Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham, oglądam i muszę przyznać, że kanał vox music tv gra częściej u mnie w tv niż power tv czy stars tv - zobaczymy jak będzie trzymał ten poziom, kanał zaczął grać idealnie w mój gust. VOX gra muzykę taneczną więcej zagranicznych kawałków i to mi się podoba, są nawet dance'owe kawałki z eski tv.

 

Żeby jeszcze wrzucili w playliste kawałki takie jak lecą w MOOZ DANCE i będzie elegancko. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo ciekawych klipów cię ominie, ale nikt cię na siłę przekonywał nie będzie :)

 

 

Pomijając disco polo cała reszta leci na Stars.tv, więc nic go nie ominie. Dopóki VOX Music TV będzie grać nawet jeden na godzinę kawałek disco polo, to we mnie widza mieć nie będzie, podobnie jak Power TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Brooks: no wiadoma sprawa, STARS.TV to już się stoczyła na samo dno. Ale zapewniam Cię, że w kwestii reklamowej VOX także w bardzo krótkim czasie upadnie na pysk :)

 

Bloo411: o wypraszam sobie! Jaka cała reszta pojawia się w STARS.TV? W VOX pojawiają się numery których nigdy w STARS.TV nie zobaczysz i nie mówię tu tylko o disco polo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUż drugi dzień poglądam ten kanał i bardzo mi się podoba. Takie stare fajne kawałki puszczają a dziś to chyba mało disco polo. Pewnie reklamy się pojawią ale zawartość lepsza niż Stars tv jak na pierwsze wrażenie po prostu poprzeczka została podniesiona i tylko czekać aż jeszcze bardziej konkurencja ją podniesie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Brooks: no wiadoma sprawa, STARS.TV to już się stoczyła na samo dno. Ale zapewniam Cię, że w kwestii reklamowej VOX także w bardzo krótkim czasie upadnie na pysk :)

 

Bloo411: o wypraszam sobie! Jaka cała reszta pojawia się w STARS.TV? W VOX pojawiają się numery których nigdy w STARS.TV nie zobaczysz i nie mówię tu tylko o disco polo :)

 

Mike Oldfield, Ricky Martin, Army Of Lovers, to tylko z niektórych, które widziałem na VOX i które wcześniej widziałem na Stars.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Brooks: no wiadoma sprawa, STARS.TV to już się stoczyła na samo dno. Ale zapewniam Cię, że w kwestii reklamowej VOX także w bardzo krótkim czasie upadnie na pysk :)

 

Bloo411: o wypraszam sobie! Jaka cała reszta pojawia się w STARS.TV? W VOX pojawiają się numery których nigdy w STARS.TV nie zobaczysz i nie mówię tu tylko o disco polo :)

 

Nie twierdze, że STARS.TV jest zła stacją, wręcz przeciwnie, jesteście dobrzy, ale macie parę mankamentów. Jakie? Np. bardzo często lecą te same kawałki o tej samej porze lub powtarzacie tą sama ramówkę piosenek na drugi dzień, leci ta sama lista. Ostatnio rzeczą jest za dużo reklam, albo inaczej, reklamy puszczane są za często, blok reklamowy może być długi byle był puszczany rzadziej. Przez pierwsze kilka miesięcy STARST.TV oglądałem codziennie po kilka godzin, od poniedziałku mam tak z VOX Music TV.

 

Co do VOX Music TV dziś oglądałem/słuchałem 5 godzin i jestem jeszcze pod większym wrażeniem. Mają jeszcze lepszy start od wyżej wspomnianej stacji. Odpowiada mi tam puszczana muzyka, jedyny mankamentem jest jak u konkurencji za dużo współczesnych zespołów Disco Polo. Lubie klasyczne kawałki Dance z lat 80tych czy 90tych, także lekkie rockowe balladki typu jak podaję w linku, oby więcej takowych kawałków a będę codziennie gościł pilotem na tej stacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Brooks, w ciągu godziny można puścić tylko 12 min. reklam. Rozbite jest to na kilka przerw reklamowym w ciągu godziny zegarowej. Było już o tym wspominane, że im dłuższy blok reklamowy, tym ciężej zatrzymać widza, bo ten zazwyczaj zmienia kanał. Dlatego stacje TV wolą w ciągu godziny puścić kilka bloków reklamowym, krótszych, aniżeli 2 bloki reklamowe po 6 min. Co do VOX Music TV, to poza disco polo nie podoba mi się też, że są puszczane kawałki dance z Rumunii, które także można znaleźć na Eska TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec nie jestem standardowym oglądaczem :) Mnie częste reklamy w ogóle zniechęcają. Gdy wiem, że jest jeden blok np. na godzinę to sobie przełączę na ten czas i wrócę. Dlatego VOX ma duży plus bo z początku nie będzie reklam, oby jak najdłużej. Później mogą być reklamy tylko nie emitowane w taki sposób jak u konkurencji. Ale wiadomo zapiski ustawowe. Cóż tylko liczyć na nadawcę, że nie będzie gonił reklamy za reklamą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...