Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo był tam Falubaz, szkoda, że nie wykorzystali w pełni telewizyjnego potencjału, niektóre mecze tego tego teamu były tylko w C+ Online. Podobną bazę oglądających ma ROW. Mimo wszystko chciałbym, aby najniższy szczebel żużlowy (KLŻ) pokazywał inny podmiot, realnie C+ nie pomieści wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Ostafiński napisał dziś
 

Cytat

choć niektórzy już ogłosili zwycięstwo C+, to proces nie jest zakończony. Ciągle nie ma 100-procentowej pewności co do tego, jaka stacja pokaże najlepszą ligę świata od sezonu 2026.

https://sport.interia.pl/zuzel/news-wiemy-co-z-nowa-umowa-telewizyjna-caly-zuzel-w-rekach-jednej,nId,7286661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał(a):

Babiarz nie komentował wczoraj skoków. Nie komentował LA. Dzisiaj też nie komentuje skoków. Czyżby mu podziękowano za pracę w TVP?

Nie wiem, bo w tym roku mnie nie było na Orlen Cupie, ale chyba dwa albo trzy lata temu był tam, zdaje się, spikerem. Wczoraj był na pewno Marek Plawgo, ale zazwyczaj prowadzi się mityngi co najmniej we dwóch. Może ktoś oglądał i wypatrzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, domin107 napisał(a):

 

LM prawdopodobnie zostaje w Polsacie

 

6 godzin temu, vigoo napisał(a):

Głównym faworytem w przetargu o LM jest Polsat, bo Polsat musi ją mieć, bo ma kanał Polsat Sport Premium.

Powalające argumenty... 👍

Nie oglądałem, bo w sumie nie mam ochoty. Pewnie i tak to wszystko oparte na niezbyt odkrywczych przemyśleniach. 

Bo w sumie co tu wielce odkrywać?

 

Taki układ jaki jest teraz wszystkim pasuje. Polsat potrzebuje pucharów, tym bardziej, że stracił 1. Ligę i Puchar Polski. Z piłki niewiele by zostało. C+ to też na rękę. Wykosztowali się już na Ekstraklase. Poza tym dzięki porozumieniu z Polsatem mogą zaproponować pakiet łączony. A jakby mieli LM to co - mieliby sprzedawać pakiet C+ za 69zł? A tak to zawsze dodatkowa opcja. Kto chce to kupi, kto nie to nie. 

To samo z ligą włoską w Eleven. 

 

Jeżeli ktoś liczy na powrót C+ z lat 2013-18 to się przeliczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 ciekawe jaką drogą pójdzie Eleven pod egidą Polsatu. Z jednej strony to jest marka, ale z drugiej myślę, że coś tam w przyszłości stracą albo nie będzie taki tani. Prawa do Serie A i Ligue 1 się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nadal będzie raczej constans. Taka współpraca jest na rękę i po stronie CANAL+ i Polsatu, więc moim zdaniem - Eleven na pewno nie zniknie. Z resztą CANAL+ i Polsat ostatnio współpracują na wielu płaszczyznach (C+ pokazuje polsatowskie filmy, wspólnie kręcili już serial, Polsat stał się brokerem reklamowym C+, współpraca przy zakupie praw sportowych i ich dystrybucji). 

 

Seria A pewnie zostanie w Eleven.

Ligue 1 pewnie będzie podobnie jak teraz. Pytanie tylko ile francuskie władza piłkarskie zechcą za prawa. Był już okres, gdy tej ligi nigdzie nie było, bo wymagania finansowe były nieadekwatne do naszych realiów rynkowych. Dopiero problem z Mediapro i widmo braku kasy sprawiło, że liga francuska znów się pojawiła w polskich telewizorach. Teraz też chcą wyśrubować rekordy w cenie za prawa, więc różnie może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...