Jump to content
RafiX

Historia TV Puls

Recommended Posts

Ja pamiętam, że na początku istnienia TV Puls miał dobre seriale animowane - były to produkcje francuskojęzyczne. Jednym z nich był serial "Karolina i przyjaciele", który w Polsce został zapamiętany dzięki przeróbce jego piosenki czołówkowej już w 1997 roku, gdy animacja debiutowała w czwartkowej Wieczorynce:

W powyższym materiale błędnie dano tytuł do kolejnego utworu z płyty, skąd owa piosenka pochodzi. Serial "Karolina i przyjaciele" był chyba ostatnią, obok "Caspra", propozycją dla dzieci w pierwszym Pulsie.

Edited by Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.

A i jeszcze Frontowcu było np. Było sobie życie, Był sobie człowiek itd. na początkowym Pulsie oczywiście.

Wczoraj minęło 10 lat od wyemitowania ostatniego wydania "Puls Raportu" - ostatniego do tej pory serwisu informacyjnego TV Puls.

Fragment programu Singa Dinga gdzieś z 2008 roku,co wystąpili tam m.in. Iwan Komarenko, Tomasz Bednarek, Piotr Bajtlik i Karolina Muszalak:

Tym razem był napis biały PULS i od kiedy był dokładnie emitowany? Bo ja przypuszczam,że był to w marcu 2008 roku tak bodajże.

Pamiętam ten program - akurat była to druga seria, ponieważ pierwszą serię ''Singy Dingy'' prowadziła Wanda Kwietniewska.

No właśnie,ja też to pamiętam Frontowcu,a zwłaszcza jego prowadzącą Majkę Jeżowską,co śpiewała głównie piosenki dla dziecięcej widowni na przykład.

Obszerny fragment ''Serwisu Pulsu'' z 20 sierpnia 2002 roku. Prowadzi Wojciech Reszczyński.

Tu na od 6:01 jest właśnie ten testcard tej stacji,co wcześniej miał niegdyś tgvb12 z 2001 roku chyba:

O ten Puls bardzo wtedy lubiłam,był rewelacyjny, a teraz? Same durne lombardziki i nie tylko.

A teraz właśnie z wakacji 2009 roku filmik z tej stacji i był wtedy doskonały, nawet się nim fascynowałam ciągle:

Mnie najbardziej podobały się czasy TV Puls z wczesnych początków.

https://youtu.be/dXl_ieFwvwk

Później było chyba całe zielone logo i też było dużo ciekawych programów, a wieczorami często oglądałem tam jakiś film.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

O ten Puls także Adrianie również pamiętam z jego początków właśnie i mam nadal do tej pory Kacpra i przyjaciół z tym logiem nagrane nawet.

Mnie bardziej stary Puls się podobał. Obecnego prawie nie oglądam.

Jax ja również ten Puls doskonale pamiętam,ale najlepszy był w czasach posiadania kablówki zwanej Vectra w latach 2006-2010.

Ja w latach 2006-2010 oglądałem Puls w Cyfrowym Polsacie.

Jax ja również jeszcze pamiętam,że posiadałam na kanale 41 jeszcze z Pałacu Kultury i Nauki ten biały z zieloną kulką oraz napisem Puls w 2001 roku.

Mój ostatni post w 2018 roku.

Fragment programu "Nasza antena", jednej z głównych pozycji stacji w okresie, gdy nadawano pod nazwą TV Niepokalanów - Puls:

Rafał Porzeziński nic się nie zmienił przez te lata, no może z wyjątkiem włosów ;)

W TV Puls pracowała również jego żona Agnieszka Porzezińska.

Edited by Frontowiec

''Anioł przychodzi wieczorem'' z 2003 roku (jeszcze za czasów TV Niepokalanów Puls).