Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już wreszcie Tele Tydzień. Mogę powiedzieć tylko jedno - według mnie pół średnie, pół dobre. Ocena: 7/10. Tak krótko oceniam ponieważ już było mówione o tej gazecie. A wyrzucenie Tele 5 i z Tele Tygodnia i z Kropki TV to już przesada. Czy ktoś poda pełny układ w Kropce TV lub zdjęcia? Według mnie w Tele Tygodniu powinno być tak:

Str.1: bez zmian

Str.2, rząd 1: TVN, TV Puls, TVP Regionalna

rząd 2, który będzie zajmował sam dół czyli ostatni wiersz: Ośrodki regionalne TVP (wszystkie)

Str.3, rząd 1: TVN7, TVP Polonia, TV4, Puls 2, TVP Rozrywka, TTV

rząd 2: ATM Rozrywka, Tele 5, TVP Seriale, Polsat 2, TV Trwam/TVS, TVP HD/Polsat Romans

Str.4, rząd 1: Stopklatka, TV6, TVP Kultura, Kino Polska, AXN, Canal+

rząd 2: Universal, Polsat Film, HBO, TCM, Ale Kino+, Canal+ Film

rząd 3: 13 Ulica, TVN Fabuła, Fox, Filmbox, Canal+ Seriale, Canal+ Family

rząd 4: CBS Europa, CBS Drama, Fox Comedy, Filmbox Extra, Comedy Central, Paramount Channel

Str.5, rząd 1: Discovery, National Geographic, TVP Historia, Fokus TV, Eurosport, Polsat Sport

rząd 2: Discovery Science, Nat Geo Wild, History, BBC Earth, Eurosport 2, Polsat Sport Extra

rząd 3: Discovery Turbo Xtra, Planete+, Polsat Viasat History, CBS Reality, Extreme, Polsat Sport News

rząd 4: Animal Planet, Canal+ Discovery, ID, CI Polsat, TVN Turbo, Polsat Play

Str.6, rząd 1: TVP Sport, TLC, TVN Style, TVP ABC, Nickelodeon, TVP Info

rząd 2: Canal+ Sport, Lifetime, Polsat Cafe, MiniMini+, TeleToon+, TVN24

rząd 3: Canal+ Sport 2, Kuchnia+, Polsat Food, Disney Channel, Disney Junior, Polsat News

rząd 4: nSport+, Domo+, Discovery Life, Cartoon Network, Eska TV/Polo TV, Superstacja

 

Dzięki temu byłoby już 109 stacji w tejże gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co wysłałem Tele Tygodniowi niniejszą sugestie korekty listingu:

Str. 1: Rząd 1: TVP1, TVP2, TVP Regionalna, Polsat, TVN, TVN7

Rząd 2: Ośrodki regionalne, Eska TV, Polo TV

Rząd 3 (ewentualnie), 4fun.tv (pod Eską TV), Disco Polo Music (pod Polo TV)

Str. 2: TV Puls, Puls 2, TV4, TV6, TTV, TVP Kultura

Rząd 2: BBC HD, BBC Brit, ATM Rozrywka, Polsat 2, TVP HD, TV Trwam

Str. 3: Rząd 1:TVP Polonia, TVP Rozrywka, MTV Polska, Tele 5, TVS, TVN Fabuła

Rząd 2: NTL (lub ITV), Comedy Central, Universal Channel, FOX, FOX Comedy, CBS Action

Rząd 3: Polonia 1, Comedy Central Family, 13 Ulica, Polsat Romans, Romance TV, CBS Drama

Str. 4: Rząd 1: AXN, TVP Seriale, Kino Polska, Stopklatka TV, Canal+, HBO

Rząd 2: Polsat Film, Paramount Channel, Filmbox, Ale Kino+, Canal+ Film, HBO2

Rząd 3: Cinemax, Cinemax 2, Filmbox Extra, Sundance HD, Canal+ Family, HBO Comedy

Str. 5: Rząd 1, 2, 3 – bez zmian tak jak jak planujecie (z tym że docelowo po rozszerzeniu emisji za Extreme Sports może wejść Eleven Sports)

Rząd 4: Animal Planet, Canal+ Discovery, CI Polsat, ID, Orange Sport, Sportklub (lub docelowo Eleven o ile ten będzie miał szerszy zasięg)

Str. 6: Rząd 1 i 2 Bez zmian

Rząd 3: Canal+ Sport 2, BBC Lifestyle, Polsat Food, Disney Channel, Disney Junior, Polsat News

Rząd 4: nSport+, Domo+, Kuchnia+, TVN Turbo, Polsat Play, Superstacja (lub TV Republika)

Jednocześnie mam informacje na temat Press Medii - otóż patrzą się oni na konkurencje i... nie wykluczają zmian w swoich gazetach. Ma ktoś wieści na temat reszty gazet bauerowskich ? Mam nadzieje że tam też szykują się jakieś zmiany w listingach. Przy okazji strzelam że Press Media (tj. Program TV i Tele 14 plus) pewnie nie zmieniała swoich listingów... bynajmniej na razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nowy układ programów w To i owo, więcej kanałów. Info z redakcji-więcej info brak ponieważ jeszcze drukuja To i owo. No to czekamy do jutra.

