Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To decyzja @PowerTV czyli właściciela. Widać nie zależy Mu na większym gronie odbiorców i nie chce podać lokalizacji nadajnika co ułatwia ustawienie anteny odbiorczych to jest tajemnicą. Zależy tylko aby byli chętni nadawcy na opłacenie slotu do nadawania swojego kanału tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby to również Puls zrozumiał bo co trochę zmienia pozycję na liście kanałów i przez ma utrudnione dotarcie do osób do których chciał dotrzeć z racji tego że nie mają odbiornika DVB-T 2 i co chwilę musiały prosić sąsiada "bo coś znowu się stało i znikło".

Ja u siebie przeskanowalem tv i przed paroma minutami na @STARS.TV leciał teledysk TECHNOTRONIC i to była jedna zupa pikseli. Następny teledysk już jakoś wyglądał (mniej dynamiczny obraz).

Ten mux coraz częściej zaczynam traktować jako źródło dźwięku do kina domowego jedynie dla ostatniej stacji muzycznej czyli STARS.TV 🌟 właśnie i nadal na 51 u mnie 🌟 od początku emisji naziemnej 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, canton napisał:

Zostały uporządkowane numery SID i LCN, dlatego należy wyszukać jeszcze raz programy aby EPG działało. Dla zachowania ciągłości odbioru nie zmienialiśmy dotąd numeracji w MUX-L3, ułożonej lata temu jeszcze w starej stacji czołowej.

Z tymi latami bez zmian to chyba trochę przesada. 😉

Kilka razy były wprowadzane zmiany (chociażby dodawano LCN do kanałów które wcześniej go w ogóle nie miały)
https://forum.satkurier.pl/topic/10885-mux-l3-mwe-broadcast/page/31/#comment-1688040

https://forum.satkurier.pl/topic/10885-mux-l3-mwe-broadcast/page/32/#comment-1742838

A gdyby był ktoś ciekawy to obecnie to wygląda tak:

 

TVC               SID 38   LCN  23
Stars.TV               81            25
Puls                      47             51
Puls2                    48            52
Tv Okazje            82            58    
Filmax                  76            22

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@canton wśród tych 5 kanałów "widmo" które nadal widnieją w strumieniu multipleksu i które jak sam pisałeś mogą lada moment powrócić, są jeszcze dwie kolizje z testami TVP- SID 85 i 88.

 

Przy okazji jak teraz będzie wyglądać kwestia przerw konserwacyjnych. Będzie w ogóle można znaleźć informację kiedy będą się odbywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Proszę nie zadawać skomplikowanych pytań. Jakieś EPG, LCN, $, itp. po co to komu?

Co do lokalizacji nadajników nadawca i tak prawdopodobnie zapomniał skąd nadaje. Jak sobie tylko przypomni to nas oczywiście poinformuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@autovidol Ale tam już nie ma żadnych kanałów widmo. Ani w EPG, ani w tablicach PSI/SI. A przynajmniej nie powinno ich być.

Co do przerw konserwacyjnych - nie robimy rocznych planów. W razie potrzeby informujemy o nich naszych klientów (nadawców) z wyprzedzeniem zgodnym z zapisami umowy.

Edytowane przez canton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa dzisiaj poraz kolejny zeskanowałem dekoder Wiwa H 265 i kanały Power Tv Nuta Tv Nuta Gold Junior Music Xtreme Tv i Antena TV dalej są jna moim dekoderze i  mają nadal  EPG jedynie Antena TV niema EPG i Red Carpet Tv znikło całkowicie więc kanały widmo są nadal na L 3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@canton wodzowie nie muszą wiedzieć i że będzie konserwacja ?

Dotychczas źródłem była strona w Emitela i gdy ktoś z sąsiadów pytał co się stało że nie ma tv informowałem o przerwie. Teraz skoro będą konserwację nie wiadomo kiedy pozostaje odpowiedź skoro nie wiadomo kiedy zacznie działać to info dla sąsiada:

Widocznie nie chcą żeby ich oglądać skoro wyłączają nadajnik bez uprzedzenia, telewizor nie popsuł się skoro inne telewizję działają z nadajnika Kamieńsk  😁

Właśnie rozmawiałem z sasiadką która mnie pytała co się stało że zniknęły programy Filmax, TVC i coś jeszcze. Odpowiedziałem że "coś w nadajniku zmienili"  i teraz będzie czekała na wnuczka żeby przyszedł je wyszukać. Tak to jest bez zapowiedzi robić zmiany i tracąc widzą na pewien czas, w którym sąsiadka odkryła że kabaret może obejrzeć również na innych kanałach których nie oglądała jak Zoom TV 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

To jest nie prawdopodobne pokażcie mi drugiego takiego nadawcę który ma tyle awarii? Problem jak zwykle nie u was. Widać braki zarówno po stronie technicznej jak finansowej, a może i kadrowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...