Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanko. Na nc+ pisze że najlepszym wyjściem było by do dekodera głównego podłączyć dwa kable antenowe. Rozumiem że to jest opcja tylko po to by nagrywać i oglądać jednocześnie na innym programie. Jak podłącze jeden to wszytko będzie śmigać normalnie tylko bez możliwości nagrywania?

Dziś byłem w punkcie nc+ i jak widzę ceny są trochę inne niż podali przez infolinię. Możliwe że to zależy od pakietu jaki mamy ale ja dostałem taką ofertę:

dwa dekodery aktywacja 49zł każdy i po 10zł miesięcznie od każdego a główny dekoder albo 79zł i 10zł co miesiąc albo 179zł i bez żadnych opłat miesięcznych za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem multiroom i jutro będę instalował. Dekodery będę łączył kablem przez switcha. Na nc+ jest w miarę wszystko opisane ale niech ktoś mi powie co mam zrobić po konfiguracji ręcznej, gdy wpiszę adres IP każdego dekodera? Jak wygląda aktywacja usługi? Czy muszę włączyć wszystkie dekodery na konkretny program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Podłączyłem dziś multiroom na 4 TV. Podłączyłem wszystkie dekodery switchem TP-Linka. Na dekoderach ustawiłem adres IP 192.168.001.004 (005,006,007) i bramę 255.255.255.000

Proszę mi powiedzieć czy jest możliwość sprawdzenia czy dekodery się widzą lub czy główny mediabox+ widzi pozostałem dekodery. Mediabox już działa reszta jeszcze nie. Diody od tych 4 wejść na switchu mrugają jednocześnie jednostajnym tempem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok główny dekoder widzi 3 dodatkowe dekodery czyli wszystko jest podłączone dobrze. Pytanie tylko kiedy aktywują się pozostałe bo jak na razie działa dekoder główny i jeden z dodatkowych a dwa pozostałe wyświetlają inf " wygasły uprawnienia do odbioru....." czy one aktywują się pojedynczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę wczoraj wszystko działało a dziś dwa dodatkowe dekodery nie mogą połączyć się z dekoderem głównym. Ustawienia są prawidłowe

Po zamianie dekoderów miejscami te które nie działały nadal nie działają także to nie wina kabla. Co jest nie tak? Na infolinii też wiedzą tyle co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w tej zakładce wpisane 3 numery dodatkowych dekoderów. Powiem ci szczerze że nie mam już pomysłów. Jeszcze spróbuje spiąć dekoder główny z dodatkowym bezpośrednio kablem i zobaczę czy będzie połączenie. Jeśli nie to chyba problem z kartą sieciową w dekoderze. A jeszcze jedno. Znalazłem gdzieś informację że jak dekoder chyba główny zmieni opcję z MR standard na Premium to wtedy są jaja z połączeniem. Gdzie to sprawdzić i czy to tyczy się tych dekoderów które mam czyli mediabox i sagemcom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Moja teściowa będzie kupowała nc+ z usługa multiroom standard z pakietem comfort+. Jako że Ja mam pakiet premium i jestem klientem z migrowanym z C+ mam pytanie czy Moja karta będzie działała na tym multiroomie? np. przyjeżdzam do niej na święta i chcę oglądać canal + na swojej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Moja teściowa będzie kupowała nc+ z usługa multiroom standard z pakietem comfort+. Jako że Ja mam pakiet premium i jestem klientem z migrowanym z C+ mam pytanie czy Moja karta będzie działała na tym multiroomie? np. przyjeżdzam do niej na święta i chcę oglądać canal + na swojej karcie.

Nic z tego. Musisz zabrać swój sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...