Skocz do zawartości

Echostar DSB 616


kafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może to zostać, ale zrobi się potworny bałagan i będziesz miał później problemy z dodawaniem kanałów do własnej listy. Przykładowo na liście "Wszystkie kanały", dla kilku stacji będziesz miał przypisany ten sam numerek. Jak którąś z nich będziesz chciał dodać do listy, to dodadzą się wszystkie kanały z takimi samymi numerkami. Co gorsza - jeszcze "spsuje" się dodatkowo Twoja własna lista. Ogólnie jest to kłopotliwa sytuacja i lepiej tego uniknąć przywracając ustawienia fabryczne i wyszukując kanały od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na moim echostarze pojawił sie dość poważny problem. Wczoraj dekoder się zawiesł. Brak sygnału, ale wyświetlacz działał. Po odłączeniu z gniazdka wyłączył sie a następnie po ponownym podłączeniu przycisk jest podświetlony na zielono a dekoder już na ic nie reaguje. Czy ktoś już miał podobny problem? Czy autoryzowany serwis, tak jak podaje Polsat, Echostara jest tylko w Gdyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem z dekoderem 616. od jakiegoś czasu po włączeniu i przełaczeniu knału wypisuje brak sugnału wtedy należy wyciągnąć kabel od anteny i sygnał wraca. dzieje się to za każdym razem kiedy zmieni się kanał na innym transponderze. Mam Diseq i na astrze jest to samo tak samo jak chce się przejść od HB do Astry. Co to może być co trzeba z tym zrobić może jest jakiś sposób. Aha nie mam już gwarancji.

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam problem z eurosport 2. Na mojej liscie kanałów jest esp2 i pisze sygnal zakodwany na liscie polsatu jest eurosport 2 i dziala, biore w wyszukiwarce kanalow czestotliwosc kanalu z listy polsatu (jest ta sama co ten moj zakodowany) wyszukuje kanaly sa wszystkie eurosporty i eurosporty 2 w innych jezykach a tego polskiego dzialajacego nie ma.Co zrobic czy mozna przeniesc z listy polsatu do mojej listy ten kanal czy moze doradzicie cos innego

Pozdr Johno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Na liście Cyfrowego Polsatu znikają mi różne kanały raz np. wszystkie TVN a raz TELE5 i Polonia i inne. Gdy wybiorę przeszukiwanie kanałów na satelicie to się pojawiają się z powrotem, ale za to się mnożą inne kanały jak np. ANN i jest go na liście nawet po pięć. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomaga bo po jakimś czasie wszystko zaczyna się od początku. Proszę o jakąś rade, dekoder jest już po gwarancji to może oddać go do CP na podmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam problem z dekoderem 616. od jakiegoś czasu po włączeniu i przełączeniu kanału wypisuje brak sygnału wtedy należy wyciągnąć kabel od anteny i sygnał wraca....

Z tej wypowiedzi rozumiem, że kabel od anteny sobie wkładasz i wyjmujesz. On ma być porządnie i mocno dokręcony (ale tylko siłą palców, bez kluczy).

 

Witam mam problem z Eurosport 2. Na mojej liście kanałów jest esp2 i pisze sygnał zakodwany na liście Polsatu jest Eurosport 2 i działa...

To czy masz nazwę kanału jako Eurosport 2 lub esp2 zależy od tego jak zrobiłeś Skanowanie. Skanowanie sieci daje nazwę Eurosport 2, natomiast skanowanie transponderów lub selektywne daje nazwę esp2 lub podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem 616. od jakiegoś czasu po włączeniu i przełączeniu kanału wypisuje brak sygnału wtedy należy wyciągnąć kabel od anteny i sygnał wraca....

 

 

Z tej wypowiedzi rozumiem, że kabel od anteny sobie wkładasz i wyjmujesz. On ma być porządnie i mocno dokręcony (ale tylko siłą palców, bez kluczy).

 

Wybacz mi zrobiło się tak samo i kabel był przykręcony, też go zacząłem odkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cze wszystkim

nie było mnie 2 dni w chacie traw chciał że przyjechałem włączam listwę i słychać huk i błysk gwarancja skończone kto bezpiecznik poleciał oraz prawdopodobnie transformator na co jeszcze zwrócić uwagę czy głowica mogła polecieć czy nie jak jest szansa na inny model dekodera i za jaką sumę pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam mam problem

Tuner nie reaguje gdy chce sciszyc lub pogłosic pilotem Cyfrowego polsatu - tzn. widać że np. ścisza się ale nie ma efektu dźwiękowego. Miał ktoś już taki problem?? pozdrawiam

 

Kiedyś w dekoderze Cyfry miałem to samo, okazało się, że pomyliłem gniazda Euro i do telewizora podłączyłem sygnał z gniazda magnetowid. Może to ten sam problem.

 

zmiana kabla oraz gniazd Euro nic nie pomogła. Przywrócenie ustawień fabrycznych również. Macie jeszcze jakieś pomysły na to? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie szedł przez 32 miesiace i ,,zawisł,, tzn nie reaguje na nic restart poprzez odcięcie zasilania nie przyniósł rezultatów. Pani z BOK sugerowała serwis i, lub zakup nowego czy mozna spróbować jeszcze innych ,,trików,,. Dodam tylko że swieci on/of poza tym żadnej reakcji . Prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...