Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Logomaniak napisał(a):

Przecież nie musisz oglądać tego kanału .Ja  np  skasowałem kanał  tvn 24 , to  chora telewizja . Każdy ma swoje zdanie i nie zmienia poglądów.Jest   bardzo duży  wybór kanałów telewizyjnych.Kiedyś były tylko dwa programy   TVP 1 i 2.

No tak kolega socjalny beneficjent ich kasy z helikoptera, niestety prawda z TVN24 boli. Czasem mi was żal ale wolny kraj i wolny wybór.
 

10 minut temu, lakiman napisał(a):

Czy ktoś zmusza Cię do oglądania TVP INFO?

Krótka piłka znajdziesz tam w ciągu jakiegoś dnia o aferach Pis-u?

To telewizja publiczna i ma być obiektywna ma krytykować Pis, Po i inne parte to jest profesjonalizm krytyki Pis tu nie doświadczysz,o czym my tu piszemy!

 

Edytowane przez franko
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jak włączam TVN 24 mam świadomość, że muszą dowalić partii rządzącej. Gdy kupię Wyborczą wiem kogo pochwalą i kogo zganią.

To samo z TVP Info..  Takie mamy media..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał(a):

Jak włączam TVN 24 mam świadomość, że muszą dowalić partii rządzącej. Gdy kupię Wyborczą wiem kogo pochwalą i kogo zganią.

To samo z TVP Info..  Takie mamy media..

 

Taki mamy świat i w każdym kraju są różne poglądy, dodam jak byś kupił Nasz Dziennik, tygodnik "Sieci"(Bracia Karnowscy), Gazeta Polska Codziennie Sakiewicz jest tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Czy kiedykolwiek TVP była niezależna i w pełni obiektywna od nacisków płynących od aktualnie sprawujących władzę ?

Czy to się zmieni w przyszłości? Obstawiam, że jest to niemożliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

Czy ktoś zmusza Cię do oglądania TVP INFO?

To nie jest telewizja prywatna, tylko publiczna finansowana z naszych podatków. Mamy prawo jako sponsorujący tą instytucję wymagać odpowiedniego poziomu. 

 

57 minut temu, lakiman napisał(a):

Jak włączam TVN 24 mam świadomość, że muszą dowalić partii rządzącej. 

A przepraszam komu mają patrzeć na ręce? Nie tym którzy władzę sprawują? I co to znaczy "dowalić". Raczej prezentować to co się dzieje.

42 minuty temu, lakiman napisał(a):

Czy kiedykolwiek TVP była niezależna i w pełni obiektywna od nacisków płynących od aktualnie sprawujących władzę ?

Nigdy nie była, zgoda. Ale także nigdy nie była tak bardzo upartyjniona. Pamiętam TVP za różnych ekip które nią zarządzały i jednak proporcje w informacjach i kultura wypowiedzi dziennikarzy  były na dużo wyższym poziomie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

To inaczej, jak wymagania mają realny wpływ na funkcjonowanie TVP? Można o tym pisać po internetach itd, trąbić przez media prywatne a jakoś to nie przynosi efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał(a):

To inaczej, jak wymagania mają realny wpływ na funkcjonowanie TVP? Można o tym pisać po internetach itd, trąbić przez media prywatne a jakoś to nie przynosi efektu.

Niestety tak się dzieje gdy politycy za bardzo majstrują przy mediach. TVP zarządzali owszem także politycy, ale były także na jej czele osoby związane od lat z mediami i doświadczeniem, takie jak Zaorski.

Ciała stricte politycznego jak Rada Mediów Narodowych dotychczas nie było. Wszystkim zajmowała się KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie rady programowej opisywane przez Krzysztofa Lufta.

https://press.pl/tresc/76709,krzysztof-luft-opuscil-posiedzenie-rady-programowej-tvp_-bo-pereira-i-adamczyk-mieli-na-nim-wyglaszac-manifesty-polityczne

Cytat

– Na rozpoczęcie Michał Adamczyk i Samuel Pereira wygłosili manifesty polityczne, poświęcone w większości Donaldowi Tuskowi, PO i temu, jaka zła była TVP przed 2015 rokiem. Musiałem więc opuścić to szacowne grono, bo nie po to jestem członkiem rady programowej, aby wysłuchiwać propagandowych bredni dyrektorów z placu Powstańców

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul234 Nie kompromituj się :)

Co chciałeś tym komentarzem powiedzieć

  • Masz wiedzę że tak nie było jak w zacytowanym fragmencie?
  • Czy może uważasz że to jest normalne, jeśli tak było?

 

A skoro mowa o tezie, po co szukać daleko, obejrzyj sobie stronę wcześniej materiał z sejmu w relacji redaktora Kłeczka, który patrząc i obserwując monitor zagaduje wystąpienia przedstawiciela innych ugrupowań, a na antenę puszcza jedynie przedstawiciela obozu rządzącego. Pokaż mi przykład podobnego zachowania redakcji jakiegokolwiek innego kanału informacyjnego. Teza? Fakt.
Dobrze by było jednak polemizować na fakty a nie własne subiektywne przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Emitowany w TVP Info program „W tyle wizji” w tym roku śledzi średnio 592 tys. widzów. Mający podobną formułę magazyn TVN24 „Szkło kontaktowe” gromadzi przed telewizorami 577 tys. osób - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/w-tyle-wizji-szklo-kontaktowe-kto-oglada-profil-widza-prowadzacy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Punkt widzenia w pigułce.

Skomentowanie incydentu.

A wystarczy przeczytać z uwagą że komentarz dotyczył działalności omawianej Pani jako psycholog:

 

Cytowanie zdania z całego kontekstu to twoj standard niewymagający komentarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał(a):

Nie no to jest skandal. Jak można przychodzić do studia tak nieprzygotowanym? To mają być eksperci? Żeby pracownik TVP musiał za nich odpowiadać, kto to widział? Bracia Karnowscy nigdy by sobie nie pozwolili na taką amatorkę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za masakra. Ale zaraz ktoś z pełnym przekonaniem znowu napisze, że przecież w TVN było to samo, i w TVP przed 2016 też 😆.
 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne macie argumenty. Jeśli coś miało miejsce to się komentuje tą konkretną sprawę. Wkraczanie w życie prywatne i podważanie kompetencji zawodowych a już na pewno ośmieszanie niczemu nie winnych pacjentów nie mieści się w granicach uprawnionej krytyki, co potwierdził sąd w prawomocnym wyroku. 

To już były wycieczki ad-personam, które także lecą do kosza na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze można komentować. Od zawodu zaufania jakim jest zawód psychoterapeuty oczekuje innego zachowania niz agresja, napaść, lincz na drugiej osobie. Domyślam się, ze tobie chłopaku to nie przeszkadza. 

P. S. Nie obrazano pacjentów, bo Ci sa nieznani, skomentowano zachowanie wspolprotestujacych na czele, ktorych stala Podleśna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...