Jump to content
RafiX

Historia TV Puls

Recommended Posts

Mnie się bardzo podobały oprawy z 2008-2010 oraz od 2010-(marzec) 2012. Chociaż najbardziej to lubię 1 września 2008-29 sierpnia 2010, ze względu na dynamiczność oraz za super grafikę.

I to jest Puls, który mi się najbardziej podobał i pod względem programowym (od razu było widać, że jest kasa) i pod względem graficznym (najlepsze ze wszystkich logo).

Ja też się zakochałam strasznie w tej oprawie TV Puls, zwłaszcza z czerwonym logo, bo mam Scooby Doo jakieś nagrane z 2007 roku, w którym ja i cała moja rodzina, w tym mój brat, co jechaliśmy wtedy do babci, żeby temu bratu nagrać bajkę, bo był niegdyś fanem tej kreskówki w czasach dzieciństwa.

O ten Puls to posiadałam w kablówce zwanej Vectra na kanale 22, z którym bardzo cicho grał cały czas, a na wideo wyświetlał jako dźwięk napisany 1KANAŁ czy coś takiego.

TV Puls w latach 2007-2008 był zdecydowanie najlepszy. Bardzo lubiłem wtedy oglądać ''Puls Raport'', ''Piątoklasistę'', ''Najgorszego Polskiego Kierowcę'', ''Singę Dingę'', ''Rekordy Guinessa'' oraz ''Simpsonów'' z polskim dubbingiem. TV Puls za czasów tzw. zielonej kulki też pamiętam - była wówczas bardziej religijną stacją telewizyjną, która wtedy chyba konkurowała z TV Trwam.

Frontowiec: też wspominam najlepiej ten okres, szczególnie z tym czerwonym napisem Puls.

Trochę reklam, zapowiedzi oraz fragment Wydarzeń z 18 października 2001:

A i jeszcze coś ci powiem Marku: z Pulsu z okresu 2001-2002 miałam kiedyś chyba Fryderyki nagrane,ale skasowane jakimś filmem moich rodziców było i mam jeszcze Kacpra i Przyjaciół do dziś na VHS-ach z tej stacji oczywiście.

Dawniej także jak skończył się dany program lub film szybciej to zamiast reklam i zapowiedzi często leciały pozycje niewpisane w ramówce. Najczęściej był to "Wilk i Zając" i "Reksio", "Ale Numer" i "Uwaga Żarty!" (lata 2009-2012). Gdyby tak przenieść ramówkę z okresu 2007-2010 to być może TV Puls byłaby tym 5 dużym graczem na rynku ale niestety 'to se nevrati'.

Edited by pawlo

No i ten testcard przed startem nowej oprawy w nim:

Ciekawie czy jakiś program leciał wcześniej przed nim?

Pojawił się na YT program dnia TV Puls z 28 listopada 2004 roku (okres ''zielonej kulki''):

Z tego co pamiętam, to program dnia był prezentowany na rozpoczęcie i zakończenie programu TV Puls.

TV Puls w latach 2007-2008 był zdecydowanie najlepszy. Bardzo lubiłem wtedy oglądać ''Puls Raport'', ''Piątoklasistę'', ''Najgorszego Polskiego Kierowcę'', ''Singę Dingę'', ''Rekordy Guinessa'' oraz ''Simpsonów'' z polskim dubbingiem. TV Puls za czasów tzw. zielonej kulki też pamiętam - była wówczas bardziej religijną stacją telewizyjną, która wtedy chyba konkurowała z TV Trwam.

TV Puls dobry był też do momentu zakończenia emisji "Wydarzeń", czyli pierwszego serwisu informacyjnego stacji.

Pojawiło się na YT pełne wydanie ''Serwisu Pulsu'' z 27 października 2002 roku (4 dni później wyemitowano ostatnie wydanie tego serwisu), które prowadzi Wojciech Reszczyński:

Edited by Frontowiec

A coś z moich Vectrowych czasów typu Godzina Miłosierdzia, Flintstonowie, W.I.T.C.H i nie tylko na YT będzie?

Ten program był emitowany w 2009 roku bodajże i był moim ulubionym na dodatek.

Edited by Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.