Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemczech z 99% anten jest skierowanych na Astrę. Jeśli jakaś jest ustawiona na HB to najprawdopodobniej jest do niej podłączony dekoder nc+ lub CP. Na Wyspach główną pozycją jest 28. Jeśli jakaś antena jest ustawiona na HB to jw. Francja to chyba głównie Astra 1 i jakieś satelity nadające dla Płn. Afryki. I bardziej prawdopodobne że w tych krajach Polacy oglądają polską tv przez serwisy typu w**b.tv a nie satelitę.

 

Jeśli TVP postanowiła odkodować TVP INFO to powinna jeszcze zadbać by np. w dekoderach SKY (niemieckiego, włoskiego i brytyjskiego), na jakiejś tam pozycji 1825 było umieszczone TVP INFO z HB. Wtedy wystarczyłoby że abonent podłączyłby sobie zeza lub drugą antenę i już ma źródło informacji o Polsce. No bo w internecie ich nie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TVP Info będzie kompromitowała się takimi materiałami, jak ten dzisiejszy z "protestu" w Rzeszowie, to utrata widowni i marginalizacja kanału będzie tylko kwestią czasu. Propaganda i manipulacje gorsze niż u komunistów - przebili wszystkich poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem jest coraz gorzej. Dziwię się, że dziennikarze którzy pracowali za poprzedniej władzy jeszcze firmują podobne materiały i programy swoim nazwiskiem.

Dzisiaj w ramach zwiększania "obiektywizmu" do Minęła 20 z przedstawicielami partii politycznych rozmawia też rzecznik rządu. To jakaś nowa świecka tradycja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którym nie podobają się obecne zmiany, polecam zrobić tak, jak ja robiłem przez ostatnie lata-nie oglądać, będziecie zdrowsi. Nie udawajmy, że te zmiany, to coś nadzwyczajnego, tak jest zawsze jak zmienia się władza. Teraz jest jeden problem-władza jest w rękach jednej partii. Stąd te roszady w programach, skoro jest 6 gości, to jest 5-1dla opozycji, to chyba nie jest uczciwe, stąd obecność w tych programach min. przedstawicieli Prezydenta, czy jak w tym przypadku rzecznika rządu. Co nie zmienia faktu, że rzecznika rządu nigdy nie widziałem w tego typu programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 10-dniowej przerwie (bo juz nie mogłem o PE czy TK słuchać) odpaliłem info i tvn24 po 20 minutach łącznie wyłączyłem. Czy oni zarówno jedni jak i drudzy nie rozumieją, ze jest jeszcze inny temat niż PE czy TK - przecież tym juz można żygać...Jak można to w kółko wałkować. Ostatnio poszły propozycje ważnych projektów i na ten temat posłuchałbym ekspertów, a nie kolejna dyskusja czy to dobrze wypadliśmy czy złe - jakby to kurde dla przeciętnego człowieka miało jakieś znaczenie...

 

Zgadzam sie z @be89 - od pewnego czasu zjadliwy jest jedynie tvn24bis, bo zwykle mniej w nim polityki...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Maślankiewicz przechodzi do TVP Info: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bartlomiej-maslankiewicz-zaczyna-prace-w-tvp-info

 

Wcześniej Maślankiewicz pracował w TV Republika (do 2015 roku), oraz tworzył internetowy program "Masakra".

To jest ten gościu co się darł że nie jest z TVN? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli TVP Info będzie kompromitowała się takimi materiałami, jak ten dzisiejszy z "protestu" w Rzeszowie, to utrata widowni i marginalizacja kanału będzie tylko kwestią czasu. Propaganda i manipulacje gorsze niż u komunistów - przebili wszystkich poprzedników.

Obejrzałem relację z prostestu i nie widzę tutaj czegoś wspólnego z PRL. Przecież wtedy nie mówiło się oficjalnie o zabijaniu nienarodzonych dzieci. Warto dodać też, że druga strona nie chciała wystąpić w programie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim charakterze? Jako reporter czy prezenter?

 

Co do filmiku z Rachoniem - ciekawy pomysł, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie. Widać tutaj lekki powrót do tego, co Rachoń robił w TV Republice, tam też wykorzystywał komórki i internet.

 

Przed chwilą z programu w TVP Info w ramach protestu przeciwko zwalnianiu dziennikarzy wyszedł Wojciech Czuchnowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni też chyba zdają sobie sprawę, że jak za bardzo przeholują w jedną stronę, ugotują się we własnym sosie. Po prostu odejdą widzowie. Niektórzy mówią, że nowa władza nie interesuje się oglądalnością, ale jakiś duży spadek byłby strzałem w kolano. Tu trzeba przekonywać nieprzekonanych, a nie opierać się na tych co przeszli z Republiki, Trwam, bądź wracających do Info po okresie banicji. Ludzie aż tak głupi nie są, ci co regularnie oglądali TVP Info widzą różnicę w przekazie i po prostu przełączą kanał informacyjny dalej. Nie sądzę, żeby się zadręczali. Zadręczać się mogą widzowie, którzy nie mają dostępu do innych stacji informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta opcja tak działa. Można by rzec bez logiki, węsząc wszędzie spiski. Jak spadnie oglądalność to wyciągną jakiś niemiecki czy żydowski kapitał Nielsena. :D Zaczną zamawiać swoje badania na wzór tych TV Trwam. Widziałem dzisiaj jakieś wyniki oglądalności Wiadomości i widać że straciły widzów. Z TVP INFO będzie podobnie. Władze TVP zawsze mogą powiedzieć że telewizja publiczna czy raczej narodowa nie powinna patrzeć na oglądalność a na misję :)

Ciekawi mnie też zainteresowanie kanałem TV Republika. Skoro tylu ludzi kojarzonych z tym kanałem przeszło do TVP to i garstka widzów może porzucić TV Republikę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...