 

Na podstawie tej informacji wynika, że w To i Owo może być rewolucja. Ale jak omówienia programu telewizyjnego mają być zajmowane przez różne plotki, to może być nie za fajnie. Ale potem w artykule na media2.pl pisze, że omówienia mają też być poświęcone zagadnieniom związanych z technologią. Więc tak źle to może nie będzie :) Ciekawe, co się zmieni w To i Owo, jakie stacje dojdą itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: NTLu nie będzie, bo to kanał lokalny tylko dla Radomska i okolic (kiedyś w 1997 roku był w TT, ale później go już nie było). Moja korekta układu jest o 100 razy lepsza od twojej propozycji - byłbym dobry jeśli redakcji TT spodoba się mój pomysł :D Tylko przypomnę, że papier nie jest z gumy, tylko z kredy ;) Nawet jest całkiem nieźle jak dla mnie w Tele Tygodniu - dodanie całej paczki C+, TVN Fabuła, więcej stacji filmowych, dokumentalnych i sportowych czy też powrót do Domo+, Polsat Sport Extra oraz TeleToon+ zbudziło moje wrażenie. Niestety wadą jest też to, że wyrzucili całkiem dobre programy takie jak np. Tele 5 czy Cartoon Network, a nawet Superstację :( Wg mnie Tele Tydzień jest o połowę dobry

@misiek2000wp, poproszę o skany z Kropki TV i z Super Express TV :D Z góry dziękuję :> Jestem ciekaw, jak tam jutrzejsze To i Owo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kuba2015: Tak. Tylko szkoda że nie dałeś w niej HBO 2 :( Uważam, że To i Owo to od jutra będzie totalnie inna gazeta, z innym listingiem i być może grafiką. Fajnie by było zobaczyć kilkanaście nowych stacji w To i Owo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: NTLu nie będzie, bo to kanał lokalny tylko dla Radomska i okolic (kiedyś w 1997 roku był w TT, ale później go już nie było). Moja korekta układu jest o 100 razy lepsza od twojej propozycji - byłbym dobry jeśli redakcji TT spodoba się mój pomysł :D Tylko przypomnę, że papier nie jest z gumy, tylko z kredy ;) Nawet jest całkiem nieźle jak dla mnie w Tele Tygodniu - dodanie całej paczki C+, TVN Fabuła, więcej stacji filmowych, dokumentalnych i sportowych czy też powrót do Domo+, Polsat Sport Extra oraz TeleToon+ zbudziło moje wrażenie. Niestety wadą jest też to, że wyrzucili całkiem dobre programy takie jak np. Tele 5 czy Cartoon Network, a nawet Superstację :( Wg mnie Tele Tydzień jest o połowę dobry

@misiek2000wp, poproszę o skany z Kropki TV i z Super Express TV :D Z góry dziękuję :> Jestem ciekaw, jak tam jutrzejsze To i Owo :)

Z tym NTL'em to nie do końca masz rację ponieważ est też na satelicie a więc można go traktować jak na przykład TVS. Polecam przesłanie propozycji na profil Tele Tygodnia - może przy dobrej argumentacji zrealizują twoją korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: W To i Owo myślę że na bank będą Polsat Food, Lifetime, Teletoon+, Animal Planet HD. Może jeszcze inne stacje BBC, Paramount i H2. I inne stacje. Mam nadzieję, że stacji w To i Owo będzie bardzo dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Bo na HBO 2 nie było miejsca, dlatego go nie dodałem.

@Poland: Wiem, ale przecież chodziło mi o to, że większość osób spoza Radomska i Częstochowy (bo tam też jest ten kanał) nie odbiera NTLu, więc wolę lepiej żeby go nie dodali. A czy Tele Tydzień to lokalna gazeta? Moja odpowiedź: Nie, ogólnopolska. Wspomniany TVS to już kanał ogólnopolsko-śląski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czy wy mówicie? Zmiany w To & Owo TV mają dotyczyć głównie likwidacji opisów filmowych, na rzecz większej ilości tekstów (plotek itp.). Ma to zwiększyć/utrzymać sprzedaż. Bo coraz mniej osób interesuję się samym listingiem. Zwiększenia stacji raczej nie będzie. Także nie liczyłbym na jakieś poważniejsze roszady w stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety internet zaczyna odgrywać co raz większą rolę :( Więc się nie dziwmy że wydawca To i Owo do takich kroków się zaczyna posuwać :( Jak jakiejś rewolucji nie będzie, to niestety obawiam się, że za 5-10 lat gazety z programem zaczną powoli kapitulować :( i TT skapituluje za kilkanaście lat jak się nic nie zmieni. Niestety :( Ciekawe, jak będzie wyglądać jutrzejszy To i Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...