Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że Korościel jest trochę "uwiązany" Zet-ką i żużlem w Eleven, przyda im się też dodatkowa osoba do studia - a Kuwik czy Lasia mogą pojechać do Paryża jako reporterzy. W przeciwieństwie do Pjongczangu, Tokio czy Pekinu, teraz mamy igrzyska w naszej strefie czasowej, więc jako można było bezboleśnie* odpuścić studio w nocach, tak teraz będą potrzebne im co najmniej dwie zmiany przez prawie trzy tygodnie.

 

*bezboleśnie dla słupków oglądalności w TV, chociaż akurat ja nie jestem zatwardziałym wrogiem studia podczas igrzysk - jest tyle dyscyplin na co dzień pomijanych, że trzeba je przybliżać, a także moderować przeskakiwanie z areny na arenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2024 o 16:37, TimesSquare napisał(a):

Na dzisiaj to Polsatowi powinno zalezyc nad umowa z Canal+. Mieli LM i Ekstraklase.

 

Wimbledon? Turniej, ktory trwa 2 tygodnie. Na dzisiaj to jest jedyny turniej, ktorego kibice Swiatek moga nie zobaczyc na platformie Canal+.

Na pewno niektórym wystarczy 1. Liga na otwartych antenach. Przy wzroście cen w CANAL+ będą rezygnacje. Sam myślę o tym, czy na czerwiec-lipiec nie zrezygnować z C+.

 

A co do Wimbledonu, po pierwsze @czerstwynajczęściej, najwcześniej mecze zaczynają się o 13:00 czasu polskiego. Rzadko zdarza się 11:00.

I o 13:00 pewnie nie będzie raczej grać Iga, czy Hubi.

 

Znam co najmniej trzy osoby (w tym jedna przez internet), które wolą tenis od Ekstraklasy.

 

Dla większości w środku tygodnia najgorszą porą do oglądania jest 21, bo do kołchozu trzeba wstać o 4-5 do pracy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, viaplayfan said:

Przy wzroście cen w CANAL+ będą rezygnacje. Sam myślę o tym, czy na czerwiec-lipiec nie zrezygnować z C+.

Wróżenie z fusów, numery w totka też podajesz?

Quote

Dla większości w środku tygodnia najgorszą porą do oglądania jest 21, bo do kołchozu trzeba wstać o 4-5 do pracy.

Znów jakieś generalizowanie. Masa ludzi lubi oglądać o takiej porze i na pewno nie wstaje tak wcześnie do kołchozu 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze wydarzenia piłkarskie w tym tygodniu

 

22 maja (środa)

21.00 🇪🇺 Liga Europy - Finał 

 

25 maja (sobota)

14.00 🇵🇱 2. Liga - Mini-Multiliga (34/34) (mecze dwóch zespołów walczących o bezpośredni awans do 1. Ligi)

16.00 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Puchar Anglii - Finał 

17.30 🇵🇱 Ekstraklasa - Multiliga (34/34)

20.00 🇩🇪 Puchar Niemiec - Finał 

 

26 maja (niedziela)

15.00 🇵🇱 1. Liga - Multiliga (34/34)

 

23-25 maja (piątek-niedziela)

🇪🇸 La Liga (38/38)

🇮🇹 Serie A (38/38)

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać pasek o opóźnieniu meczu Polaków. To chyba nie jest skomplikowane technicznie. Przypominałem sobie że ma być jakaś siatkówka na TV4, przełączyłem. W EPG siatkówka a na ekranie jakiś sztuczny serial. Chwilę poczekałem i przełączyłem na inne kanały. Dopiero po przeczytaniu na forum wróciłem do TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie kłamał pisząc to ok 19. Tylko nie wiedział że mecz z poślizgiem.

3 minuty temu, G2000 napisał(a):

Mogli dać pasek o opóźnieniu meczu Polaków. To chyba nie jest skomplikowane technicznie. 

Dla nich to akurat bardzo skomplikowane by odpowiednio poinformować ludzi.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🇪🇺 Miasta-Gospodarze Finałów Europejskich Pucharów w piłce nożnej w latach 2025-2027

 

LIga Mistrzów 

2025 🇩🇪 Monachium

2026 🇭🇺 Budapeszt

2027 🇮🇹 Mediolan*

 

Liga Europy 

2025 🇪🇸 Bilbao

2026 🇹🇷 Stambuł

2027 🇩🇪 Frankfurt

 

Liga Konferencji Europy

2025 🇵🇱 Wrocław

2026 🇩🇪 Lipsk

2027 🇹🇷 Stambuł 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...