Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 2PaC napisał(a):

Zmieniać wszystko a panorama taka sama od 10 lat...aha

Teleexpress jeszcze lepiej - od 13 lat taki sam, a muzyki mam już serdecznie dość, jest total przejedzona i coraz bardziej zaczyna irytować

 

Swoją drogą... No najważniejsze mieć własne zdanie. Jak widzę, niektórym odpowiada pionowa kreska pomiędzy "TVP" a "info". Kwestia gustu, oczywiście oprawa została już wprowadzona i nic z tym nie zrobimy, natomiast nie będę ukrywać, że ja jestem zdecydowanie na nie. Zobaczymy, ile ta oprawa wytrzyma, skoro poprzednia wytrzymała ledwie 9 miesięcy, a tej nowej oprawy mam dość już po pierwszym dniu. Może jak zostanie wprowadzony lifting, to będzie lepiej, ale loga ekranowego za nic nie polubię. Jak oprawa dotrwa do końca roku, to będę pod wrażeniem

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami że to mniejsze logo na przesuwanej belce i zegar po lewej stronie wyglądają dużo, dużo lepiej.

Jak dzieje się coś ważnego zawsze można wrzucić szerszy pasek nad ten z przewijającymi się treściami.

 

Swoją drogą to ciekawe zmiana wyłącznie studia i zupełnie inny odbiór kanału.

Doszła dynamika, loty ramieniem z kamerą, różne ujęcia i naprawdę to już jest pełna profeska.

Jeszcze jest trochę do poprawy. Z rzeczy które teraz najbardziej się rzucają w oczy, prezenterzy jeszcze nie przywykli kiedy wchodzą na antenę po materiale, albo mają jakiś zbyt duży poślizg w odsłuchu. Czasami stoją i czekają kiedy zacząć mówić, a są na antenie po materiale już kilka ładnych sekund. Chyba że reżyserka śpi i za późno do ucha przekazuje że są już na antenie.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

 

 

Wolę to nowe TVP Info i ogólnie po całości TVP niż to co było przedtem bo wcześniej przez 8 lat lała się propaganda sukcesu i nienawiści aż oczy i uszy bolały a teraz jest spokój i wyważenie treści. Nie bronię oczywiście po całości tego co jest teraz bo zawsze czegoś się można czepnąć ale jest dużo lepiej. Nie oszukujmy się ale zawsze po zmianie władzy Media Publiczne skręcają w jej opcję polityczną. Tylko że teraz ta nowa władza to aż 4 partie o różnych poglądach więc jest zróżnicowanie w tej materii. :-)

Za to włączając TV Republika i wPolsce24 to porostu przedłużenie tego co było wcześniej przez 8 lat w TVP czyli propaganda jednej słusznej partii i zero wyważenia. Ogólnie "Wina Tuska" i tyle w temacie. :-)

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać na czym komu zależy. Kiedy prawie wszyscy skupiają się na tym co w danej chwili jest istotne to cały czas te same osoby jadą swoją starą gadką i chcą za wszelką cenę siać zamęt...

 

Na tym forum niestety panuje tylko nawałka polityczna dlatego u konkurencji dzielą się przeciekami na temat nowego studia, oprawy kanału czy sprawami związanymi z rzeczami technicznymi tu dzielą się głównie wrzutkami ze śmietnika jakim jest potral X. 😂

 

Ktoś tutaj pisał wczoraj o jakości obrazu i też mi się wydaje, że teraz jest żyleta i wygląda to dużo lepiej. Widocznie sprzęt z Powstańców działa dużo lepiej niż to co mieli na Woronicza.

 

Edytowane przez Ipo
Usunięto publiczne komentowanie działań moderacji, jeśli masz jakieś zastrzeżenia do danego posta, to jest taka funkcja "zgłoś".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

Tak, ale nie zmienia się zbyt wiele z belkami. To straszne jeśli uznali, że tak jest dobrze. Studio wygląda bardzo fajnie, ale te belki są paskudne. Już nawet logo tak nie razi.

Dla mnie takim pewnym problemem, choć to może drobnica, jest fakt, iż wypowiadające się osoby są podpisywane na tej małej belce, a nie na głównej, przez co nie jest to należycie zaakcentowane.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dobra ku temu okazja - wydanie specjalne w związku z atakiem Iranu na Izrael. Część ekranu zajmowana przez wielgaśne logo może pójść na więcej tekstu w czerwonej belce, choć pamiętajmy, że TVP zawsze w takich kwestiach woli być mądrzejsza od innych.

 

Muszę przyznać, że podoba mi się umieszczanie cytatów z bieżących wypowiedzi w lewym górnym rogu ekranu. Naprawdę grafika jest świetnie dorobiona, ale logo z tym olbrzymim, białym prostokątem jest obrzydliwe.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny logotyp moim zdaniem to profanacja logotypu telewizyjnego. Sposób pisowni uświadamia że kanał nazywa się TVP 1 Info.

Mam nadzieję gdy sytuacja prawna (najwcześniej za rok) się ustabilizuje logotyp TVP przestanie być pochyły, a TVP Info odzyska swoje barwy, które były stosowane już w planszach TVP z lat 80.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Sposób pisowni uświadamia że kanał nazywa się TVP 1 Info.

Ja tam jedynki w tej kresce nie widzę.
 

 

6 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

TVP Info odzyska swoje barwy, które były stosowane już w planszach TVP z lat 80.

Na dobrą sprawę to biało-czerwony logotyp TVP miała już wtedy, gdy emitowano "Wieczór z Dziennikiem", a jego czołówką było słynne "owijanie w bawełnę". Natomiast nie jest to argument za tym, by tego nie zmieniano, tak jak zmieniono wczoraj i teraz kanał ma nowe barwy, do czego trzeba się przyzwyczaić. A biały i czerwony i tak nadal są obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...