Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem tak już po zakupie i ok może jest dobrze opisane może źle się wyraziłem ale u mnie nic się nie dzieje gdy karta jest w spliterze także nie wiem o co caman.W airvie tylko zmieniłem takowanie z 6 MHz na 3.6 MHz i tyle .Napisałem do diviso bo wkoncu znalazłem jakiś kontakt do nich a nie jest to łatwe .Ten email do nich mógłby być gdzieś na "wierzchu " a nie gdzieś na dole w dziale najczęściej zadawanych pytań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupywanie nbox z e2 na allegro jest całkowicie legalne? Bo ktoś mnie ostatnio postraszył, że nie.

Jeżeli kupujesz do własnych celów i posłuży on tylko Tobie, a gość od którego kupujesz na Allegro ma firmę, to jest to legalne. Na większości aukcji podawane są nawet numery seryjne dekoderów, które zostały wykupione na własność. E2 to tylko program, który daje więcej możliwości dla tego pudełka. Moim zdaniem to dobry wybór, bo za 350zł można kupić mały kombajn multimedialny - potem przejdziesz na dreamboxy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

od 2 dni mam problem, tzn. wybiórczo nie schodzą mi uprawnienia na kanały np. TVP1 , Canal+film , itp.

TVN i Canal+ działają.

Posiadam splitter przewodowy greeneightsystem.

Czy to już koniec działania splitterów ?

Dekodery jakie posiadam do 2 sztuki PACE (czarne z dyskiem 500GB)

 

Proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instalacją i splitterem jest wszystko ok.

Po włączeniu dekodera na tvn wszystko jest ok, karta się łączy z serwerem i co jakiś czas miga zielona lampka na karcie i na serwerze.

Gdy przełączę na TVP1 HD to pojawia się napis na TV "uprawnienia do odbioru wygasły. Naciśnij OK i poczekaj na pobranie uprawnień".

Kanały od 1 - 10 działają, TVP1HD nie działa(diody na karcie i na serwerze nie mrugają), natomiast TVP2HD działa i tak wybiórczo :(

Po włożeniu karty Chameleon wszystko wraca do normy oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

od 2 dni mam problem, tzn. wybiórczo nie schodzą mi uprawnienia na kanały np. TVP1 , Canal+film , itp.

TVN i Canal+ działają.

Posiadam splitter przewodowy greeneightsystem.

Czy to już koniec działania splitterów ?

Dekodery jakie posiadam do 2 sztuki PACE (czarne z dyskiem 500GB)

 

Proszę o info

 

Działa poprawnie. Zrób aktualizację serwera i kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Działa poprawnie. Zrób aktualizację serwera i kart.

 

W sensie procedurę aktualizacji kart RF z kartą Chameleon ?

Jeśli tak to już robiłem parę razy i dalej to samo :(

Chyba że chodzi Ci o aktualizację oprogramowania serwera (na stronie producenta firmware jest z lutego 2014 roku) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki można w tej chwili kupić najtaszy dekoder dla NC+ aby działał z kartą diviso? Mój stary dekoder SD który stoi w sypialni powoli wyziewa ducha. Potrzebuję coś prostego, byłe MPEG-4 obsługiwało.

Ew. może ktoś ma do sprzedania doś po-cyfrowego sprawnego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...