Skocz do zawartości

Czego brakuje lub co trzeba zmienić w dekoderach Polsat Box?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co się w ogóle spieracie?

Ja też jestem za tym, aby w dekoderach CPT zaimplementowane zostało Hbb TV. Korzystanie z tej funkcji nie jest przecież obowiązkowe! Kto nie ma w domu Internetu albo routera i nie ma jak podłączyć do Sieci swojego dekodera to po prostu z tej funkcji nie skorzysta. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Mnie brakuje możliwości zapisu listy kanałów na pendrive. W razie czego zawsze można ją tylko wgrać do tunera. A bez tej funkcji niestety czeka nas układanie całej listy ulubionych od nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by brakowało

-Przeglądarka do neta

-Youtube

-Mógłby powstać na tym dekoderze muzo

-Hbb tv

-Edycja kanałów przez internet albo lan

-Radio oraz telewizja internetowa np. żeby odbierać wawa tv

-Streaming na telefon oraz komputer

-Sterowanie Smartfonem

Wiem że mam bogate preferencje co do tego dekodera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas na zmianę grafiki w dekoderach polsatu, mam hd7000 i na ten okropny pomarańcz nie mogę już patrzeć. Druga sprawa to wieczne zacinanie się odtwarzanych nagrań -pomaga tylko całkowite odcięcie zasilania a i tak tego nagrania już w całości nie zobaczysz, tylko do momentu zacięcia.Mamy przecież dobrych programistów więc chyba nie jest tak ciężko napisać dobre oprogramowanie.Do końca umowy mam 18 m-cy więc na razie nie mam co liczyć na wymianę dekodera na evoboxa,trzeba dalej się męczyć z tym co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 2 dni posiadam HD5500s. Najbardziej dziwi mnie:

- brak możliwości podłączenia pamięci USB - kilka lat temu było to uzasadnione, ale obecnie pamięci flash o pojemności 32-64 GB i więcej nie są niczym dziwnym, więc świetnie sprawdziłyby się do "niedzielnego nagrywania",

- brak portów USB 3.0 - zamiast obecnych USB 2.0 o bardzo dziwnych wartościach prądu wyjściowego (przedni w zasadzie bezużyteczny), zastosowałbym port eSATA (albo lepiej - kieszeń na wzór Sagemcoma ESI-88) do dysku zewnętrznego i standardowe USB 3.0 do pamięci flash,

- brak możliwości odtwarzania multimediów z pamięci masowej (są 2 porty USB, więc aż się prosi),

- brak dostępu do aplikacji YouTube,

- brak Wi-Fi,

- brak możliwości zablokowania przycisków dotykowych na panelu przednim - naprawdę, ścieranie z tego kurzy to koszmar...

 

Te wszystkie rzeczy bezwzględnie bym poprawił.

 

Rozmarzając się dalej - dekoder ma bardzo archaiczne podzespoły. 256 MB pamięci RAM to trochę skromna wartość. Gdyby wrzucić do środka jakąś płytkę opartą o ARM + 1-2 GB RAM + Androida ze sklepem Play... Mrh... Takie urządzenia nie są drogie, a otrzymujemy prawdziwy kombajn multimedialny  :curious:

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pooglądał filmy, obejrzał zdjęcia i posłuchał mp3 na dekoderach CPT HDxxxx i T-HD1000 i T-HD210 za pomocą pendriva podłączonego do dekodera. Może kiedyś wprowadzą.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pamiętam bardzo dawno temu (2003-2004) w dekoderach CP była mozliwość grania w jakieś proste gry - za małolata chętnie w nie grałem. Takiego "gadżetu" może brakować. Podobnie z serwisami interaktywnymi (pogoda, "normalny" podgląd rachunków, czy aplikacje typu Allegro jak w Orange TV kiedyś)  - mogłyby się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tych sprzętów nie obciążał czymś z czego będzie korzystała garstka, może poza rachunkami. Dziś mamy na tyle duży postęp technologiczny, że od zapewniania dostępu do ww. usług są inne platformy. Lepiej porządnie dopracować sprzęt (mam konkretnie na myśli HD5500s) niż dokładać mu zbędnych wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery mogłyby mieć możliwość wgrania listy ulubionej z USB

 

Powiem tak, to powinien być standard !

Jednak znając życie, to celowy zabieg operatora, aby ludzi nie przyzwyczajać do swoich list, bo to oni chcą manipulować oglądalnością kanałów - początkowe pozycje kanałów, statystycznie, zawsze będą mieć większą oglądalność i nad tym chcą mieć kontrolę. Dlatego niechętnie udostępniają listę ulubionych kanałów, przez to jest ona niedopracowana, bo to nie jest priorytetem Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...