Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tyle torii z tym "startem" - że każda może być obalona. Sam nadawca nabrał w usta wody i twierdzi, że starują. Tylko nikt nie wie gdzie? Jakoś wszelacy nadawcy tego nie oznajmiają wszem i wobec, że coś akurat w tym dniu dołączają?!

Ale może się mylę i będzie start testowy. I dla nikogo dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał żeby musi się znaleźć w danym Transponderze. Ale czy wszyscy operatorzy maja wolne miejsca na nowe kanały od zaraz? Wątpię. Kanały HD bardzo dużo miejsca zabiera w Transponderze niż kanał SD.

Tak, mają dwa wolne miejsca: pierwsze na 10.911, a drugie na 11.258... w zasadzie na upartego to jest też trzecie wolne miejsca na tym słynnym transponderze Telefonici (11.727), o którym też tu ostatnio było głośno że tam może pojawić się Eleven :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli fajnie. Wynika z tego, że 1.kolejka ligi francuskiej nie zagości na satelicie. Brawa dla tych partaczy i nieudaczników. :roll: Jak już kupili sobie te "świetne" prawa to niech przynajmniej je w normalny sposób emitują. Na internecie to człowiek od 15 lat mógł sobie znaleźć stream i oglądać za free. Szkoda słów na ten cały Eleven. Życzę im, aby jak najszybciej się zabierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie jeszcze że 1 sierpnia zwalnia się miejsce po TVP2 HD i TVP Rozrywce które to przechodzą na transpondery nc+ w związku z czym zwolnią się te od Cyfrowego Polsatu.

Tak jak kolega @cidik napisał coś Ci się pokiełbasiło, bo TVP 2 HD i TVP Rozrywka przechodzą z tp CP na tp nc+, a nie no odwrót :) a tak po za tym, to iba kanały usunięte z tp CP zostaną gdzieś koło 15-20 sierpnia, bo one na tp nc+ dopiero pojawią się tego pierwszego sierpnia i musi być czas na przestrojenie się na nowe przekazy, więc miejsce po TVP 2 HD (12,265) mogłoby być tam prędzej dla Eleven Sport, ale z drugiej strony kanał sportowy HD z 4 Mb/s? Oby jednak tam się nie pojawił :roll:

 

@piter345: Jak nie chcesz, to nie czytaj :P ja w tym wątku jestem na bieżąco i przeczytałem tu 100% postów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter345

 

Bo jak nigdzie nikt nic o tym nie pisze, to ludzie próbują dowiedzieć się czegoś z forum. Wiadomo, że praktycznie same spekulacje tutaj i plotki, ale tak samo jest na oficjalnych komunikatach tego całego Eleven, tzn. "nie możemy powiedzieć", "oczekujcie komunikatów prasowych", "wkrótce się okaże", "walczymy jeszcze o inne prawa", "rozmawiamy z przedstawicielami różnych telewizji". Także sam widzisz. Nikt nie zmusza nikogo do czytania. Ja gdyby nie forum, w ogóle bym nie wiedział, że jakiś Eleven powstaje, bo CANAL+ jakoś nie informuje o stratach kolejnych praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha tak, jasne - wszystko kupi Eleven i ludize beda to ogladac na ich internetowych transmisjach w jakosci ~1500 kbps :D Wez odstaw te leki :)

Prowadza to jakies niedorajdy - zabrali prawa z TV i teraz trzeba bedzie ogladac w necie (czyli siedziec po PC, co jest mniej wygodne i bardziej problemowe) ...

 

Aha, czyli fajnie. Wynika z tego, że 1.kolejka ligi francuskiej nie zagości na satelicie. Brawa dla tych partaczy i nieudaczników. :roll: Jak już kupili sobie te "świetne" prawa to niech przynajmniej je w normalny sposób emitują. Na internecie to człowiek od 15 lat mógł sobie znaleźć stream i oglądać za free. Szkoda słów na ten cały Eleven. Życzę im, aby jak najszybciej się zabierali.

Mysle od samego poczatku dokladnie to samo - to sa zwykli partacze, wzieli prawa i nie beda niczego transmitowac - po prostu amatorzy, ot co :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli fajnie. Wynika z tego, że 1.kolejka ligi francuskiej nie zagości na satelicie. Brawa dla tych partaczy i nieudaczników. :roll: Jak już kupili sobie te "świetne" prawa to niech przynajmniej je w normalny sposób emitują. Na internecie to człowiek od 15 lat mógł sobie znaleźć stream i oglądać za free. Szkoda słów na ten cały Eleven. Życzę im, aby jak najszybciej się zabierali.

 

Kolejny zawistnik. Po co w ogóle zatem płacisz za telewizję, przecież masz wszystko "na internecie", a filmy "premiery" z kanałów premium to rok wcześniej.. ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli fajnie. Wynika z tego, że 1.kolejka ligi francuskiej nie zagości na satelicie. Brawa dla tych partaczy i nieudaczników. :roll: Jak już kupili sobie te "świetne" prawa to niech przynajmniej je w normalny sposób emitują. Na internecie to człowiek od 15 lat mógł sobie znaleźć stream i oglądać za free. Szkoda słów na ten cały Eleven. Życzę im, aby jak najszybciej się zabierali.

