Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest właściwy adres do wysłania wypowiedzenia:

PLATFORMA NC+

02-100 Warszawa

skr. pocztowa nr 8

:?:

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

 

Czy masz moze gdzies wzor wypowiedzenia? Bo takze mam zamiar wyslac wypowiedzenie bo umowa sie konczy i niech sie staraja mnie zatrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest to problem lecz niektore z takowych stron sa platne a tutaj jak ktos juz ma przygotowane pismo to moze podeslac i juz :) zreszta na tym co dales sa inne dane adresowe do wypowiedzenia niz podane wyzej wiec jak widzisz mozna w googlach wpisac pewnie lecz trzeba byc jeszcze pewnym ze sa to dobre dane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli. Możesz liczyć na Comfort z Multi, Extra za ok + - 35zł. I oczywiście MR 10zł/m.przez pierwsze kilka m. za free. Zgaduje z tym MR, bo nie napisałeś ile i czy w ogóle płacisz za niego. Tyczy się też Turbacza. Jeśli płacisz dzierżawę, to dolicz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem takie coś (w sumie tutaj to standard): Cała paczka Canal + History HD + Canal + VOD + HBO

Pierwsze 4 miesiące za 0zł potem 11x79,90zł = średnio 58,60 pln miesięcznie

 

Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HISTORY HD 1,99 zł History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zł CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NAJEM PVR 20 zł Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi tel od NC+

I krótka piłka: "czego Pan oczekuje?"

No to odpowiedziałem, że w tej cenie co obecnie czyli 49,90zł (max 60zł) chciałbym zachować to co posiadam czyli Multi+, Comfort+, Ekstra+

i dodatkowo chciałbym History oraz History 2, paczkę C+, HBO oraz Adventure HD . To wszystko zgodziłbym się mieć w umowie na 24mies.

Konsultant odpowiedział, że jeśli mogę to proszę poczekać za kilka dni będzie to prawdopodobnie możliwe i że oddzwoni.

 

Jak myślicie to wszystko za 60zł to dobry i realny do osiągnięcia strzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do końca lipca i przełużyłem ze dwa tygodnie temu. Za to co mam w opisie średnio 60zł (6x0zł , 18x79,90zł) . Oferta nie najgorsza więc i ty musisz próbować :D

Spróbuj tego sposobu:

Ja tak zrobiłem. Zadzwoniłem i powiedziałem że konsul zadzwonił do mnie i zaproponował to co mam w opisie w umowie na 24 mies. z czego 6 mies. za free za 79,90zł i że coś nas rozłączyło. Pani poszukała w systemie żeby połączyćmnie z tamtym konsultantem i oczywiście niec nie znalazła :mrgreen: Po czym powiedziała że poszuka dla mnie tej oferty w systemie. Gratisowo dorzyciła NC+GO INTERNET i aktywację tego cuda . Nie próbowałem nawet wyrwać tego w umowie 15/5 bo do końca umowy miałem jeszcze ponad trzy miesiące.Ogólnie sposób bardzo dobry żeby wynegocjować sensowną ofertę :> W moim przypadku się udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam koniec umowy na 31.08.... zadzwonilem sobie z ciekawosci do NC+ zapytalem o oferte na przedluzenie juz teraz bo do 6 miesiecy wstecz mozna juz...

 

Aktualnie mam (59 zl):

pakiet

Universe+

 

opcje dodatkowe:

MR Standard - akt. 0zł

Aktywacja turboBox+

Multiroom Standard

 

Zaproponowano mi:

To co wyzej + wszystkie C+ i od 11.05 dwa dodatkowe nowe + C+ VOD, umowa 24 miesiace z podzialem na

- 12 miesiecy za 69 zl

- 12 miesiecy za 79 zl

 

Chyba lepiej jeszcze czekac.... ? Jezeli przez 24 miesiace by to bylo za 69 zl chyba bym sie skusil.... :) no ale ktos cos doradzic moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...