Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż chyba się pospieszyłem pisząc, że parametry odbioru są już b.dobre. Jest postęp, bo nie ma czarnego ekranu ale BER jest kiepściutki. 

 

@PowerTV Mieszkam na południowym krańcu łódzkiego (gmina Gidle), tuż przy granicy z woj. śląskim. To byłe woj. częstochowskie i tutaj praktycznie wszyscy od czasu analogu ustawiają anteny "na Cz-we", bo zawsze był łatwiejszy odbiór z tego kierunku ale przede wszystkim atrakcyjniejsza oferta (oprócz kanałów polskich można było już od czasów analogu łapać odbiór CT). MUX-L3 jest więc odbierany z Błeszna ale g.Kamieńsk jest na tyle blisko, że i z tego nadajnika dociera tutaj sygnał i to na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nastąpiła kolejna zmiana parametrów emisji MUX-L3 i wygląda to teraz następująco: FEC 2/3, GI 1/32, modulacja QPSK.

W skład multipleksu wchodzi teraz 6 kanałów. Zastanawia ten interwał ochronny, który sugerował by, że emisja nie jest już prowadzona w SFN tylko z jednego nadajnika.

@PowerTV czy tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84
1 minutę temu, maks27 napisał:

Aktualna lista kanałów:

TV Okazje,

TVC,

FILMAX,

Stars.TV,

Puls2,

Puls.

Wyłączony kanał Nuta Gold więc koniec jego emisji testowej ?

Brawo kolejny powód aby nie oglądać tego mux, gratuluję pomysłowości w zniechęcaniu do tego telewidza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Teraz proponuję pozbawić dźwięku pozostałe tak jak adventure tv na satelicie. Przecież sam obraz w darmowej tv wystarczy a dźwięk to opcja premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wyłączona, ale za to sygnał stabilniejszy. 😀 Chcielibyście zjeść ciastko i mieć ciastko... 😉 Ktoś wcześniej pisał, że mux jest zbyt "zapchany" i że dopóki tak będzie, trzeba zapomnieć o zadowalającym odbiorze. 🙂 Się na tym nie znam, ale możliwe, że przy aktualnym zapleczu technicznym to było jedyne wyjście. Tyle, że po co komu TV Okazje czy np. Pulsy, które są na innym mux?

Edytowane przez Lukaszo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widocznie właściciele tych kanałów uważają inaczej, bo przecież płacą nie dla tego, że mają za dużo pieniędzy i nie mają co z nimi zrobić, tylko mają z tego jakąś wymierną korzyść. Właściciel Red Carpet widocznie nie był zainteresowany dalszą emisją dlatego kanał zniknął ze składu (wcześniej wycofali się też chociażby z MUX-L2). Reszta kanałów które zniknęły to kanały od MWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Zostaną śmieci to nikt na śmietnisko zaglądać nie będzie. Ja już tego mux nie oglądam wyleciał mojej listy, mogą nawet wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, myszka_20_84 napisał:

Zostaną śmieci to nikt na śmietnisko zaglądać nie będzie.

Generalnie mam 41 lat i mało czasu na oglądanie tv, zwłaszcza kanałów, które mnie średnio interesują, ale chciałem ściągać ten MUX jak dotychczas pod kątem mojego ojca, który lubi stare filmy czy jakieś info o regionie. Zainwestowałem w osobną antenę i wymianę zwrotnicy masztowej z 2- na 3-kanałową (o wysiłkach fizycznych nie wspominając), bo myślałem, że to coś pomoże, ale wiele nie pomogło, bo przyczyna leżała bardziej po stronie nadawcy. Stąd zwyczajnie chciałbym, żeby moje inwestycje i wysiłki nie poszły na marne.

Edytowane przez Lukaszo
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Ja mam na myśli tv okazje w sumie TVC w jego wydaniu nie wiele lepszy. Sorry ale filmy z tak zwanej otwartej domeny dostępne za darmo nie robią na mnie wrażenia. Pozostała ramówka Filmaxx to reklamy przerywane tym co leci na TVC, Antena tv. Mam już dość jakości prezentowanej przez tego nadawcę. Płacę za Adventure HD coś co miało być premium przypomina nie powiem co. Obraz masakra ostatnio brak dźwięku. Reklam miało nie być a są. Ramówka kiepska, do obejrzenia w pozostałych kanałach tego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zawsze wielki właściciel puszcza 13 kanałów bo myśli że ktoś te jego badziewne kanały ogląda teraz aby zwiększyć zasięg wyłączył 7 programów  @PowerTV

cały ten Mux to wielkie nieporozumienie i amatorszczyzna 😁

23 stycznia właściciel Muxa L 3 pisał nadawca kanału Red Carpet Tv podpisał z nami nową umowę @PowerTV więc dlaczego Red Carpet Tv został wyłączony z L 3 tak traktuje się klientów gratulacje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maks27 napisał:

Aktualna lista kanałów:

TV Okazje,

TVC,

FILMAX,

Stars.TV,

Puls2,

Puls.

Żeby było śmieszniej, na dwóch z tych kanałów, tj. FILMAX i STARS.TV tnie się obraz. Choć to chyba zależy też od odbiornika (na jednym mi tnie, na drugim jest niby ok). Także tego... 🙂

Edytowane przez Lukaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

No co wy zawsze musi coś nie działać to już taka tradycja. A może taki nowy rodzaj zabezpieczenia treści w końcu są na tyle ekskluzywne że ktoś mógłby np. je nagrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...