Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, może jakieś rezultaty dadzą nasze maile, ale tylko takie, że przyśpieszą poprawę błędów w nowej ramówce. Reklam na pewno nie zlikwidują bo to jest biznes, chodź nie wiem za bardzo jaki jeżeli puszczają tylko swoje reklamówki, zwiastuny. Dziwny ten AXN się robi, i to wszystko robią żeby chyba nas porządnie wkurzyć. Gdyby nie LOST 3 i Medium już dawno bym zrezygnował z AXN Pack choć już to nie będzie takie miłe oglądanie tych seriali z takimi przerwami reklamowymi, w prawdzie co 10 min. Jak już ktoś wspomniał przerwa by mogła być choć raz podczas programu, bo przeważnie dany program na AXN trwa około 45min także jedna przerwa reklamowa załóżmy po 25 minutach byłaby do zaakceptowania. Nie rozumiem, gdy mówią w mailach zespół AXN, że wprowadzili reklamy podczas programu również ponieważ należy zrozumieć, że axn utrzymuje się połowicznie z reklam gdy to nie są w prawdzie reklamy tylko ich reklamówki i zwiastuny, więc co to za biznes? Wkurza mnie to wszystko i nasze maile na temat przerw reklamowych nic nie dadzą. Mogą jedynie przyśpieszyć poprawę błędów. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola, nie odbiegajmy od tematu ok :wink:

 

Racja, AXN nie jest kanałem filmowym, filmy stanowią tutaj tylko uzupełnienie oferty, dobrze ktoś wspomniał. AXN to telewizja akcji gdzie zobaczymy amerykańskie seriale akcji oraz reality... Choć przez te ich kombinacje i zmiany AXN powolutku spada w dół, a zwłaszcza dlatego, ponieważ przez te ich głupawe zmiany i wprowadzenie reklam podczas emisji danego programu AXN będzie tracić widzów. Powoli mnie denerwuje coraz bardziej ten AXN i te ich odpowiedzi mailowe. Oby jak najszybciej naprawili swoje błędy w nowej ramówce i dali jakieś sensowne odpowiedzi na maile. Gdyby nie trzymało mnie to co już wcześniej wspominałem to bym już dawno rzucił opcję dodatkową AXN Pack ze względów oczywistych, które wałkujemy w tym temacie od ponad dwóch tygodni. Proszę o dalsze wypowiedzi i pisanie, jakie ''nowe wymówki'' AXN napisał na maile swoim widzom. Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam axn bo nie rozumiem za jakie grzechy miałbym extra płacić za taki chałowaty kanał. Filmowy? A gdzieś ty kolego te filmy widział? No a jeszcze jak przerywają reklamami to już żenada zupełna. Co do Lost to jest to największa pomyłka 21. wieku, samolot się rozbił ale nikomu włos z głowy nie spadł, snują się po wyspie i piep*** od rzeczy a jedzonko to chyba im bozia z nieba spuszcza jak kiedyś żydom na pustyni, no thanks :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam naprawdę dość AXNu i jego wymówek!!! Do czasu jeszcze się wstrzymywałem z krytyką ale tym razem... Do wszystkich wysyłają te same wiadomości e-mail nawet jak piszę ze skargą to oni odpisują zupełnie to samo co Wam i połowicznie nie na temat. To ich głupie wymówki i za takie oszustwo mam serdecznie dość. Nie będe płacić dodatkowo za kanał skoro jest po jednych pieniądzach z innymi! Połowa seriali to jakiś skandal, które się powtarzają na AXN Crime - kryminalne oraz SCI-FI science-fiction! A po prostu na AXN one się łączą i powtarzają! A te kanały dwa co teraz powstały z grupy AXN to są tylko do podziału na kryminalne i science-fiction! Mam dość! Racja, nie realne jest LOST 3 ale powiedz mi, czy większość filmów lub seriali śmierdzi realizmem? Wszędzie jest jakaś szczypta nie realizmu, w jednym filmie większa w jednym mniejsza. Taki prosty film lub serial nie był by ceniony oraz popularny. W każdych filmach jest dużo nie realnych scen. Żeby film powstał musi być odrobinę wyobraźni! Taki zwykły można praktycznie nazwać dokumentalnym lub opartym na faktach.

Ale co do AXNu, to mam dość tych oszustów, ja im pisze, że przez takie nowe ich praktyki będą tracić widzów i dołączam swoje skargi a oni odwracają kota ogonem i piszą wszystkim to samo! To są zarozumiali ludzie jak w każdej telewizji! Proszę o dalsze wypowiedzi. Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku były tylko zwiastuny ( do znudzenia) teraz pomału "wtrybiają" reklamy. Tak, tak prawdziwe reklamy sponsorowane :D :D

O to im chodziło, zeby sie utrzymywać jeszcze z reklam. Chyba za bardzo zachłanni są...

Mało mają Abonentów ?

Na cyfrze+, P2C ? Przeciez chyba tez są na kablówkach i na N ? tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Racja, o to chodziło AXNowi - aby zdobyć wielką oglądalność przez te lata co był całkowity brak przerywania reklamami a następnie po czasie czyli do dnia dzisiejszego i później wprowadzić reklamy! To mieli na celu! To ich tryb myślenia! Nasze sugestie i skargi na maile nic nie dadzą! To są idioci jak w każdej telewizji! Szukają wymówki. I tak stopniowo będą wprowadzać coraz więcej reklam. Mimo, że są dystrybuowani przez HBO Polska to nie powinno być reklam, by mieli utrzymanie, bez kitu, ale chcieli mieć dodatkową kasę z reklam i nas widzów mają gdzieś! Naprawdę! Mam dość AXNu z dnia na dzień. To już nie ten sam zapał oglądania co kiedyś, reklamy burzą wszystko! Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzieli przykład z innych kanałów tematycznych, np. z takiego Discovery.

 

Długi blok (ale tylko jeden) reklamowy miedzy programami byłby może i lepszym rozwiązaniem dla widza Problem w tym, ze nikt by go nie ogladał, bo każdy wtedy przełącza kanał.

 

Dziwi mnie to że teraz zdecydowali sie na reklamy, skoro są dostępni na 3 platformach cyfrowych i zwiększyli dzieki temu zasięg i liczbe Abo.

No chyba że mają jakąś umowe z operatorem platformy że mogą puszczać reklamy ale dostają mniej kasy od platform cyfrowych za udostępniony kanał ?

 

 

Wg. mnie AXN lekko poprawił jakość. Mówie tu o samym AXN a nie AXN Crime i S-F. Na tych nadal kiepska jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawili już czcionkę z polskimi znakami.

Tylko że czasami lektor czyta że "w piątek" a napisane jest "w czwartek" :/

 

Albo raz sie zdarzyło że powiedział "od poniedziałku do piątku" a pisało "w sobote i niedziele"

 

No i nie ma już samych zwiastunów... Za to nawalili zwykłych reklam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...