Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co to jest to 121? Po co to piszą, jak ludzie z poza branży nie ogarniają o co w tym chodzi. 

 

Zwróć uwagę, że to nie jest informacja na stronie kanału, tylko na stronie biura reklamy i informacja o AFFinity jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla reklamodawców, czyli osób bardzo mocno siedzących w branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chwilowo wycofaliśmy się z "Disco Klasyki". Stawiamy na nowości disco&dance w HD oraz perełki eurodance.

 

Liczę na to, że jednak wrócicie do klasyki, ponieważ przeboje disco polo z lat 90-tych to prawdziwe perełki, które można zobaczyć tylko w Polo TV i u Was. Tym samym dostęp do takich archiwów wyróżnia dany kanał.

 

Ja Wasz kanał mam od wtorku i chętnie bym obejrzał te archiwalne materiały wideo.

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patjyk

Czołówki zyskały niedawno najpopularniejsze programy na Nucie, w tym m.in. TOP2010+.

 

@Klient

A w jakiej sieci kablowej oglądasz Power TV? W nocy można trafić disco klasykę w rotacji w ramach programu "MocNa Noc".

 

Power TV - dzięki za info, będę zatem nagrywał Wasz kanał nocą, aby wyłapać te materiały wideo (a konkretnie występy SHAZZY),

Wasz kanał oglądam w sieci Multimedia (dostępny jest od wtorku)

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER TV -  od kilku dni nagrywam nocami Wasz kanał i muszę przyznać, że macie prawdziwe archiwalne perełki disco polo (Bayer Full, Lolita, Tropical, itd) - aż dziwne, że nie puszczacie ich w dzień. Być może nie cieszyły się zainteresowaniem widzów, ale dla mnie są rewelacyjne.

 

Jedna prośba: czy chociaż w nocy moglibyście częściej puszczać te archiwalne nagrania, chociaż 2 teledyski na godzinę? Teraz jest średnio 1 teledysk archiwalny na godzinę.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Poprawiono też ogólnie pisownię w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego nadajecie teledyski z lat 90-tych tylko nocą ?

Dla Polo Tv jest atutem to, że mają dostęp do archiwalnych materiałów a dla chyba Was wręcz odwrotnie.

Zamiast puszczać na okrągło teledyski, które nadają wszystkie stacje z muzyką disco polo i które są dostępne na YT, to proponuję pokazywać teledyski, które są nadawane tylko w Waszej stacji czyli te z lat 90-tych - chociażby w paśmie Ekstra klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POWER TV  Wasze archiwum przebojów z lat 90-tych jest imponujące. Mi udało się już nagrać ponda 2 godziny hitów z lat 90-tych.

Dziwne że ludzie nie oglądali tych przebojów - dobrze że chociaż w nocy nadajecie te przeboje.

Edytowane przez klient
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER TV  Wasze archiwum przebojów z lat 90-tych jest imponujące. Mi udało się już nagrać ponda 2 godziny hitów z lat 90-tych.

Dziwne że ludzie nie oglądali tych przebojów - dobrze że chociaż w nocy nadajecie te przeboje.

Bo ludzie wolą teraz plastikowe disco-polo czy dance. Łomot na jedno kopyto i teksty w stylu „weź mnie na parkiecie” czy „zrzuć ze mnie ciuszki”. A normalna klasyka gdzie jeszcze powstawały jakieś przeboje idzie niestety w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PowerTV: Zauważyłem, że nie jesteście już dostępni w pakiecie Select u operatora UPC. Od momentu włączenia stacji, choć formalnie byliście w pakiecie Max, cały czas można było Was odbierać w tym niższym pakiecie. To było jakieś bardzo długie "otwarte okno" i właśnie się skończyło? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde okno otwarte, nawet to najdłuższe kiedyś się musi skończyć.

Teraz w ramach okna otwartego UPC w pakiecie Select jest dostępny nasz kanał dziecięcy Top Kids HD.

 

Potem pewnie nasze inne stacje damy do okna otwartego. Power TV HD już dość mocno został wypromowany w UPC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...