Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwiłbym się tym że u mnie brak reakcji na polecenie pilota w nie użytkowania z 2 dni skoro znajomego podobnie go nie ma w tylu dniach i nie zauważył takiej sytuacji mimo że dekoder był właczony do sieci i ustawione tak jak u mnie-- ZWIĘKSZONE. Czyżby lipny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zwróciłem uwagę na funkcję oszczędzania energii, która wiąże się z tematem, ponieważ będąc przyzwyczajonym do natychmiastowej reakcji dekodera, stan uśpienia można potraktować jako zawieszenie. Można nie dostrzec reakcji dekodera na sygnały z pilota w pierwszej fazie wybudzania. Tym bardziej, że nie ma potwierdzonych informacji o problemie z uruchamianiem dekodera.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne tylko, że przy ustawieniu trybu oszczędzania energii na "normalne" lub "zwiększone" tuner tak naprawdę nie przechodzi do trybu "stand by" po wyłączeniu z pilota (mimo iż wyłącza wyświetlacz lub zmienia jego tryb) i non stop łyka prawie taką samą ilość prądu tak jak gdy jest normalnie włączony (sprawdzone, zmierzone, potwierdzone). Innymi słowy zaproponowałeś rozwiązanie w stylu, żeby nie wyłączał w ogóle bo do tego się sprowadzają ww. ustawienia.

A swoją drogą mój tuner też często się zawiesza. Tak po prostu w czasie przełączania kanałów. Inni się skarżą, że wiesza się w menu ale u siebie mogę zwiedzać menu w te i wewte i nie wyłapałem jeszcze zwiechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ reklamuje dodatkowe gniazdo usb jako możliwość podłączenia dodatkowego dysku w celu powiększenia przestrzeni na nagrania.Ten dekoder to najprostszy PVR z możliwością bezprzewodowego podłączenia do sieci, to wszystko albo aż tyle. Sprzęt NC+ dogania ale na wstecznym biegu funkcjonalność dawnych dekoderów cyfry. Z modelu na model funkcje są okrajane i nastawione wyłącznie na dedykowany kontent online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic dziwnego że chcą żeby na ich sprzęcie korzystać TYLKO z ich usług jak ktoś chce mieć multimedialny kombajn niech się rozejrzyj za czymś innym. Tylko takie gratisy uaktracyjniają ich ofertę, ale jak się myśli mamy piłkę to możemy resztę olać i wszyscy to kupią chociaż trzeba by było kręcić korbą żeby oglądać to tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder jest tak prymitywny, że nie oferuje nawet edycji dokonanych nagrań na dysku. Można je jedynie odtworzyć albo w całości skasować. To już moja stara stacjonarna nagrywarka (tuner/DVD/HDD) potrafiła wycinać dowolny fragment nagrania, automatycznie łączyć po wycięciu, automatycznie rozpoznawać i zaznaczać do wycięcia reklamy (jak mi brakuje tej opcji!!!), tworzyć rozdziały, nadawać nazwę, opisy i wiele innych przydatnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem szczęśliwym abonentem Nc+ z dekoderem wifi Premiumbox+ i powiem tak : totalne dno!!!!!!!!!! Brak edycji nagrywania to jedno, ale sposób w jaki ten dekoder się zawiesza - to woła o pomstę do nieba lub gdzie indziej....... A wyłączanie dekodera z napięcia aby go można było ponownie obsługiwać to jest SKANDAL.

Mam także abo z cp i dekodery: HD 6000 i HD 3000 i powiem tak: od roku, kiedy była ostatnia poważna aktualizacja oprogramowania nic się nie dzieje i nie zwiesza. Ja wiem że Premiumbox ma wbudowane wifi, ale z uwagi na to ma pełne podstawy do takiego zachowania ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
...sposób w jaki ten dekoder się zawiesza - to woła o pomstę do nieba lub gdzie indziej.......

Masz jakiś pechowy egzemplarz - używam o 6 miesięcy i żadnego zawieszenia.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

 

A włączasz ten dekoder w ogóle? Chyba jesteś jedyną osobą, której się nie zawiesza. Na każdym forum o sat użytkownicy Premiumboxa skarżą się na notoryczne zawieszanie tego badziewia. Nawet sama NC+ przyznaje się do tego problemu odpisując czasem komuś na forum to samo od pół roku w stylu: "problem znamy, pracujemy nad rozwiązaniem" a Tobie nic się nie zawiesza??? Jaki wspaniały egzemplarz Ci się trafił. Jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...