Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. I właśnie tu jest ważny aspekt moralny. Nie jest dobre robienie z kryminalistów gwiazd, a z tym mieliśmy do czynienia.
  3. @Kiler Zmień SR na 1000 - u mnie na 999 był brak sygnału, po zmianie na 1000 sygnał od razu wskoczył.
  4. fanbonda

    Polsat

    Wszyscy zrozumieli tylko ty jak zwykle udajesz kretyna, ze nie wiesz o czym pisałem
  5. Dali dzisiaj dwa razy ten sam odcinek "Mody ma sukces". Jednak się zgadza tylko, że początek odcinka był podobny do poprzedniego.
  6. Napisałeś że "nie może robić kariery" . Otóż może, ale jeśli wg Ciebie nie może, to zacytuj przepis prawny. Co innego rozpatrywanie sprawy w kategoriach moralnych. Nie widziałem abyś troszczył o to co może pewna stacja a co nie może gdy gościła ułaskawione osóby.
  7. No nie do końca pełna, bo "canal+ sport 5" (dawny nsport) nie zalicza się do canal plusów !!! I o tym trzeba pamiętać.
  8. Różnica miedzy Polsatem, TVN i częścią być moze widzów to zaczęło przeszkadzać, a tobie dalej nie przeszkadza.
  9. Po to aby usprawnić nawigacje w portfolio kanałów Polsatu i uporządkować bałagan jaki tam obecnie panuje.
  10. Co masz na myśli pisząc "opóźnienia"? Chodzi Ci o szarpanie obrazu?
  11. Oczywiście że tak, naiwnym jest sądzenie że nagle teraz się zorientowali. Jak widać telewizjom to także nie przeszkadzało, ani widzom, bo mocno wspierali parę w Tańcu z gwiazdami Szum się zrobił po artykułach i dziwne że o tym piszesz dopiero teraz, podczas gdy o sprawie wiadomo od bardzo dawna.
  12. Szczerze to mnie nie interesują pasma itp piszę jak to wygląda u mnie w telefonie. I chyba nie chciałbyś speedtestu z mojego miejsca zamieszkania tego wspaniałego Orange
  13. Jak "Debata tygodnia" była w PN, była bezpłatna transmisja na stronie internetowej. PNP ma tylko stronę z adresami.
  14. Wtedy za dużo byłoby tych numerów w nazwach kanałów.
  15. Po co aż tyle Polsatów ? Od Polsatu 1 do Polsatu 178 ? 3/4 kanałów nadaje się do likwidacji. I tak nie ma tam co oglądać.
  16. Z racji że dzisiaj Polsat ponumerował swoje kanały sportowe przesyłam wam do oceny pomysły na kolejne zmiany w tym zakresie i to także po stronie innych tematyk kanałów: 1. Kanały sportowe: Polsat Sport Premium 1 -> Polsat Sport 4 Polsat Sport Premium 2 -> Polsat Sport 5 Polsat Sport Fight -> Polsat Sport 6 Polsat Games -> Polsat Sport 7 lub: Eleven Sports 1 -> Polsat Sport 4 Eleven Sports 2 -> Polsat Sport 5 Eleven Sports 3 -> Polsat Sport 6 Eleven Sports 4 -> Polsat Sport 7 Polsat Sport Fight -> Polsat Sport 8 Polsat Games -> Polsat Sport 9 lub: Eleven Sports 1 -> Polsat Sport 4 Eleven Sports 2 -> Polsat Sport 5 Eleven Sports 3 -> Polsat Sport 6 Eleven Sports 4 -> Polsat Sport 7 Polsat Sport Premium 1 -> Polsat Sport 8 Polsat Sport Premium 2 -> Polsat Sport 9 Polsat Sport Fight -> Polsat Sport 10 Polsat Games -> Polsat Sport 11 2. Kanały ogólne: Polsat -> Polsat 1 TV4 -> Polsat 2 Super Polsat -> Polsat 3 TV6 -> Polsat 4 Nowa TV -> Polsat 5 Polsat 2 -> Polsat 6 Polsat Rodzina -> Polsat 7 Polsat 1 -> iPolsat, Polsat Inter, Polsat International lub Polsat 8 3. Kanały dokumentalne: Fokus TV -> Polsat Doku 1 Polsat Doku -> Polsat Doku 2 Tutaj może być też odwrócenie numeracji. 4. Kanały muzyczne a) Kanały podstawowe: Eska TV -> Polsat Music 1 Eska TV Extra -> Polsat Music 2 Polsat Music -> Polsat Music 3 Eska Rock TV -> Polsat Music 4 b) Kanały disco polo: Polo TV -> Polsat Polo 1 Disco Polo Music -> Polsat Polo 2 Vox Music TV -> Polsat Polo 3 5. Kanały informacyjne: Polsat News -> Polsat News 1 Polsat News Polityka -> Polsat News 2 Polsat News 2 -> Polsat News 3 lub: Polsat News -> Polsat News 1 Wydarzenia 24 -> Polsat News 2 Polsat News Polityka -> Polsat News 3 Polsat News 2 -> Polsat News 4 lub: Wydarzenia 24 -> Polsat News 1 Polsat News -> Polsat News 2 Polsat News Polityka -> Polsat News 3 Polsat News 2 -> Polsat News 4 6. Inne kanały: TV Okazje -> Polsat Shop Tym samym portfolio kanałów Polsatu byłoby w miarę przejrzyste
