Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanie. Jak mogę obecnie znaleźć TVP INFO na Astrze FTA? Bo parę tygodni temu mi zniknęło... Słyszałem, że na 10,773 lub 10,862, ale na tej pierwszej są tylko inne kanały tvp, a na drugiej nie wykrywa mi żadnego kanału. Pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale właśnie na tej częstotliwości mam tylko:

1. Superstacja (zakodowana)

2. Tv Trwam (fta)

3. Tv Polonia (fta)

4. Tvp Historia (fta)

5. Tvp Kultura (fta)

6. Belsat Tv (fta)

7. Tvp HD - test (zakodowany)

+ Radio Maryja

 

A Tvp Info niestety nie ma... I mam dylemat. :(:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ale właśnie na tej częstotliwości mam tylko:

1. Superstacja (zakodowana)

2. Tv Trwam (fta)

3. Tv Polonia (fta)

4. Tvp Historia (fta)

5. Tvp Kultura (fta)

6. Belsat Tv (fta)

7. Tvp HD - test (zakodowany)

+ Radio Maryja

 

A Tvp Info niestety nie ma... I mam dylemat. :(:x

Superstacja?! :shock: TVP HD?! :shock: Tych kanałów nie ma tam od lat świetlnych! Nie wiem co masz za dekoder, ale proponuję wykasować wszystkie kanały z tej częstotliwości i wyszukać jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od pewnego czasu TVP Info nadaje swój program przez całą noc. Trochę mnie to dziwi dlaczego tylko przez satelitę (Astra, TNK, Cyfra+, nie wiem jak w CP) i DVB-T. W naziemnym przekazie analogowym zarówno z Raszyna jak i z PKiN emisja kończy się ok. 2:00 i do rana jest plansza TVP WARSZAWA. Jaka jest jest tego przyczyna???

 

Użytkownicy Cyfrowego Polsatu mogliby sprawdzić czy w Cyfrowym Polsacie emisja TVP Info jest prowadzona przez całą noc. Jeśli nie to oznaczałoby, że biorą sygnał z nadajnika naziemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W nocy na TVP Info powinni pokazywać powtórki dzienników lokalnych z 18.00 ze wszystkich 15 oddziałów po kolei.

Tak robi na przykład WDR, Yle2 (powtórki są rano, również na TV Finland), do niedawna były też na ČT2.

To by było znacznie ciekawsze, niż powtórki starych debat politycznych z gadającymi głowami, jakie teraz serwuje nam w nocy TVP Info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie jakości obrazu TVP Info.

Bitrate TVP Info z tp Cyfry+ (11.488 H 27500):

:arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000242476-v

 

Bitrate TVP Info z tp CP (12.284 H 27500):

:arrow:http://satcodx1.tele-satellite.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000000248344-v

 

Lepsza jakość TVP Info jest w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...