Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie kupią te prawa . Nie dziwota bo przecież stracili reprezentację , a od przyszłego sezonu LM też praktycznie stracą (będą mogli pokazać tylko końcową fazę ).

Dlatego na bank było wiadomo że Copa America do nich trafi. Kwlifikacje do LM i LE też pokażą . Ba będą o to walczyć i to jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żadnych programów dzień przed finałem nie ma. Wczoraj też nic. Czyżby to wina tego że Real odpadł? Pewnie gdyby awansował, to każdego dnia od poniedziałku do dnia finału oglądalibyśmy jaką wstawkę.

 

A co ma piernik do wiatraka? Gadanie, że dana telewixja jest za danym klubem, mija się kompletnie z logiką i sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Gadanie, że dana telewixja jest za danym klubem, mija się kompletnie z logiką i sensem.

 

A gdzie napisałem że telewizja jest za jakimś klubem? Chodzi o medialność finału, dla nc+ lepszy były finał hiszpański. Ale się nie udało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupią te prawa . Nie dziwota bo przecież stracili reprezentację , a od przyszłego sezonu LM też praktycznie stracą (będą mogli pokazać tylko końcową fazę ).

Dlatego na bank było wiadomo że Copa America do nich trafi. Kwlifikacje do LM i LE też pokażą . Ba będą o to walczyć i to jest dobre.

 

A później przeczytamy, że TVP nie kupił praw do meczu np. Śląska z jakąś drużyną z Kazachstanu czy Azerbejdżanu, bo za drogo chciał nadawca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nałogowy twiterowicz mogę powiedzieć, że wczoraj Pan Rudzki niczego "nie odwalał" - po prostu napisał z typowym dla siebie angielskim humorem, że Pirlo jest przereklamowany, co pokazał wynik finału... a potem jak zaczęła się jazda to dodał, że Pirlo jest najlepszy na świecie... generalnie jego wpisy od dłuższego czasu są albo na 100% poważne (newsy z PL, zawartość Przeglądu, itd.), albo właśnie takie "angielskie", no ale jak ktoś to śledzi od wielkiego dzwonu to się czuje urażony... ile razy objeżdżał moją ulubioną drużynę (Arsenal) to nawet nie zliczę i jakoś nie mam ochoty z nim polemizować, bo zazwyczaj trafia w punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie został usunięty. @bober1 napisał, że Pirlo to najbardziej przereklamowany piłkarz. A co z Ballotellim? Zresztą Pirlo ma teraz słabszy okres, każdy piłkarz taki przechodzi. Później Swiecicki świetnie odpowiedzial, że "Rudzki to najbardziej przereklamowany dziennikarz", a Przemuś zaczął się bulwersowac, pożartował z innych, próbował uratować sytuacje, ale się nie udało. Komentuje spoko, ale jest niesamowitym bucem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma takie prawo! Ja to rozumiem. Tylko, że chyba troszkę przesadził. Pirlo najbardziej przelekramowany piłkarz? Wymienię 5 o wiele słabszych, a mocno medialnych.

 

Zresztą tu nie o to chodzi. Zobaczcie jak próbuje się bronić i atakuje innych. O to mi chodzi. Zero klasy, brak kultury...xzesto zniża się fo poziomu hejterow, którzy tylko na niego klną, a ci, którzy chcą mu zwrócić uwagę też dostają po głowie i to mocno. Powiedzmy sobie szczerze, on jest mocno zadufany w sobie. Kiedyś ktoś tam kontruktywnie slrytykował jego komemtarz w pewnym meczu. Odpowiedział, że co ten ktoś może wiedzieć o komentowaniu i jest zwykłym szarakiem czy coś takiego. Zero szacunku dla widza. I już zapomniał jak sam, jako zwykły człowiek z Londynu został komentatorem. :P

Trochę szkoda, bo komentatorem jest niezłym, a reputacje niszczy na twitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo twitter to zło!

Zgadzam się całkowicie z powyższa wypowiedzią @Artek1008. Rudzki fajnie komentuje ale mi też się nie spodobało to co teraz przeczytałem co wkleiliście.

W ogóle nie pojmuję po co im w trakcie meczów te wszystkie twittery ?! Prawdziwy porządny dziennikarz sportowy powinien OGLĄDAĆ MECZ, a nie tweetować w tym czasie. Ostatnio w jakimś wywiadzie nawet Borek tak stwierdził (chyba ten słynny wywiad na weszło ) że przez interakcję na twitterze nie wie co w meczu się dzieje. Niech ludzie się ogarną wreszcie.

Sam nie lubię jak mi ktoś pisze smsy w trakcie meczu itp, np wczoraj przy finale LM odpisywałem dopiero w przerwie bo mnei to irytuje jak piszę smsa, a tutaj nagle akcja wyskakuje.

Ja muszę mecz obejrzeć w całości, uważnie od dechy do dechy. Dlatego mnie też nie jarają żadne Multiligi itp, bramki to sobie potem w skrótach mogę obejrzeć i podsumowaniach, a mecz to mecz. Większość dziennikarzy niestety o tym zapomina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...