  17. @Ktosiu wielkie dzięki, właśnie takiego czegoś potrzebowałem, zdecydowana większość uchwytów ma listwy tak jak w moim poście, pewnie dlatego umknęło mi takie rozwiązanie. Na stronie Samus widnieje informacja, że podany przez Ciebie model został wycofany z produkcji, sama firma też raczej nie jest dostępna w Polsce. Znalazłem podobny produkt firmy Vivanco, na Allegro jest ich autoryzowany sklep, więc pewnie tam uderzę, ale może na bazie swojego doświadczenia będziesz umiał rozwiać moje wątpliwości. Uchwyt wygląda tak jak poniżej, obsługuje VESA od 200x200 (także 300x100) do 600x400. Skoro nie chcę, aby coś mi pod spodem wystawało w tym Samsungu, to jeśli chodzi o wysokość, to na dole muszę pewnie wykorzystać te otwory zaznaczone na niebiesko. Pytanie, czy mam do wykorzystania całą ich wysokość i te śruby mogą być w połowie lub na samej górze tych dolnych wysokich otworów, czy to zawsze musi być sam dół? Bo jak bym na dole przeskoczył na te wysokie wyżej, to już to zaznaczone na niebiesko mogłoby wystawać. Z kolei, gdybym musiał dolne śrubki mieć na samym dole tego niebieskiego, to nawet nie wiem, czy bym na górze sięgnął tych czerwonych na górze.
  18. Chcą się pozbyć UPC oraz starych ofert Play i przenieść klientów na nowe pakiety, a igrzyska są ku temu dobrym wabikiem. To tak jak sprzedaż nowych telewizorów przed mistrzostwami , właśnie wtedy jest największa.
  19. Tak samo Polsat Cafe, Polsat Play czy brakujący Viasat Explore oraz Jim Jam
  20. Podoba wam się ta nowa oprawa graficzna ebok?
  21. Też sądzę, że ta kontuzja to pomysł Polsatu aby wyjść z twarzą z tej sytuacji.
  22. „Tatuażysta z Auschwitz” miał się pojawić jeszcze w tym roku w serwisie.
  23. Wspomniałem o tym, że mając do dyspozycji tylko jedno pasmo 800MHz to można na nim tyle wyciągnąć, bynajmniej teoretycznie. W twoim przypadku może jesteś zalogowany do innego pasma np 1800 i ewentualnie zatłoczonego sektora... Wróżbitą nie jestem [emoji2960]
  24. Dzisiaj
  25. Tu warto zauważyć pewien związek przyczynowo-skutkowy. Najpierw Dagmara ogłasza, że rezygnuje z udziału z "Tańca z Gwiazdami" z powodów zdrowotnych, a podkreślić trzeba, że miała ona spore wsparcie widzów w SMSach i duże szanse nawet na finał. Potem pojawia się artykuł na Gońcu, w którym poznajemy szczegóły spraw, o których było wiadomo wcześniej, ale nie w takim wymiarze. I dosłownie po kilku godzinach Dagmara znika z VOD i ramówek, zapewne drugi sezon programu, który jeszcze był zapowiadany w marcu, też będzie anulowany. Moim zdaniem kierownictwo Polsatu musiało mieć cynk, że pojawi się ten artykuł, zaś problemy zdrowotne stały się pewnym alibi do wykorzystania, bo szczerze mówiąc wątpię, żeby albo w niedzielnym najbliższym "TzG", albo w finałowym odcinku padło jakieś wyjaśnienie, szczególnie że Dagmara miała w tym ostatnim odcinku wystąpić, zgodnie ze zwyczajem, że wszystkie pary się wtedy jeszcze raz pokazują. Sprawa ta pokazuje też, iż polskie media nadal nie mają umiejętności weryfikowania osób, które się pokazuje i lansuje w programach, pod względem ich przeszłości, co zresztą widać nie tylko na tym przykładzie, bo można by było wymienić kilka innych, czy to z teraźniejszości, czy też z przeszłości.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...