Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

już znalazłem-sports.pl . Ostafiński nieźle zorientowany. Nawet nie wie, że zakup Bundesligi przez Foxa nie obejmuje Polski. Jakoś też nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby fox chciał zacząć właśnie od 1 ligi żużlowej. Ale kto wie jak to było. Wiadomo, że nie będzie żużla na Foxie. Ba, nie wiadomo czy te kanały w Polsce rzeczywiście zagoszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem ostatnio do FOX, pytalem sie czy i kiedy kanal sportowy powstanie, rowniez o NHL i F1 i odpisali mi:

Szanowny Panie,

 

na tę chwilę nie możemy udzielić odpowiedzi na żadne z Pańskich pytań, w tym potwierdzić czy i kiedy kanał FOX Sports pojawi się w Polsce. Ciągle sprawdzamy możliwości dlatego wolimy poczekać zanim cokolwiek potwierdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska stacja wchodząca na polski rynek dysponuje olbrzymim budżetem.

Amerykańska stacja wchodząca na polski rynek nie stoi nawet w przedpokoju. Powiedziałbym, że raczej są na ulicy. Z olbrzymim budżetem a zachowują się niepoważnie.

Ciągle sprawdzają możliwości kiedy inni ich uprzedzają. Wolą poczekać aż wszystkie prawa zostaną rozdysponowane. Pogratulować koncepcji.

 

I przypomniało mi ten oto wierszyk:

 

Wybiera się sójka za morze,

Ale wybrać się nie może.

"Trudno jest się rozstać z krajem,

A ja właśnie się rozstaję."

Poleciała więc na kresy

Pozałatwiać interesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawa, to oni kupują niezależnie od startu kanału/kanałów w Polsce. Biorą w pakiecie na kilka krajów, przeważnie. Mnie wystarczy tylko jak będzie NBA, NHL i NFL. :P

NBA to jest w NC+ więc chyba odpada.F1 też odpuścili więc chyba poważnie nie traktują naszego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą ruszyć są kilka praw wolnych. Wiadomo maja Euroligę czy MLB. jakie są jeszcze wolne prawa?

Piłka nożna:

-Copa Libertadores

-Liga Major League Soccer(MLS)

-Mecze towarzyskie reprezentacji USA

PS: w innych krajach w większości fox sport maja te wymienione prawa

 

Hokej:

-NHL

Piłka ręczna:

- Liga niemiecka

-liga francuska

 

Wyścigi:

NASCAR Sprint Cup Series

 

X-Game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...