Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj STARS nie oszukuj. Oglądam chwilę Vox Music i widzę przewagę klipów dance, eurodance oraz disco 80s, 90s. Poza klipami dp to oni GRAJĄ PIĘKNIE.

 

ATB

Alice Deejay

Blue System

Vengaboys

Modern Talking

Belinda Carlisle

Mike Oldfield & Maggie Reilly

ze starszych ABBA

Christina Aguilera z początków 00s.

i inne, a to tylko dosłownie chwila mojego oglądania :D

 

Już na starcie mi się spodobali. Zobaczymy jak będą grali dalej.

Polecam zajrzeć, jestem pozytywnie zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi najbardziej przeszkadza na tym kanale, to brak skalowania niektórych materiałów, przez co obraz wygląda jak krzywy. Jeżeli chodzi o DP to można to jeszcze jakoś przełknąć, chociaż podejrzewam, że to skończy się tak jak skończyło się z Radiem Plus, a potem Vox FM (które przejęło ten gatunek od Plus-a i zastąpiło Eskę Rock). Mogli by jeszcze dać przeźroczystość na logo, bo za bardzo się rzuca.

 

@STARS.TV - musicie się trochę postarać, bo niestety wybór najnowszych utworów nie jest zbyt trafiony i dosyć często lecą radiowe gnioty których zwyczajnie nie da się słuchać, a szkoda, bo u was jest także sporo muzycznych perełek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim braku skalowania mówisz? Może za krótko oglądam ale żadnych krzywizn nie zauważyłem ;p Przy starszych klipach dobrze radzą sobie z dostosowywaniem do 16:9 (albo "lusterko" albo przy lepszych jakościowo klipach po prostu rozciągają).

Ciekawe jak to będzie z prezenterami, bo o 12 pojawił się jakiś jegomość na antenie.

Co do klipów disco polo to na szczęście cały czas stanowią one mniejszość i pojawia się jakiś średnio co 4 klipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdy będą tak grali jak teraz, to Power wysiada :P . Te disco polo co 3-4 kawałek mi nie przeszkadza w porównaniu do Power TV. Jeśli chodzi o Starsa, to bym go nie porównywał do Voxa, bo Vox gra taneczne numery a Stars stawia głównie na hity mniej lub bardziej oklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...