Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu ma napis cyfra+ na dole sagemcom dsi87 cpl. Dystrybutor canal+. U mnie dziala z clone+ sprawdzone poniewaz tv gra i sa wszystkie kanaly z pakietu nc+ (oczywiscie glowna karta c+). Ale odbieglismy troche od tematu poniewaz chodzi o zacinanie i na sagemcom i na pace. Plus ewentualny temat z update clone+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ od kilku dni albo znowu testuje licznik albo już go włączyli na stałe? Przy właczeniu wiecej niż 2 dekoderów u mnie są problemy z uprawnieniami tzn z ich płynnością! Objawia się to na razie tylko przy oglądaniu kanałów nadawanych z TP NC+ np. TVP1 HD, TVP HD, Romance TV HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD itd. Emisje kanałów nadawanych z TP innych niż te należące do NC+ - nie ma problemów! Tak więc coś jest grane. U mnie musiałem odłaczyć trzeci dekoder by działały poprawnie uprawnienia przy oglądaniu np. TVP1 HD czy HBO2 HD :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w użyciu Sagemcoma lecz Ferdka Ariva 150 Combo i pozostałe dekodery także Ferdki! Sagemcoma mam w szafie schowanego bo mi wcisnęli przy akcji przejście z SD na HD (miałem jeszcze z czasów Cyfry Plus w bazie u nich wbitego Sagemcoma SD którego dostałem przy umowie za 1 zł na własność ale korzystałem z niego tylko przez 2 lata od czasu podpisania umowy z Cyfrą Plus jeszcze i potem kupiłem Ferdka HD na własność sobie!). Tak więc problem jest na dekoderach własnych Ferguson Ariva ale tylko jak chodzą na raz 3 dekodery bo jak odłacze jeden z nich i zostaje tylko 2 - problem znika. Jak widać testują znowu licznik równy 2 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanko co do splittera. Posiadam obecnie jeszcze stary dekoder SD PACE, nie wiem który model ale taki malutki i starą kartę abonencką Cyfry sprzed 4 lat. Teraz dostałem info by wymienić dekoder na nowy, HD, bo wyłączają tam jakiś standard i dekoder ten nie będzie działać.

 

Splitter mam Clone+ i obecnie rozdzielna on sygnał na 4 dekodery.

 

Czy wymiana dekodera na nowy będzie się wiązać z wymianą karty abonenckiej na nową?? Bo zakładam, że nowa karta już z obecnym splitterem pracować nie będzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli widzę że trochę kiepsko się to przedstawia. Czyli zostaje mi tak naprawdę kupno dekodera we własnym zakresie? Wymiana dekodera w punkcie nc+ wiąże się z wymianą karty abonenckiej?

 

Bo jeśli kupię sobię sobie sam dekoder np taki Ferguson to nie powinno być problemów?

 

Czy może wraz z tą wymianą/deaktywacją w czerwcu przestaną odbierać także 'zewnętrzne' dekodery takie jak ten mój Fergie (Ariva 100E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czyli widzę że trochę kiepsko się to przedstawia. Czyli zostaje mi tak naprawdę kupno dekodera we własnym zakresie? Wymiana dekodera w punkcie nc+ wiąże się z wymianą karty abonenckiej?

 

Bo jeśli kupię sobię sobie sam dekoder np taki Ferguson to nie powinno być problemów?

 

Czy może wraz z tą wymianą/deaktywacją w czerwcu przestaną odbierać także 'zewnętrzne' dekodery takie jak ten mój Fergie (Ariva 100E)

Na razie kart nie wymieniają, bo karty po Cyfrze+ działają zarówno w systemie Seca współpracującym ze splitterami, jak i Nagra, który nie współpracuje. Na tę chwilę jak odbierzesz od nich nowy dekoder to nie będzie on działał ze splitterem, ale samą kartę możesz przełożyć do takiego, który działa. Nie wiadomo jednak, czy za kilka miesięcy nie wymienią kart tym, którzy mają dekodery obsługujące Nagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy byście zrobili na moim miejscu?

 

Mam 3 dekodery (na siłę 4) z czego jeden jak wspomniałem wcześniej Ariva 100E która odbiera w HD. Dwa pozostałe to pace i jakis philipps, oba w sd (no i jeszcze 'zapasowy' Ferguson też sd). Bawić się w kupno koolejnych 2 dekoderów?

 

Ile może kosztować obecnie opcja multiroom dla 3 tv? Tzn instalacja/aktywacja, dzierżawa? Czy mogę ja sobie normalnie dobrać do obecnej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...