Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prowokacji dziennikarskich w TVP ciąg dalszy. Wchodzą w środek zgromadzenia KODu i dziwią się, że ludzie mają do nich negatywne nastawienie. To tak jakby dziennikarze TVN wchodzili w środek zgromadzenia klubów Gazety Polskiej jak dzisiaj. W TVN wiedzą czym to grozi. Łatwo można w ten sposób pokazać protestujących jak wichrzycieli, co też stało się dominującym przekazem w TVP.

Masakra jak można wypisywać takie głupoty, ale idąc twoim tokiem myślenie to, że zginął Waldemar Milewicz było jego winą bo po co tam jechał na wojnę. Od tego są dziennikarze i taki jest ich obowiązek aby wkładać kij w mrowisko a nie wychwalać tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paterossimo

Według TVP Info już w całej Polsce występują problemy z odbiorem :D Takie wpisy od ludzi, które pokazywali na ekranie sam mogę powysyłać i mi uwierzą.

Edytowane przez paterossimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia podejście do sprawy obu stron - Emitela i TVP.

 

Emitel - beznadziejna polityka informacyjna. Tylko jeden lakoniczny komunikat na stronie firmowej, który nie jest aktualizowany wraz ze zmianą sytuacji. Tak jakby kompletnie nie zależało im na wizerunku. Nie rozumiem dlaczego w świetle zarzutów o celowe działanie do tej pory nie pojawiło się w mediach w miarę proste wyjaśnienie na czym polegają kłopoty? Komunikat o błędach synchronizacji SFN kompletnie nic nie mówi laikowi.

 

TVP - cykliczne powtarzanie informacji sugerujących że mamy do czynienia z działalnością dywersyjną - wypowiedzi polityków i odbiorców. Dlaczego żaden dziennikarz TVP nie pofatyguje się do siedziby Emitel-a by próbować sprawę wyjaśnić u źródła? Nie ma w dziale technicznym TVP kompetentnych osób, które mogłyby spróbować widzom wyjaśnić problem? Ale po co? Jeszcze by się okazało że problem jest natury technicznej, a nie politycznej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP potrafi dbać o swoich widzów i dlatego jest tak zaniepokojona informacjami docierającymi od nich. Nie popieram w pełni tego, co poczynia obecnie publiczny nadawca, ale uważam, że gdyby był podobny problem w przypadku Polsatu czy TVNu, to oni nawet by palcem nie kiwnęli w kwestii jego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to, że ludzie tak dają ulec się w mojej opinii propagandzie w kontekście awarii MUX3. Przed 15 na antenie padały zwroty o celowym zakłócaniu, rzekomej próbie 'zamachu', '13 województwach bez odbioru', co jest nieprawdziwe. Ja sam próbowałem komuś wyjaśnić, że problemem była desynchronizacja SFN na jedynie kilkunastu obiektach - bezskutecznie.. Generalnie podsycanie tej całej sytuacji, tworząc z tego propagandę nie służy niczemu dobremu - przez to powstaje wiele kłótni. Ludzie się nie znają na technice i im jest łatwo wmówić coś, co nie jest prawdą.

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paterossimo

Najgorsze są te posty, gdzie np. ktoś napisał o braku sygnału podczas jakiegoś ważnego przemówienia, a na reklamach już obraz powrócił. To najbardziej podsyca atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to, że ludzie tak dają ulec się w mojej opinii propagandzie w kontekście awarii MUX3. Przed 15 na antenie padały zwroty o celowym zakłócaniu, rzekomej próbie 'zamachu', '13 województwach bez odbioru', co jest nieprawdziwe. Ja sam próbowałem komuś wyjaśnić, że problemem była desynchronizacja SFN na jedynie kilkunastu obiektach - bezskutecznie.. Generalnie podsycanie tej całej sytuacji, tworząc z tego propagandę nie służy niczemu dobremu - przez to powstaje wiele kłótni. Ludzie się nie znają na technice i im jest łatwo wmówić coś, co nie jest prawdą.

Oczywiście, że to było celowe. Polityka to brudna gra.  Ale problem polega na tym, że nie da się ocenić tego kto na tym więcej zyskał. Bo zarówna destabilizacja linii przekazu rządowego jak i pobudzanie nastrojów zwolenników rządu jest tak samo realna. Obie strony konfliktu mogły zyskać na tym większy kapitał, większe poparcie wśród społeczeństwa przekonując tych którzy nie są przekonani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu mamy "polską wojenkę", a zapewne KTOŚ GDZIEŚ ma radoche i zaciera ręce. Co niektórzy dziennikarze-patrioci dolewają jeszcze oliwy do ognia, narażając się na kpiny kolegów po fachu:
 

Tomasz Sakiewicz

To co się dzieje to początek ataku zielonych ludzików. Zaatakowano krytyczną infrastrukturę i Sejm. Jeżeli dojdzie do zablokowania sygnału TVP Info telewizja Republika będzie go emitować na własnych częstotliwościach.

Witold Gadowski

Szykują dywersję i prowokacje Trzeba to spokojnie przetrwać.Ich instrukcja: atakować sieci przesyłu prądu i ogrzewania, aby zapełnić ulice

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?opage=5&wid=18645339&kat=59154&title=Problemy-z-odbiorem-TVP-to-wina-zielonych-ludzikow-Tak-uwaza-Tomasz-Sakiewicz&opiShort=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale relacja Gmyza jest właśnie masakrowana przez duże profile na tt jak np kontrowersje.net, podobno poziom poniżej żenady. Cezary występuje m.in z fajką w ustach i nic nie wie. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięta polityka - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...