Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Ekstraklasa ma 400 tys widzów, nie oznacza, że wszyscy oni zrezygnują. W C+ jest jeszcze LM i zagraniczne ligi krajowe.Tak lekką ręką ludzie zrezygnują z tego? Nie wydaje mi się.

Co do nowego podmiotu, to zastało raptem półtora miesiąca do nowych rozgrywek. To jest bardzo mało czasu, by zapewnić odpowiedni zasięg. Pominę już to, że jakoś nie widzę tłumów rzucających się na Ekstraklasę za 20 PLN miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Drift Master Ryczel pokazuje że ma w sobie dużo energii. :)

Dałbym mu jakiś mecz zamiast Skrzyńskiemu, ale koniec lig zagranicznych więc ''zagraniczni'' komentatorzy dostają TME.

Ma ktoś może pełną rozpiskę komentatorów/ekspertów/reporterów Canal+?

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=11&t=34578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam ekstraklase i byłby to dla mnie duży problem, ale wielu lubi piłkę nożną po prostu. Jakby nie kupili ekstraklasy to napewno utrzymali by obecne ligi. Wiele osób woli ligę angielska, hiszpańska czy ligę mistrzów. Jak ktoś lubi piłkę to i tak jest skazany na nc plus,bo co ma Polsat raz na parę miesięcy eliminacje euro, ligę holenderska, ukraińska i teraz 1 ligę polską? To dla coś takiego przyjedzie do Polsatu nawet jak wykupić ekstraklase? Chyba że ktoś jak ja lubi polska piłkę, ale wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj

 

robert771 zapewne odnosił się do transmisji na własnych kanałach cyfrowego Polsatu (np. Polsat Sport), a nie na Eurosport 2, który jest w nc+ jak i cyfrowym polsacie. Eurosport 2 ma prawa do niemieckiej Bundesligi do końca sezonu 2016/17.

 

Edit: uprzedziłeś mnie robert771

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niejedyne atrakcje jakich byliśmy świadkami w tej ostatniej kolejce Serie A. Nie chcę sam siebie dublować więc odsyłam do mojej ostatniej wypowiedzi (wczoraj, o godz. 23:46) w tym temacie:

viewtopic.php?f=36&t=7289&start=285

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...