Skocz do zawartości

Polsat Volleyball 1,2,3,4


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fan siatkówki od dawna jest już w CP cena 100 zł za 3 kanały SD i 1 HD przez 3 tygodnie w dodatku prawdopodobnie z dużą ilością reklam jest kpiną.Proponuje sobie porównać cennik opcji premium w NC+ czy kablówkach za miesiąc z tą ceną.Piszesz o narzekaniach abonentów NC+ na ich FB było nie więcej jak 5-6 zapytań o te kanały.To chyba obrazuje jakie jest zainteresowanie wśród abonentów konkurencji tymi MŚ.

Nie ma zainteresowania? Zobacz narzekania na forum.ncplus.pl Napisz mi proszę, co ma cena abonamentu, do ceny przytoczonej przeze mnie PPV, z ceną tych zakodowacnych kanałów.

Właśnie widzę ile osób tam piszę na wątku o tych kanałach większość raczej krytykuje decyzję i cenę a nie pisze że jest zainteresowana tymi kanałami.Cena abonamentu może ma to do ceny tych kanałów to że tam masz w tej cenie wszystko kanały tematyczne,filmowe, sportowe, nawet premium, a abonenci kablówek też telefon i internet w tej cenie.A tu tylko siatkówka tylko jeden kanał HD a do tego reklamy.Produkt zdecydowanie nie wart swojej ceny, o czym świadczyć będzie sprzedaż.Którą jedynie mogą uratować puby sportowe i one zarobią na tym najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przeciętnego abonenta cena będzie wynosiła ponad 90 zł.Do tego CP powinien się określić czy będą tam reklamy i jaki poziom techniczny będzie tych kanałów.Bo oglądanie kanałów dodatkowo płatnych w jakości PSN była by wielkim nieporozumieniem.Do tego po co komu kanał SD na którym będą dublowane transmisje z tego HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego większość chce siatkówy za darmo?

Dlatego że Polsat dostał 42.5 miliona złotych dofinansowania z naszych podatków co daje 2/3 wartości ich praw.Chyba wystarczająco by pokazać mecze Polaków bo nikt nic więcej nie wymaga.A tu się chce zrobić interes życia oferując produkt kiepskiej jakości technicznej z reklamami za duże pieniądze.Jeszcze bezczelnie kłamią jak to wszyscy się od nich odwrócili i nie mają od nikogo wsparcia.Nawet kilka milionów złotych od TVP im śmierdziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może ponad 10 milionów euro to nie 2/3 z 15 milionów które zapłacili.Tv ma przynosić zyski?Cyt.Marian Kmita: Naprawdę nie chcieliśmy zarobić na mistrzostwach. Telewizja Polsat sprzedała prawa do transmisji MŚ 2014 do 160 krajów na całym świecie.Do tego duże wpływy z reklam czy z biletów które nie są tanie, to i śmierdzi kilka milionów złotych od TVP.Ale kto by tam chciał te kilka baniek jak się wymaga po 15 milionów netto od operatora.I to za co,za siatkówkę którą dość mało ludzi się interesuje w porównaniu do piłki i jeszcze słabej jakości technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy to tam na 99% będą. Skoro 3,5 mln. abonentów CP dostanie te kanały za darmo to na czymś CP będzie musiał zarobić.

Reklamy w PS a czasie siatkówki były zawsze i teraz też będą,ale siatkówka to nie filmowy tasiemiec,którego można ciąć co kilka minut.siatkówka ma pewne zasady i tego się nie przeskoczy,reklamę można rzucić w czasie time-outu,w przerwie technicznej i pomiędzy setami NIC WIĘCEJ :!: bo jak dotąd nikt jeszcze nie wpadł (i niech tak zostanie) by puścić reklamę w momencie np.serwisu zawodnika

 

Mnie bardziej śmieszy to że niektórzy mają problem do tvp bardziej niż do polsatu a pewnie się jeszcze okaże że mecze w otwartym polsacie bo nałapali wystarczająco dużo jeleni na 5 letnie umowy

Co Ty bredzisz człowiecze :?::shock: jakie 5 letnie umowy :?: u kogo takie widziałeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy to tam na 99% będą. Skoro 3,5 mln. abonentów CP dostanie te kanały za darmo to na czymś CP będzie musiał zarobić.

Reklamy w PS a czasie siatkówki były zawsze i teraz też będą,ale siatkówka to nie filmowy tasiemiec,którego można ciąć co kilka minut.siatkówka ma pewne zasady i tego się nie przeskoczy,reklamę można rzucić w czasie time-outu,w przerwie technicznej i pomiędzy setami NIC WIĘCEJ :!: bo jak dotąd nikt jeszcze nie wpadł (i niech tak zostanie) by puścić reklamę w momencie np.serwisu zawodnika

 

Bzdura. Nieraz i nie dwa podczas transmisji siatkówki w Polsacie było i jest praktykowane nadal, iż transmisję PO reklamach zaczynano, gdy mecz trwał w najlepsze. Bo reklama w CP była, jest i będzie najważniejsza. To jest chore. Teraz wołają blisko stówkę i dalej reklamy ? Ta transmisja jakby nie było podchodzi pod transmisje PREMIUM, bo za nie małą kasę. A do tego podczas meczu banery reklamowe na pasku. Zasady zasadami, ale jak widać w CP do perfekcji opanowali ich łamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę żadnego problemu - chcesz oglądać - zapłać - nie chcesz oglądać - nie płać. To są prawa rynku!!! A stęki i jęki, że dobro narodowe: no sorry taki mamy klimat....... i wolny rynek. Niestety, ale to idzie całkowicie w kierunku pełnej komercjalizacji. Każdy by chciał oglądać za free lub za połowę ceny - to jak z abo za Telewizję Polską - prawie nikt nie płaci, a każdy narzeka - taka polska mentalność.

A tak poza tym mam wrażenie, że narzekają tylko abo innych stacji. BARDZO DZIWNE......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem kablówki i fanem siatkówki. Zamierzam wykupić dostęp do tych kanałów, jak tylko pojawi się taka możliwość w Multimedii. Nie odrzuciła by mnie cena w wysokości nawet 150zł. Bilety na pojedyńcze spotkania na miejscu kosztowały mnie znacznie więcej. :P Te narzekania na CP są w dużej mierze nieuzasadnione. To nie telewizja publiczna, nie musi martwić się o wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...