Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

To jeśli jesteś taki zatroskany spójrz na to jak mediom publicznym po 2016 spadała oglądalność i słuchałność. Przykład dobitny radiowa Trójka. Ubierając to niegospodarność to chyba gorzej już było.  Ale wówczas te same osoby niczego nie krytykowały. 

Wszyscy tu się oburzają na przejęcie TVP, a jak wyrzucali dziennikarzy z radiowej Trójki jednego po drugim. Czy ktoś z PiS się za nimi wstawił? Ktokolwiek? Za rządu PO/PSL w przeglądzie prasy było miejsce dla wyborczej i dla gazety polskiej. Za rządu PiS tylko gazeta polska. To było ok? Zapomnieli jak najpierw zrobili dyrektorem Kubę Strzyczkowskiego, a po chwili go wyrzucili? Nikt z PiS się nie przejmował. Nikt. A dziś okupują TVP, okupują PAP, to jest dla was okej?

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Ale wyniki oglądalności przekładają się na wycenę reklam. Może także dlatego w ostatnich katach TVP miała straty mimo 2 miliardów dotacji z budżetu. 

 

Warto dodać że Polskie Radio miało też stratę 55 mln ,co prawda w przypadku TVP próbują to wytłumaczyć nabyciem praw sportowych ,ale przecież PR nie puszcza ani filmów ani meczy więc skąd taka strata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandalem było tolerowanie chamstwa przez tyle lat. Nakładanie filtra czerwonego na Tuska. Robienie z niego diabła. Jak tam, jesz już robaki zamiast mięsa, jak to straszyły czerwone paski. Skandalem było wyrzucanie dziennikarzy z Trójki. Telewizja nie jest Kaczyńskiego i jego przystawek. Pora już ściągnąć portret Kaczyńskiego z siedziby telewizji. To jest skandal, a nie świąteczna piosenka.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał(a):

Sprywatyzowano filmy TVP Info z ostatnich 3 tygodni. Nawet zleciały materiały z Agrobiznesu.

 

Czyli już nie ma filmów o truskawkach czy innych czekoladach z 20 grudnia. Skoro najnowszy film jest z końca listopada, a liczba filmów teoretycznie zmalała z 30000 do 29000, to znaczy, że oni najprawdopodobniej prywatyzują wszystkie, tylko też muszą poświęcić na to sporo czasu, gdyż tych filmów jest po prostu ogrom. Strzelam, że sprywatyzują wszystkie filmy od 2016 roku, a te do 2015 roku zostawią

 

34 minuty temu, Pawelgor napisał(a):

Skandalem było tolerowanie chamstwa przez tyle lat. Nakładanie filtra czerwonego na Tuska. Robienie z niego diabła. Jak tam, jesz już robaki zamiast mięsa, jak to straszyły czerwone paski.

 

Tak te robaki to śmiech na sali. Przypomnę również, że według pis-u to wina Trzaskowskiego, że śnieg spadł

 

Edytowane przez Telewizorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

To jeśli jesteś taki zatroskany spójrz na to jak mediom publicznym po 2016 spadała oglądalność i słuchałność. Przykład dobitny radiowa Trójka. Ubierając to niegospodarność to chyba gorzej już było.  Ale wówczas te same osoby niczego nie krytykowały. 

Nie wiem jakie osoby masz na myśli, ja jestem młodym stażem użytkownikiem na forum satkuriera. Nie wymagaj ode mnie komentowania wszystkich sytuacji z lat 2016-2023. Nie mam na to czasu, skupiam się na bieżących wydarzeniach. 

 

skoro Reset z YT usuniety znaczy Pereira stracił  kontrolę nad tym kontem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatne będą potem te publikacje,   przywłaszczenie sobie loga programu objętego prawem autorskim i licencją tak samo publikowanie i podszywanie się pod nieuprawnione konto jest w Polsce karalne.  

Republika pewnie też sobei za to beknie, w końcu wykończą tą miernotę zasądzone i należne kary. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Przecież to jest oficjalne konto TVP Info na YouTube

Może jakimś cudem Pereira odbił te konto? Mam nadzieje że już wkrótce ta sprawa będzie uregulowana. 

12 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Przydatne będą potem te publikacje,   przywłaszczenie sobie loga programu objętego prawem autorskim i licencją tak samo publikowanie i podszywanie się pod nieuprawnione konto jest w Polsce karalne.  

Republika pewnie też sobie za to beknie, w końcu wykończą tą miernotę zasądzone i należne kary. 

Okupowanie siedziby w której to się już nie pracuje także jest karalne podobnie jak współpraca z politykami która na bank jest sprzeczna z etyką dziennikarską. Ciekswe tylko jak można skutecznie można wyrzucić zwolnionych dziennikarzy z TAI i PAP skoro nawet pracownicy tej drugiej instytycji ich nie chcą? Chyba parlamentarzystom PiSu powinno się powygaszać immunitety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalizm bo nowy zarząd TVP ma umocowanie prawne czego nie można powiedzieć o tych wcześniejszych z Panami Kurskim i Matyszkowiczem na czele. Zarządy te działały na podstawie niekonstytucyjności wtórnej przepisów o Radzie Mediów Narodowych. Sama podstawa prawna przepisów o RMN też była bublem prawnym co potwierdza wygrana sprawa w sądzie przez byłego Prezesa TVP Janusza Daszczyńskiego. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dalej ?  Dość mam już oglądania TVP Polonia na kanale TVP Info. Jak długo jeszcze będzie ta prowizorka ?  I nie za bardzo mnie i widzów obchodzi czy to uchwała czy ustawa , chcę (chcemy) już nowego TVP Info i powrotu TVP 3 po nowemu. Nie znam nikogo wśród moich znajomych i rodziny którzy by chcieli powrotu propagandowej zupy w TVP. Mamy nadzieję że w najbliższych dniach wszystkie pomieszczenia i studia TVP przejmie nowa ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w moim odczuciu obie izby parlamentu powinny na kolejnym posiedzeniu Sejmu rozważyć uchylenie lub zawieszenie immunitetów politykom Zjednoczonej Prawicy. Dzięki temu spokojnie służby będą mogły wkroczyć do TVP czy PAPu aresztując chociażby odwołane szefostwo TAI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...