Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale jeśli coś wykombinują z tymi spliterami to będzie problem. A wkurza mnie to że co jakiś czas muszę reaktywować kartę bo pisze brak uprawnień. Jak bym kupił 2 dekodery to ok 600zł a w MR mam 300zł i 300 pozostaje na roczną opłatę.

A powiedz mi jak w MR połączone są dekodery za pomocą skrętki tzn każdy jest połączony z głównym dekoderem czy jest potrzebny jakiś swith

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie dobrania drugiego dekodera do multiroomu na posiadaną już kartę Cameleon, czy zostanie wtedy wymieniona karta i otrzymam dekoder po n-ce sparowany z tą kartą, czy dadzą niezależny dekoder Sagemcom HD Dsi87 do posiadanej już karty?

Obecnie kończy się umowa i chciałem wymienić jeden własny dekoder SD na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon zapytaj się - pewnie za opłatą 20 zł miesięcznie dostaniesz sagema dsi 83/87 w dzierżawę.

Jak dobrze pogadasz to może bez opłat za użytkowanie. Masz dwie karty nieparowane więc nie powinni ci robic problemow z wydzierżawiem dekodera do karty. Pytanie tylko za ile miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, liczę na darmową dzierżawę do MR ponieważ obecnie płacę ok 100 zł i za max. tyle samo planuję przedłużyć umowę, a mogę zrezygnować z niektórych dodatków.

Jeszcze jedno czy w Sagemcomach nie będą w najbliższym czasie blokować kart aby nie mogły pracować w innych dekoderach, a gdyby tak miało być, to może lepiej wydać 200-300 zł i kupić niezależny HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przechodził z 2 x PACE SD + splitter na MR NC+ i dziś odebrał:

tuner główny: nbox turboBOX+ ITI5720SX

tuner dodatkowy: Sagemcom DSI87 CPL

 

W głównym niebieska karta N

w dodatkowym szara karta Canał+

 

Niestety miał problemy z uruchomieniem MR, okazało się że w Sagemcomie jest karta nieprzypisana do tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi-s ty masz dwie karty starej Cyfry ( tzw. Cameleon - nieparowane ) więc łaski nie robią powinni dac ci dekoder sagemcomm DSI 83/87 do drugiej karty.

Ja mam też dwie karty starej Cyfry i dzwoniłem teraz ( tel. 12-294-78-79 DUK KRAKOW ) do NC+ Sagemcomm DSI83/87 mogę dostac w dzierżawę za 0 zł miesięcznie bez dyskusji z nimi. Mam też PACE PVR HD 500GB od nich za 0 zł w dzierżawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goabroad. Bo w sagemie jest cameleon i ta karta jest nieparowana.

 

hmm to chyba tym bardziej powinna działać...

 

Znajomy odbierał sprzęt dzisiaj i przekazał mi, że przy odbiorze sprzętu Pani twierdziła że karta od MR (Sagemcoma)jest sparowana z dekoderem.

Generalnie problem był już przy odbiorze, podobno już w ich systemie widniało że karta jest przypisana do kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77

Ja też jestem z tego samego rejonu co ty i czy w DUK w Krakowie - jutro jak znajdę czas to dzwonie do nich o dekoder do MR wolałbym Pace HD PVR nawet za 20 zł, a potem przy przedłużeniu umowy może za 0 zł ew. 5 zł/mc. lub zwrot.

 

DUK - Dział Utrzymania Klienta dzwonisz rozmawiasz - konsultant wklepuje do systemu kod z informacją że przysługuje Tobie w dzierżawie dekoder sagemcomm DSI 83/87 za 0 zł. Idziesz do dowolnego punktu NC+ i odbierasz.

Jak dobrze pamiętam do DSI83/87 możesz podłączyc na usb dysk twardy minimum 80 lub 100 GB. Nagrania będą szyfrowane.

Przy przedłużaniu umowy możesz powalczyc o PACE PVR HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swiat może się dużo zmienic. NC+ jest nieobliczalna.

Biorąc teraz DSI83/87 przy przecłużanij możesz walczyc o wymianę na PACE.

 

Niemając żadnego dekodera przy przedłużaniu mogą ci na siłę wpychac DSI83/87 jako super promocję za 0 zł albo PACE za 20 zł:)

 

Tak poza tym wysyłaj już wypowiedzenie a wczesniej wez tego Sagemcomma DSI83/87 i czekaj na ich ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...