Skocz do zawartości

Echostar DSB 616


kafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słychać to oczywiście w głośnika tv i buczenie występuje cały czas w tle, tz słychać treść programu i denerwujące buczenie. Czasami jest ono jako dźwięk ciągły a czasami "pulsuje" sprawdzałem go na telewizorze crt lg 29 cali i elemis crt 21 cali.

Dekoder jest podpięty pod antenę z konwerterem twin, jeżeli to ma jakieś znaczenie. Po przełączeniu pod VCR także buczy juz nie wiem co możne być przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wiecej podłączonego. Na drugim dekoderze wszystko jest ok. Odłączałem ten drugi dekoder zamieniałem miejscami w konwerterze i niestety nic to nie dało. :( Ten drugi dekoder stoi w innej czesci domu, zaniosłem nawet tam echostara i go podłączyłem i też buczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuacje z Echostarem 717 , ale po zmianie kabla euro ( podłączyłem kabel euro od Samsunga 370G ) problem zniknął . U mnie pomogło , spróbuj i Ty podłączyć inny kabel euro - tylko nie taki za 5 zł. Wiem , że niektóre kable euro ( te starsze ) nie mają połączonych wszystkich wejść .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam mam pytanie mój dekoder Echostar DSB-616 od początku miał problemy z obsługą przełącznika diseqC, próbowałem z różnymi przełącznikami i nic. A najlepsze jest to, że podłączając pod tą instalację dekoder Echostar tylko model DSB-717 bez problemu współpracował z diseqC. Obecnie mam na tym dekoderze aktywny pakiet Darmowy HD, napisałem do CP w kwestii wymiany dekodera, napisali, że jest taka możliwość ale po spełnieniu tych warunków:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że drogą elektroniczną nie jesteśmy w stanie stwierdzić stanu technicznego dekodera oraz czy możliwa będzie jego wymiana (wykluczone uszkodzenia mechaniczne oraz ingerencja w sprzęt). Ponownie informujemy, że zarówno diagnostyka sprzętu jak również ewentualna jego bezpłatna wymiana odbywa się w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży. "

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że model dekodera, jaki Pan otrzyma zależny będzie od stanów magazynowych Punktu Sprzedaży. Ponadto dekoder, który Pan posiada przed wymianą zostanie poddany diagnostyce, w celu sprawdzenia czy nie był on serwisowany na własną rękę. "

 

Pytam, bo na dekoderze nie mam plomby gwarancyjnej i trochę zmodyfikowałem odprowadzanie ciepła poprzez wycięcie tych wytłoczonych do wewnątrz blaszek.

 

Mam szansę na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z procedurą pracownik APS-u wizualnie ocenia sprzęt i jeśli zauważy ingerencję we wnętrze (naruszona np. plomba, ślady otwierania obudowy, zalania) nie może wymienić bezpłatnie takiego dekodera. Ponadto jeśli pracownik APS-u dokona wymiany sprzętu a CP stwierdzi ingerencję/uszkodzenie z winy użytkownika to obciąży użytkownika karą za sprzęt według cennika. Stosowne oświadczenie jest na protokole wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zbędnie robimy offtop w wątku.

Kara jest za uszkodzony, a nie za nowy. Twoja kara to 160zł (tyle jest w aktualnym cenniku za dekodery SD). Możesz się domagać naliczenia kary oczywiście według cennika (droższego) z czasu, kiedy kupowałeś swoją 616-tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...