Jump to content
RafiX

Historia TV Puls

Recommended Posts

Naprawdę ? Wczoraj widziałem "Mad Max pod Kopułą Gromu", w piątek będzie któryś z Hellraiserów... Jak dla mnie można się rozerwać. Mówisz że wcześniej jakieś lepsze puszczali ?

3\4 lata wstecz rzeczywiście było krucho z dziesiątą muzą, jakkolwiek teraz twórczość filmowa wydawana tylko na DVD wymieniana jest na sztukę kinową.

Naprawdę ? Wczoraj widziałem "Mad Max pod Kopułą Gromu", w piątek będzie któryś z Hellraiserów... Jak dla mnie można się rozerwać. Mówisz że wcześniej jakieś lepsze puszczali ?

Czasem trafi się perła

Wczoraj widziałem "Mad Max pod Kopułą Gromu", w piątek będzie któryś z Hellraiserów... Jak dla mnie można się rozerwać.
No właśnie wszystko to rzecz gustu. Dla mnie to żadna wartość, dla @sonik'a79 to coś.

Suma sumarum ja też jednak twierdzę, że poprzedni Puls z jego propozycjami był lepszy, choćby wspomniani już "Gumitycy", czy "Humory Waldemara Ogińskiego". O logo już nie wspomnę.

Przewagą "starego" Pulsu była emisja bloków reklamowych składających się z 3 spotów :lol: Najpierw ograniczała ją koncesja Telewizji Niepokalanów, natomiast później reklamodawcy się wypięli :)

a pamiętacie taki program od zera do bohatera?leciał on na tej stacji od września 2009 roku do sierpnia 2010 roku.

Znalazłem pewnego rodzaju mocny zapis historii TV Puls pierwsze wydanie Wydarzeń czyli pierwszego serwisu informacyjnego stacji o której to tutaj rozmawiamy:

Na koncie tego samego użytkownika który opublikował ten materiał są też nagrania z ostatniego wydania wspomnianego serwisu informacyjnego.

To jest w zasadzie nawet "zerowe" wydanie, co jest powiedziane na początku tego nagrania.

Ale można nazwać też "pierwsze", "pilotażowe", wiesz?

Rymanowski nazwał to "prapremierowym". Zapewne pierwsze poszło po 22:00, i tam były już zwykłe materiały dziennikarskie, bo na tym nagraniu jest taka autopromocja.

No właśnie :D Poza tym na nagraniu można znaleźć pierwsze studio i czołówkę Wydarzeń :) A tu kolejne nagranie - tymrazem fragmenty o oddaniu wolnych częstochliwości naziemnych:

Jeszcze jeden unikat - jeden z odcinków programu "Gumitycy":

EDIT: Kolejny odcinek "Gumitycy". Fajny to był program, tak więc proszę zobaczyć :lol2:

• Upvote 1

Z TV Niepokalanów niestety nie mam. Mam to co opisałem powyżej. Przegrzebię jeszcze video, może coś jeszcze znajdę.

Zapowiedzi programów M2, GumitycY, Humory Waldemara Ogińskiego, Widzialnie i Niewidzialne, Czarno biały itp....

Jeszcze to będzie i parę innych odcinków fenomenalnych Gumityków. Potem biorę się za szukanie czegoś "nowego".

No to czekamy na perełki :) Zadam jeszcze jedno pytanie, przepraszam że tak ciągle, ale jest okazja to korzystam :) Masz może nagrania z innych telewizji oprócz Pulsu?

Niestety nie, ponieważ za młodych lat byłem wielkim fanem TV Puls i jak widać kolekcjonerem programów.

Jeśli mi się uda to jeszcze dziś wstawię program który był emitowany jako "promo" między TV Niepokalanów a TV Puls.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź :) Dla mnie na przykład to są po części nowości, gdyż "Gumityków" kojarzyłem tylko z nazwy podczas czytania "Anteny", wtedy nie miałem Pulsu, i na kreskówki na tym kanale chodziło się do sąsiada.

No, unikat :D Więcej takich! :jupi:

A nawet przypomniał mi się z pamięci ten dźwięk pukania "pum pum", który był użyty w dżinglach, nawet tych do 2007 :D W dodatku był kiedyś w tym okresie taki ident, gdzie kamera kierowała się po pokoju dziecięcym, potem przesunęła się do góry i z klocków (m.in. domina) tworzyło się logo Pulsu - masz go?

Z tego co widzę z zapowiedzi, to w "Humorach Waldemara Ogniśkiego" musiało się dużo dziać, ten prowadzący strasznie żywiołowy :)

Czyli wtedy ta stacja była najlepsza :jupi: :brawo: A teraz??? Same głupie filmy i seriale przerywane reklamami w :censored: :x :evil: