Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czym niby się różni MR po byłej n od MR od nc? Ano tylko tym, że dziś są Camele wydawane, ale wszystko musi być podpięte w jedną sieć. Ci co to teraz biorą i mają własny sprzęt mogą korzystać ze spliterów, ale to wszystko do czasu. Wszystko się zmieni jak wejdzie czysta nagra i kartki będą sparowane. Najdłużej pociąganą Ci co mają Pejsy, Phile lub same karty z własnym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś znów kombinują (?)... wczoraj ok. 20 strasznie cięło MiniMini+ HD (jakość i siła na Arivie 250 były jak zwykle >90%) Jak włożyłem kartę C+ do odbiornika, przestało. Na karcie diviso (po kablu) znów cięło. Na drugim dekoderze (po-cyfrowy SD z kartą AIR) też inne kanały cięły - ale nie wszystkie (napewno rodzina C+).

Ok. 21 wszystko było już OK... ktoś tez to zauważyłm, czy to tylko u mnie taki problem był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym niby się różni MR po byłej n od MR od nc? Ano tylko tym, że dziś są Camele wydawane, ale wszystko musi być podpięte w jedną sieć. Ci co to teraz biorą i mają własny sprzęt mogą korzystać ze spliterów, ale to wszystko do czasu. Wszystko się zmieni jak wejdzie czysta nagra i kartki będą sparowane. Najdłużej pociąganą Ci co mają Pejsy, Phile lub same karty z własnym sprzętem.

 

Im później tym lepiej ? znaczy się czy wchodzą w gre jakieś opóźnienia? Tyle się mówiło że kudelsky chce ujednolicic system a co z dekoderami Nbox jest ich bardzo dużo dla tych kartki Conax/Nagra? Czy to ma być jeszcze coś innego?

 

A co dla tych co chca camy coś ala Polsat ze wkładamy modul z karta i tyle. Teraz to wszystko idzie w CI+ :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Chciałem zapytać czy tuner pace dsr2221/91 sd będzie działał od czerwca po przejściu na mpeg4 czy wszystkie kanały od razu wyłączą?I jakby nie działał to oczywiście spliter nie będzie działał na tym tunerze i będę musiał wymienić 2pace i fergusona fx6600 myślę o fergusonie S300 czy proponujecie cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zainteresowanych.

Odbieram sygnał SD na TV1 przez dekoder SD/PACE DSR 2221, na TV2 jakiś linbox sd , do tego spliter przewodowy ServerWireLink GreenEightSystem. Na TV 2 bez problemów, natomiast na TV1 od kilku dni brak kilkunastu kanałów, np. TVP 1, TVP2, nsport( ale tylko na kanale 40 bo na 111 juz działa). Myślałem ze spliter nawalił i zamieniałem karty splitera pomiędzy TV1 a TV2, bez zmian czyli karty splitera są ok. Jak włoże orygnalną kartę (camelon) do SD Pace to nagle okazuje się że wszystkie kanały działają. Ktoś mi powie dlaczego na karcie splitera w dekoderze SD Pace nie ma kilkunastu kanałów? Miał ktoś podobny problem?

 

Dziękuję z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuję konkretnych informacji na nurtujący mnie problem. Postaram się opisać w miarę precyzyjnie o co mi chodzi.

Kupiłem w zeszłym roku w listopadzie dekoder na własność nBox 5800SX(BSLA) PVR z kartą parowaną z dekoderem, wziąłem abonament na rok za 29,90(bo własny dekoder).

Miałem w domu również własny dekoder nBox 5800(BSKA również parowany) kupiony jakieś trzy lata temu wraz z pakietem TNK-HD. Ten drugi ma teraz wgraną E2 i próbuję jakoś ich spiąć razem żebym mógł oglądać na 2-TV. Obydwa dekodery mam podpięte do routera po kablu RJ45 i skonfigurowane do odbioru multiroom (tak jak było opisane na stronie NC+). Na SX jest wszystko natomiast na BSKA tylko FTA. Jak przełożę kartę( tę sparowaną) do tego z E2 to wszystkie programy, które mam w abonamencie są dostępne na E2. Teraz pytanie co muszę dokupić lub jak podpiąć żeby zagadało i czy w ogóle coś tym można zrobić, a może tego SX-a tuningować na E2. Proszę o łopatologiczne wyjaśnienie, nie jestem biegły w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze na rynku tunery satelitarne HD (na przykład Ferguson), które mogłyby współpracować ze splitterem i kartą kameleon?

 

Jest ich od groma, pytanie ile masz kasy i jaki chcesz kupić splitter ?

Mógłby ktoś zaproponować konkretny model Arivy lub Opticuma do 300 zł?

Kup Cryptoboxa np model 600...lepszy niz 10 fergusonów

http://www.expert-tvsat.com/Cryptobox_C ... V-180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...