowy co zrobić z wypowiedzeniem (ostatnio poradził żeby wysłać u niego w punkcie, jest taka możliwość podobno, to wtedy lepsze warunki są). No i to jedyny APS w mieście :)

A jak ktoś szuka CB-radia lub anteny do naziemnej to też znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wymienić media boxa bo dysk stuka zaszedłem z 4 letnim synkiem do punktu na Jurowieckiej w Białymstoku lato jakieś 30 stopni więc wszystkie okna po otwierane ulica ruchliwa parę lini autobusowych i tylko przechodniów brak bo gorąco pan w punkcie uważnie nasłu[beep]e mojego media boxa w pewnym momencie synek się rozpłakał bo za długo było spojrzenie pana i komentarz czy ja mogę wyprowadzić dziecko bo on w takich warunkach nic nie słyszy oczywiście stwierdził że wszystko jest w porządku bo nic nie słyszy ja tam sam siebie nie słyszałem taki był hałas ale pan wiedział lepiej żebym się nie miał do czego przyczepić wykasował mi twardy dysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Aleksandrów Kuj. - polecam serdecznie. Facet jest fachowcem, przyjedzie ustawić antenę nawet o 19:00, wszystko załatwi z dobrym podejściem, a nawet doradzi na końcu umowy co zrobić z wypowiedzeniem (ostatnio poradził żeby wysłać u niego w punkcie, jest taka możliwość podobno, to wtedy lepsze warunki są). No i to jedyny APS w mieście :)

A jak ktoś szuka CB-radia lub anteny do naziemnej to też znajdzie.

 

Chłopie..chyba sam siebie reklamujesz :lol2: .....nie spotkałem większego buca od tego w Aleksandrowie....chyba Radek...Dość że gość nie ma pojęcia o satelitach....ustawia anteny na mierniku wychyłowym za 25zł....to w tym naszym miasteczku kasuje jak w Warszawie. A jeżeli chodzi o CB to chyba stolarz lub zwykły użytkownik ma więcej pojęcia od niego.. Dlatego Aleksandrów Kujawski omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam Dąbrowa Górnicza CH Pogoria, pochodzę z"n", gdzie indziej zamawiałem całą instalację, ale bez problemu, tam dostałem tzw biały dekoder. Jakieś 5 lat temu wymieniłem "białego" na czarny z nagrywarką 250GB , nie pamiętam już dlaczego była dopłata 100 zł ?, może ktoś pokojarzy dlaczego ta dopłata, rachunek zaginął.

Dwa lata temu zauważyłem że nagrywarka nie działa ? Wymiana bez problem, nawet nie sprawdzali czy naprawdę zepsuta.

Zapomniałem zabrać zasilacz, Pani stwierdziła że nowy dekoder 500GB nie będzie działał ze starym zasilaczem, i proszę podrzucić stary zasilacz. Bez problemu po instalacji, odstawiłem stary zasilacz. Nie mam daleko.

Tam też napisano mi wypowiedzenie umowy, Urocza Pani stwierdziła że teraz będą do mnie ..... dzwonić.

Również zasięgałem informacji w APS co do przesłanych mi dwóch umów na różne kwoty , tym razem Pan , sprawdził, obejrzał obydwie umowy i stwierdził że w systemie jest ta gorsza dla mnie, ..... ale zalecił reklamację.

Reklamacja okazała się skuteczna, choć trwała ponad 2 m-ce.

Teraz salonik jest w tzw strefie zamkniętej. Od czasu do czasu wstępuję i pytam : czy będzie możliwość opłacania rachunków

w APS ? Panie na razie stwierdzają, iż są takie plany i proszę się dowiadywać. :)

Obiecałem dowiadywać się hehe , bo to miłe, ładne i młode panie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pewnym serwisie za podpisanie umowy można zarobić 40 zł na podpisaniu umowy z nc+. :)

Nie chcę robić reklamy, ale jak ktoś zainteresowany, to proszę na PW.

 

Jeżeli natomiast ten post narusza jakieś zasady, to także proszę o info na PW i trwałe usunięcie. Już więcej się nie pojawi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cała pewnością polecam obsługę klienta w jedynym punkcie APS w Gorlicach - RondoCenter. Sympatyczna i uśmiechnięta Pani widać ze nie pracuje z przymusu jak to gdzieniegdzie bywa. Lokalizacja, lokal oraz obsługa klienta na 9/10. Jedyne do czego można sie przyczepić to tworząca sie kolejka przy większej ilości klientów, co wydaje sie normalne przy jednej osobie obsługującej punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...