Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w Stanach nie było premiery 4 sezonu, więc co tu mówić o AXN!!

 

Za oceanem, LOST powraca 31 stycznia. Tak więc w AXN najpóźniej w maju, choć o ile dobrze kojarzę, to gdzieś się reklamowali, że najnowszy LOST będzie w AXN zaraz po premierze w Stanach. Oczywiście doliczyć trzeba czas na wykonanie tłumaczenia itp, ale bardzo prawdopodobne, że emisja w AXN rozpocznie się szybciej niż zwykle.

 

Ewentualnie premierę może opóźnić nieco VOD platformy "N" bo ci zdaje sie też mają zamiar oferować serial swoim abonentom.

 

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD nki nie opóźnił 4 sezonu Gotowych na wszystko, więc z Lostem będzie podobnie.

Lost pojawi się pewnie koło maja, chyba że nadawca uzna, że wakacje to nie jest dobry termin i wstrzyma się do września, oby nie.

@telemaniak, CSI, to CSI, oprócz tego są jeszcze" "CSI: Miami" i "CSI: NY" Zwróć uwage co ja napisałem, poza tym nr sezonu ( 8 ) mówi wszystko. Jeśli dalej ktoś nie wie, to będą to "Kryminalne Zagadki Las Vegas" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herosi raczej bardziej pasują do SCI FI niż UC ;)

 

Widzę, że od środy wraca Hous M.D., ciekawe kiedy dadzą drugi sezon, bo po 22 odcinku znowu zaczynają powtarzać Misję: Epidemia. Wie ktoś czy jest jakaś kontynuacja Jericho i kiedy można się spodziewać emisji w AXN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawią się nowe seriale anime w AXN Sci-Fi:

 

W przyszłym miesiącu na antenie AXN Sci-Fi wystartują dwa seriale anime. W niedzielę 3 lutego o 23:40 pokazany zostanie pierwszy odcinek serii „Blood+”. Kolejne odcinki będą pokazywane co niedzielę o tej samej porze. Powtórki będą emitowane w poniedziałek o 3:40.

 

Z kolei w sobotę 9 lutego o 23:40 zadebiutuje „Notatnik Śmierci” czyli „Death Note”. W każdą sobotę będzie pokazywany premierowy odcinek, a o 3:40 w niedzielę wyświetlane będą powtórki.

 

żródło: forum n, nie wiem skąd wytrzasneli info

 

Podejrzewam że to produkty przeznaczone do Animaxa i nie pozwolili na wystygnięcie

Polecam najbardziej 2 tytuł nawet jak nie przebadacie za Anime :> Skomplikowana walka dwóch geniuszy śledczych w której jeden chce dopaść drugiego, w tym jeden ma notatnik śmierci który zabija wpisując imiona ofiar, zaś drugi ma do dyspozycja policje całego świata, można to nazwać niewitalną wojną toczną za kulisami swiata. Historia dla tych co lubią zagadki i seriale o detektywach ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj podczas filmu "Tylko jeden" na analogowym AXN emitowano napisy jednocześnie z lektorem. Czcionka napisów taka jak w dawniejszych prezentacjach seriali na AXN (ta większa), identyczna do tej w standardzie DVB na dekoderach (np mojej kablówki).

Ciekawe więc czy to AXN coś kombinuje czy może pojawiły się w dosyle napisy i sieć kablowa je testuje...

Byłbym bardzo zadowolony gdyby udostępniono na stałe oryginalną ścieżkę językowa i napisy na głównym AXN. Kiedyś nawet wysłałem maila z pytaniem czy jest szansa na takie coś. Ku mojemu zadowoleniu napisano w odpowiedzi, że pracują nad taką usługą, ale jeszcze nie są w stanie podać terminu jej udostępnienia.

Oby tak się stało :)

 

A jeżeli chodzi o godzin rozpoczęcia AXN Sci-Fi...to rzeczywiście od kilku dni do godz 15:00 trwają promosy. Ciekawe skąd i po o taka zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowe sezony seriali w AXN

Czwarty sezon serialu "Lost: Zagubieni", drugi sezon "Dr House", trzeci sezon "Zabójcze umysły" oraz dziewiąty sezon serialu reality "The Amazing Race" - to kwietniowe nowości telewizji akcji AXN.

Więcej

Ciekawe, czy pojawią się również nowe filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP pewnie jesienią.

 

A propo Lostów w AXN - dobrze, że zdecydowali się na emisję premierowych odcinków godzinę później niż zwykle (t.j 21:00). O 20:00 wielu widzów wybiera jednak Prison Break'a na Polsacie, Ranczo, TzG. Za duża konkurencja jak na malutki AXN, który pewnie chciałby w niedzielny wieczór też złapać sporą widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2: W VOD masz DD5.1, oryginalna fonia, napisy, 16:9, HD, brak reklam, błyskawicznie po premierze. Odcinek tez jest dostatecznie długo żeby go obejrzeć. Na AXN tylko tydzień leci, więc chyba w VOD jest więcej czasu na obejrzenie i o dowolnej porze. Nie można porównywać oferty specjalnej do badziewnego AXN, które w Polsacie wygląda jeszcze gorzej niż w N. Nie każdy chce płacić ale to jego wolna wola, nie wiem czy informując o tym na forum podniesiesz swoje samopoczucie, czy ma to jakiś inny ukryty cel?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...