Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVC musi zostać, ale jednak to są same powtórki z innych stacji MWE. To samo co w TVC, można obejrzeć na Antenie HD, Filmaxie itd. A jednak Home TV, Top Kids albo Xtreme TV, mają zupełnie inne ramówki. Mam tu na myśli że są ciekawsze, ponieważ nie składają się z tych samych programów co na innych kanałach MWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Szkoda, że raczej na TopKids nie ma co liczć. Ale zapytać można. W sumie gdyby poprawić ofertę programową i bardziej wyspecjalizować poszczególne kanały. Bez mieszania treści, powstałby całkiem ciekawy mux dla każdego.

Edytowane przez myszka_20_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PowerTV napisał:

A czy ktoś kiedykolwiek łapał MUX L3 w Kielcach?

35 km od Kielc w stronę Piotrkowa Tryb. Blisko DK74 (Radoszyce okolice). Odbieram MUX-L3 dość stabilnie. Jeśli zmodyfikowalibyście modulację to już bym nie odbierał. Antena jednocześnie patrzy na Dobromierz jak i Kamieńsk. Mam dwie anteny połączone symatorem.

Jeśli byś chciał abym sprawdził siłę/jakość pozostałych MUXów z Kamieńska (MUX1,2,3) to mogę to sprawdzić ale bez problemu mam te MUXy.

Dość miarodajna jest mapa:

https://mapy.radiopolska.pl/

wchodzisz w DVB-T. Wyszukujesz jakiś Multiplex L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał:

 Czy działa EPG, LCN itd.?

 

Brak EPG na  Nuta Gold i pozycja LCN to 140,

Stars.TV wrócił na swoją pozycję 51,

Poza Nutą Gold jest EPG na każdym pozycji  i chyba PULS jako jedyny nie ma przypisanego LCN zapisuje się na pierwszej wolnej pozycji.

Proponuję Nuta Gold ustawić na pozycji 49 czy 50 jak kiedyś były 4FUNy, 

No i chwilami coś z głosem Stars.TV jakby czkawka 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV na Xtreme Tv obraz trochę lepszy jest a Epg jest na wszystkich kanałach. Tylko Nuta Gold nie ma Epg, więc pora najwyższa to Epg zrobić na Nuta Gold, bo póki co ramówka na Nucie Gold jest widmo ramówką. Kiedy na Xtreme Tv i Junior Music znikną stare nazwy tych stacji Super Tv i Top Kids Jr 😀

 

Edytowane przez Kiler
Popracuj nad pisownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...