Skocz do zawartości

Ile medali zdobędą reprezentanci Polski w Soczi


andi12
 Udostępnij

Ile medali zdobeda reprezentanci Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile medali zdobeda reprezentanci Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi

    • A. Żadnego
      5
    • B. 1 medal
      2
    • C. 2 medale
      3
    • D. 3 medale
      3
    • E. 4 medale
      2
    • F. 5 i więcej
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ja postawiłem na dwa. Skoczkowie pewnie nie wytrzymają presji (czy tam Austriacy na spółkę z sędziami będą naszym psuli warunki pogodowe, jak to mamy w zwyczaju się tłumaczyć). Justyna to nie wiadomo, przygotowywała się indywidualnie, no ale myślę, że może jak nam szczęście trochę będzie sprzyjać to te dwa się uzbierają. Oczywiście nie mam nic przeciwko, żeby było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w gronie pesymistów. Uważam, że stać nas na góra jeden medal. Myślę, że może go zdobyć właśnie Justyna w biegu łączonym. Niestety nasi skoczkowie skaczą zbyt słabo jak na medal indywidualnie, czy drużynowo. Pozostali nasi sportowcy to raczej wycieczkę do Soczi robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej dyscyplinie jak soki narciarskie może wydarzyć sie wszystko, nasi skoczkowie mogą zdobyć nawet 3 medale a mogą też nie zdobyć żadnego, taka uroda tego sportu, na biathlonistki bym nie stawiał w tym sezonie za słabe biegowo, a w Soczi trasa biathlonowa jest ekstremalnie trudna, więc dobre biegaczki pewnie medale zdobędą, chociaż Magdalena Gwizdoń wygrała sprint właśnie w Soczi podczas próby przedolimpijskiej, wielkie nadzieje wiąże z występem pańczenistek i panczenistów w tym sezonie w PŚ zajmowali czołowe lokaty, może szczęście dopisze w Soczi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insbruck pewnie niewielu pamięta najliczniejsza ekipa w historii polskich olimpiad zimowych.. zero medali..!! Zero medali.. Soczi też jedna z najliczniejszych ekip obstawiam zero medali.. W Austrii był jeden punkt olimpijski zdobyli go hokeiści za 6 te miejsce..!! Były takie czasy byliśmy wśród hokejowych potęg tego świata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co działo się dzisiaj w toblach mam niestety złe przeczucie że Justyna Kowalczyk nie zdobędzie żadnego medalu, no moze uda się zdobyć jeden brązowy.

To była deklasacji.

Justyna z moralnego punktu widzenia dobrze ze wycofała się w tour de skoi, niestety to zmieniło plany treningowe i Justyna wyraźnie przegrywa z norweżkami.

 

Zobaczymy co pokażą dzisiaj skoczkowie.

 

Mamy jakieś realne szanse medalowe oprócz tych w narciarstwie klasycznym?

Wczoraj było spotkanie u prezydenta, było dużo osób ale pewnie prawie wszyscy z nich jadą na miłą wycieczkę do Soczi.

 

Tak w ogóle wiadomo cos na temat pokazywania paraolimpiady przez TVP? Czy znów odwalą takie cos jak w Londynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w Insbrucku była drużyna hokeistów a to ze 20 chłopa, a do Soczi hokeiści nie jadą, nie bym był takim pesymistą, na polskie warunki i finansowanie, to w niektórych sportach zimowych nie jest źle, mówicie o saneczkarstwie czy bobslejach, że, przedstawiciele tych dyscyplin jadą tylko na wycieczkę, a Ja sie zapytuję, czy ktoś wie, jak jest z finansami w tych dyscyplinach, jak wygląda sprzęt, technologicznie bardzo odstajemy od Amerykanów, Niemców czy Kanadyjczyków, bo sprzęt używany przez naszych zawodników nie jest nowy nie nie jest konkurencyjny w stosunku do innych ekip, łatwo powiedzieć zdobędziemy zero medali, ale trzeba się zastanowić kto jest odpowiedzialny za zły stan niektórych dyscyplin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...