Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ja tego wyroku nie uznałem? Czekam na przytoczenie mojej wypowiedzi bo może po prostu nie pamiętam. Ten wyrok nie zrobił na mnie żadnego wrażenia bo po pierwsze nie jest ostateczny, a po drugie czekam na postawienie TVP w stan likwidacji. Nie zrobią tego to dopiero uznam, że jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mr. Music napisał(a):

 To kiedy te kamery SD były kupowane? W 2013 już od wielu lat w TV operowano na cyfrowym zapisie/dosyle/kompresji, a jedyne co było analogowe, to dosył do końcowego odbiorcy przez Emitel.

Dziękuję że potwierdzasz iż TVP inwestowała w sprzęt przed 2015 rokiem. @Mateusz2006 powinien to przeczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pasjonat napisał(a):

Dopiero początek nowej władzy, więc zobaczymy, jak to będzie za 4 lat, ile będą zarabiać w 19:30 itd.. ciekawe, ile prowadzące będą zarabiać w 2025/26 roku. 

Jak TVP nie będzie generować 3 miliardów strat to niech płacą ile chcą🤣 A nie straty kosmiczne a oni płacą stawki większe jak w prywatnych tv😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Dlaczego wszyscy milczą na temat ile to eksperci dostawali w latach 2007-2015 w TVP Info z ramienia obecnej władzy.

A ile dostawali w latach 2007-2015? A w ogóle płacili wtedy „ekspertom”? Jeśli masz jakieś informacje to ja z chęcią z tobą podyskutuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wręcz niebywałe jakie wy macie argumenty, a może bardziej jak ich nie macie. Jeszcze do tego szukacie analogicznych sytuacji sprzed roku 2015. Albo jeszcze lepiej piszcie co będzie a czego jeszcze nie ma no i oczywiście nie ma pewności czy kiedykolwiek nastąpi. 🤣 Nie ma zwyczaju płacenia za setki, za wypowiedzi ekspertów w żadnej telewizji i nie było. Piszą to dziennikarze na X. Tylko TVP przez ostatnich 8 lat sobie coś takiego wymyśliła dla swoich znajomków.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Dlaczego wszyscy milczą na temat ile to eksperci dostawali w latach 2007-2015 w TVP Info z ramienia obecnej władzy.

Bo nie ma żadnych rzetelnych danych na ten temat. A nie ma ich najpewniej dlatego, że wtedy się za to nie płaciło. Natomiast to, co wypłynęło, jest absolutnie karygodne. O ile rozumiałbym jeszcze jakieś zwroty kosztów dojazdu dla gości spoza Warszawy, to już płacenie za każdy występ jest nie do obrony i nie powinno mieć miejsca, szczególnie że to się odbywało za publiczne pieniądze.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gorsza, taki wujek samo zło, Pietrzak wprost przyznali, że dostawali pieniądze. To jest haniebnie. Nie rozumiem powodu, dlaczego ktokolwiek miałby otrzymywać pieniądze za tak zwaną setkę, za parę sekund wypowiedzi. Władze TVP zrobiły sobie prywatny folwark. Jedni tu wyciągają argument, że może by sprawdzać 2007-2015. Dajcie dowód, to pogadamy. Dowody to są tylko jedne. O te pieniądze okupowali TVP w święta, nie chodziło o żadne wolne media. Tylko o nich samych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kirk napisał(a):

Bo nie ma żadnych rzetelnych danych na ten temat. A nie ma ich najpewniej dlatego, że wtedy się za to nie płaciło. Natomiast to, co wypłynęło, jest absolutnie karygodne. O ile rozumiałbym jeszcze jakieś zwroty kosztów dojazdu dla gości spoza Warszawy, to już płacenie za każdy występ jest nie do obrony i nie powinno mieć miejsca, szczególnie że to się odbywało za publiczne pieniądze.

Nie wiem czy podzielasz mój pogląd @Kirk chętnie poznałbym zarobki Prezesów, dyrektorów, gwiazd telewizji w latach wcześniejszych by mieć porównanie do sytuacji w latach 2016-2023, no i ujawnienie obecnych zarobków nowego kierownictwa i nowo zatrudnionych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to by się mogło przydać, gdybyśmy poznali dane dotyczące zarobków w ostatnich 30 latach, czyli od momentu likwidacji Radiokomitetu. Do niektórych rzeczy można obecnie dotrzeć tylko jeśli przegląda się archiwalną prasę i artykuły na temat telewizji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie stało na przeszkodzie by to w ostatnich 8 latach udostępnić, ale może nie było czego? Podano z tego co pamiętam dane o zarobkach firmy Lisa i byłych gwiazd Wiadomości. Gdyby było więcej smaczków to myślę dawno by je opublikowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media donosiły, ze nowym pracownikom proponowano stawki znacząco odbiegające od rynkowych i fakt licznych transferów z telewizji najbogatszego Polaka  to potwierdza. Cały czas mówimy o firmie postawionej w stan likwidacji. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na forum Media2 pojawiły się materiały z jutrzejszych zmian na antenie TVP Info:

file.php?id=17049&mode=view

Screenshot-20240118-232350-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232404-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232416-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232427-Opera.jpg

Jest też okolicznościowy artykuł na temat: https://www.tvp.info/75449326/tvp-info-nowe-studio-nowa-ramowka

Czytelnicy wspomnianego forum wskazują że emisja pójdzie z „olimpijskiego" studia Telewizji Polskiej. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał(a):

Tymczasem na forum Media2 pojawiły się materiały z jutrzejszych zmian na antenie TVP Info:

file.php?id=17049&mode=view

Screenshot-20240118-232350-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232404-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232416-Opera.jpg
Screenshot-20240118-232427-Opera.jpg

Jest też okolicznościowy artykuł na temat: https://www.tvp.info/75449326/tvp-info-nowe-studio-nowa-ramowka

Czytelnicy wspomnianego forum wskazują że emisja pójdzie z „olimpijskiego" studia Telewizji Polskiej. 

Nie podoba mi sie to studio. Jakieś takie malutkie i właściwie wszystko wygląda tak samo w sensie Teleexpress, 19:30 i Panorama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...