Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wirtualnemedia piszą, że kablówka za jednego abonenta będzie musiała zapłacić 92,5 zł przy opcji a la carte. Jeżeli będą chcieli udostępnić wszystkie kanały w dowolnym pakiecie to będą musieli wyłożyć 15 mln zł netto. :lol2:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sieci-kablowe-oskarzaja-polsat-o-praktyki-monopolistyczne-92-5-zl-od-abonenta-za-siatkarski-mundial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dość zaporowa. Moim zdaniem, nie powinni tego pakietu tych 4 kanałów dawać do kablówek, bo po prostu się ośmieszają. No i tutaj, nie oferując tych 4 okazjonalnych kanałów kablówkom chociaż nałapaliby sobie klientów, którzy by kupili nawet i Mini HD za 14,90 (bo pamiętajmy, że dla abonentów Cyfrowego Polsatu dostęp do wszystkich transmisji jest za darmo). A to miałoby jednak nieco sensu, bo już teraz czytam wpisy na forach, że niektórzy chcą zakupić pakiet Mini HD przez mistrzostwa albo na miesiąc z Darmowego HD przejść na Mini HD. To teraz zapytam, czy Sky UK oferuje kablówkom ichniejsze kanały okazjonalne? Moim zdaniem nie. Co do samego rozwiązania Polsatu, rozumiem, że sponsorzy odpłynęli. No, ale chociaż mogliby dać mecze polskiej reprezentacji na ich kanałach sportowych, po coś mają Polsat Sport (HD) i Polsat Sport Extra (HD). Ale jak to w Polsce, nie liczy się dobro klienta, tylko kasa. I to wszędzie po kolei, czy to Polsat, czy NC+, czy taka Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zapłacił tyle, ale to też jest kwestia, czy się jest fanem sportu, czy też nie :). Ja aż takim fanem siatkówki nie jestem. Będę miał to za darmo, to czasami niektóre mecze oglądnę. To tak jak z Filmboxami. Jak są za darmo (w CP w ramach pakietu Film HD) to okej, można oglądać, ale dopłacić 15 zł/mies. jak w NC+ to niedopłaciłbym. Cena proponowana kablówkom przez Polsat za te kanały nie zachwyca, no ale zapewne znajdą się, jak zawsze, chętni, co to kupią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 mln to dużo dla zwykłego człowieka ale czy dla kablówki? Jeśli kablówka lub platforma ma milion abonentów to wychodzi po 15 zł na łebka czyli nieco pona 1 zł na rok. Jeśli taka kablówka czy platforma zaoferuje PV za darmo w pakiecie wyższym, droższym o 10 zł. I jeśli przejdzie do niego 125 tys. to taka kablówka czy platforma po roku wyjdzie na zero a jeśli wymogiem będzie umowa na 2 lata to przez następne 12 będzie na tym zarabiać. Na dodatek przy takim darmowym dostępie do PV można wcisnąć przedłużenie umowy, zmiany w regulaminie. CP dał ofertę na której chce zarobić ale i zarobić na niej mogą i kablówki i nc+. Wszystko kwestią policzenia i ew. promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że opłata 15 mln zł netto nie daje prawa wyłączności - przynajmniej tak z tych grafik wynika

CP zapłacił 15 mln euro za wszystko, w tym wiele wyłączności itp. sprawy, a tu żądają aż tyle

 

Wszyscy skupili się na cenie, a wm.pl podnosi też kwestię obowiązku rejestracji retransmitowanych programów do KRRiT i wynikających z tego ram czasowych - kablówki podstawiono pod ścianą, żeby się szybko decydowały

 

Obawiam się buntu kablówek i nc+ i CP zostanie z niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciekawe ile CP zażyczy sobie za skróty czy jakieś materiały dla serwisów sportowych TVP czy TVN? Byłoby "zabawnie" gdyby te stacje przez miesiąc nie pokazały żadnego materiału filmowego z MŚ odbywających się w Polsce. :)
Polsat jakoś z Mundialu piłkarskiego tylko zdjęcia pokazywał. :P

Dokładnie! i jakoś świat się w posadach nie zwalił :mrgreen:

więc i tym razem będzie tak samo,tyle że to inni będą podkładać fotki pod komentarz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP na pewno będzie chciał sowite opłaty za takie materiały ale mundial na drugim końcu świata w dodatku bez udziału Polski to coś innego niż te MŚ. Trudno sobie wyobrazić sytuacje w której Polska zdobywa mistrzostwo świata a w Wiadomościach czy Faktach pokazują statyczne zdjęcia czy materiały archiwalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sobie wyobrazić sytuacje w której Polska zdobywa mistrzostwo świata a w Wiadomościach czy Faktach pokazują statyczne zdjęcia czy materiały archiwalne :)