 

Kolejny zawistnik. Po co w ogóle zatem płacisz za telewizję, przecież masz wszystko "na internecie", a filmy "premiery" z kanałów premium to rok wcześniej.. ;-).

 

Płace tylko dla sportu, bo jednak live to live. Poza tym lubię dobrą jakość zamiast streamów, które zacinają co 30 sekund. Jestem w nc+ i miałem wszystko z piłki co najlepsze. Wchodzi na rynek jednak takie partactwo, jak Eleven, które podkupuje ligi po to, aby puszczać je na internecie. :roll: No jak ma się człowiek nie wkurzyć? I cały czas mamią ludzi, że będzie informacja/notatka prasowa na dniach, a ciągle nic nie wiemy. Weszliby do solorzy i nc+ i każdy byłby zadowolony. Kto chce to płaci, kto nie to nie. Czy to tak trudno zrozumieć? :read: Jestem całkowicie obiektywny w tych całych przetargach. Chodzi po prostu o to, aby wystartowali, tak jak 99% innych kanałów na satelicie!

 

P.S. I tak, wolę pobrać z neta odcinek moje ulubionego serialu dzień po premierze w USA w najlepszej możliwej jakości, zgrać go na dysk, podłączyć do 42-calowego TV i w satysfakcjonujący mnie sposób go obejrzeć. Piractwem to to nie jest, bo w Polsce ten serial przy dobrych lotach będzie z opóźnieniem 1-2 letnim. Ze sportem tak się nie da, bo gdy podłączę laptopa ze streamem do TV to i tak widzę piksele i ścinki co 30 sekund i się wkurzam zamiast w spokoju obejrzeć mecz! Czy to jest jasne już dla Ciebie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ta napinka. Jeszcze nikt dokładnie nie wie jak będzie. Być może w niedzielę wystartują testowo bez odbioru, by za raz potem premierowo, na niektórych kablówkach a nawet na platformach.

Moim zdaniem znając życie najprędzej będą w Cyfrowym Polsacie? A to dlatego, że nie są tak ambicjonalni i obrażalscy, jak nc+. Ale kto tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu lektora - bardzo przyjemny dla ucha, zapowiedź pięknie zgrywa się z jego głosem :) Słyszałem go chyba kiedyś jako głos Studia LOTTO, mogę się mylić, ale raczej tak było, w każdym bądź razie brawo Eleven za wybór lektora do czytanych propozycji programowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. I tak, wolę pobrać z neta odcinek moje ulubionego serialu dzień po premierze w USA w najlepszej możliwej jakości, zgrać go na dysk, podłączyć do 42-calowego TV i w satysfakcjonujący mnie sposób go obejrzeć. Piractwem to to nie jest, bo w Polsce ten serial przy dobrych lotach będzie z opóźnieniem 1-2 letnim. Ze sportem tak się nie da, bo gdy podłączę laptopa ze streamem do TV to i tak widzę piksele i ścinki co 30 sekund i się wkurzam zamiast w spokoju obejrzeć mecz! Czy to jest jasne już dla Ciebie? :roll:

 

No tak to już jest jak się używa pirackich streamów. Z serwisami oficjalnymi jak HBO GO, Canal+ Sport Online czy zapewne tym od Eleven problemów nie ma i nie będzie, o ile masz cywilizowane łacze.

 

Swoją drogą, tutaj wszyscy się, czy coś będzie na satelicie czy nie, a trio z Top Gear podpisało umowę z Amazon Prime i ich program będzie tylko w Internecie, podobnie jak np. House of Cards. Czas przenieść się do 21 wieku, panowie i panie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to już jest jak się używa pirackich streamów. Z serwisami oficjalnymi jak HBO GO, Canal+ Sport Online czy zapewne tym od Eleven problemów nie ma i nie będzie, o ile masz cywilizowane łacze. Czas przenieść się do 21 wieku, panowie i panie ;).

 

Taaa, szczególnie, że przy większych "eventach" takich jak premiera True Detective czy Game of Thrones siada im cały serwis z przeciążenia. :x Podobnie Netflix ma z House of Cards, bo jak wypuszczają cały sezon od razu to ludzie rzucają się jak po cukier za komuny. Canal+Sport online również ma często problemy z przeciążeniami. Nawet przy dobrym necie potrafi przyciąć czy zamulić. Taki oto mamy XXI wiek... Poza tym powiedz to starszej osobie, która nie ma większej styczności z komputerami/internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, szczególnie, że przy większych "eventach" takich jak premiera True Detective czy Game of Throne siada im cały serwis z przeciążenia. :x Podobnie Netflix ma z House of Cards, bo jak wypuszczają cały sezon od razu to ludzie rzucają się jak po cukier za komuny. Canal+Sport online również ma często problemy z przeciążeniami. Nawet przy dobrym necie potrafi przyciąć czy zamulić. Taki oto mamy XXI wiek...

Niczym to się nie różni od przerw w transmisji, problemów z komentarzem, zacięć spowodowanych pogodą itd w przypadku regularnej tv. Usterki zdarzają się i tu i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...