 

A niby dlaczego trudno :?: a jak będziesz chciał zobaczyć jakieś migawki to włączysz niekodowany PS-news i popatrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP na pewno będzie chciał sowite opłaty za takie materiały ale mundial na drugim końcu świata w dodatku bez udziału Polski to coś innego niż te MŚ. Trudno sobie wyobrazić sytuacje w której Polska zdobywa mistrzostwo świata a w Wiadomościach czy Faktach pokazują statyczne zdjęcia czy materiały archiwalne :)

 

MUNDIAL TO MUNDIAL i jest tylko jeden a ten siatkarski we wrześniu w sporcie jest spora konkurencja a MŚ wcale nie wyróżniają sie popularnością na tle innych wydarzeń sportowych, podobnie z oglądalnością MUNDIAL średnio oglądało 5mln polaków, finał ponad 10mln a z siatkówka jest tak ze jak grają nasi i zagrają przyzwoicie to te 5mln zerknie w pierwszym spotkaniu a pozostałe kodowane zabiją oglądalność. Impreza nie jest właściwie promowana, mało kto wie że impreza jest w Polsce - szczególnie wśród osób które nie interesują się sportem o EURO 2012 nie można było nie wiedzieć podobnie jak o mundialu na drugim końcu świata. A co do cen kanałów volleybal polsatu myślę że jeśli będzie poniżej 100pln za gospodarstwo domowe to będzie to kwota przyzwoita, mając na uwadze ceny biletów które są kosmiczne i porównywalne z cenami na Euro 2012 - ktoś nie uwzględnił faktu że to siatkówka a nie piłka nożna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powyżej 30 zł jest ceną zaporową. To nie mistrzostwa świata w piłce nożnej, która jest dyscypliną o wiele popularniejszą w Polsce. Solorz przejechał się na siatkówce (zresztą tak samo jak na F1), a teraz próbuje cokolwiek odrobić, ale z takimi cenami nie wróżę nic dobrego. Będzie conajwyżej więcej imprez u ludzi posiadających CP w dniu meczu Polaków :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę aż takiego prolemu z tą ceną dla fana siatkówki. Za granicą chociażby ppv WWE we Francji (gdzie nie jest to taż tak popularne) kosztuje 60€. Jak ktoś będzie chciał, to moim zdaniem kupi. Narzekania są moim zdaniem conajmniej niedopowiednie, szczególnie abonentów nc+, gdyż jakby impreza była w polsat sport, to by nie zobaczyli wcale. Z drugiej storny może będą mięli szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan siatkówki od dawna jest już w CP cena 100 zł za 3 kanały SD i 1 HD przez 3 tygodnie w dodatku prawdopodobnie z dużą ilością reklam jest kpiną.Proponuje sobie porównać cennik opcji premium w NC+ czy kablówkach za miesiąc z tą ceną.Piszesz o narzekaniach abonentów NC+ na ich FB było nie więcej jak 5-6 zapytań o te kanały.To chyba obrazuje jakie jest zainteresowanie wśród abonentów konkurencji tymi MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan siatkówki od dawna jest już w CP cena 100 zł za 3 kanały SD i 1 HD przez 3 tygodnie w dodatku prawdopodobnie z dużą ilością reklam jest kpiną.Proponuje sobie porównać cennik opcji premium w NC+ czy kablówkach za miesiąc z tą ceną.Piszesz o narzekaniach abonentów NC+ na ich FB było nie więcej jak 5-6 zapytań o te kanały.To chyba obrazuje jakie jest zainteresowanie wśród abonentów konkurencji tymi MŚ.

Nie ma zainteresowania? Zobacz narzekania na forum.ncplus.pl Napisz mi proszę, co ma cena abonamentu, do ceny przytoczonej przeze mnie PPV, z ceną tych zakodowacnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł:) miesiac abonamentu w kablówce...Miesiąc abo w NC+ tego prawie pełnego...No cenowo przesada ale jak ktoś ma tylko kablówkę..To dla siatki nie weźmie satki moje drogie dziatki;)

 

Ja mam Full CP za 144,90 w prepaid ( moja jasna decyzja ) ale będę miał w cenie...Posiadam też NC+ za 64zł i płakał nie będe że nie dodadzą za darmo... 20-30zł mogłbym pomyśleć ale nie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...