Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy serio oglądacie te ligi, czy po prostu robicie sobie jaja? Pytam, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może poświęcać 90 minut na coś takiego jak liga ukraińska czy rosyjska. Uprzedzając Waszą odpowiedź "Jak można marnować 90 minut na polską ekstraklasę" odpowiadam - jest to rodzima liga, a to duża różnica.

Tak, jeśli mam czas i możliwość to oglądam. Jeśli jest się fanem piłki nożnej, ale takim na prawdę dużym fanem to można oglądać wszystko. Sam żałuję, że nikt w Polsce nie pokazuje ligi portugalskiej, tureckiej, greckiej czy belgijskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu transmitowanie meczów tych lig jest w Polsce nieopłacalne, ze względu na słabą oglądalność. Prawa kupuje się po to, aby na nich zarobić. Nawet C+, dla którego wyniki oglądalności nie są ważne, a przynajmniej nie powinny być, nie chciał przedłużyć praw do Serie A, a to niejedyny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio oglądacie te ligi, czy po prostu robicie sobie jaja? Pytam, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może poświęcać 90 minut na coś takiego jak liga ukraińska czy rosyjska.

Oczywiście, że ogladamy!

. Sam żałuję, że nikt w Polsce nie pokazuje ligi portugalskiej, tureckiej, greckiej czy belgijskiej.

Fajnie by było je zobaczyć na sportowych antenach Polsatu, trzeba zachęcić Polsat do zakupu praw! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio oglądacie te ligi, czy po prostu robicie sobie jaja? Pytam, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może poświęcać 90 minut na coś takiego jak liga ukraińska czy rosyjska. Uprzedzając Waszą odpowiedź "Jak można marnować 90 minut na polską ekstraklasę" odpowiadam - jest to rodzima liga, a to duża różnica.

Ja nie oglądam z braku czasu, skupiam się na meczach ligi angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i polskiej, czasem francuska czy włoska(coraz rzadziej) i oczywiście Liga Mistrzów. Na Polsacie Sport właściwie oglądam tylko boks, teraz mecze reprezentacji piłkarskich o ile nie będą w ppv :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego tekstu co wstawił rotalplus zaciekawił mnie szczególnie fragment:

"Nieoficjalnie wiadomo, że Polsat ma kilka wariantów odpłatności za mistrzostwa. W pakiecie mogłyby znaleźć się tylko mecze Polaków i decydujące o medalach spotkania, ale na razie to tylko przymiarki"

Czyli cena za całość może być całkiem wysoka... (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcą cały czas. Wiadomo,że chyba nikt im nie kupi meczu np. Iran-Portoryko, to zakodują te najważniejsze mecze i te, które interesują tak naprawdę 99% kibiców. Resztę mogą sobie wyemitować w PS i zgarnąć coś za reklamy.. Pewnie jednak spółeczka SP się ugnie i zapłacimy za Mundial tylko,że pośrednio i wszyscy bez względu na to czy inteesuje nas to wydarzenie czy nie,a Polsat będzie miał pewność,że nie straci i zarobi jeszcze na reklamach. Co ciekawe- wielu jeszcze będzie ich wychwalać jacy są wspaniali i dobrzy, a oni sami będą to podkreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcą cały czas. Wiadomo,że chyba nikt im nie kupi meczu np. Iran-Portoryko, to zakodują te najważniejsze mecze i te, które interesują tak naprawdę 99% kibiców. Resztę mogą sobie wyemitować w PS i zgarnąć coś za reklamy.. Pewnie jednak spółeczka SP się ugnie i zapłacimy za Mundial tylko,że pośrednio i wszyscy bez względu na to czy interesuje nas to wydarzenie czy nie,a Polsat będzie miał pewność,że nie straci i zarobi jeszcze na reklamach. Co ciekawe- wielu jeszcze będzie ich wychwalać jacy są wspaniali i dobrzy, a oni sami będą to podkreślać.

do ciebie pytanie wiele osób mówi ze jak zakodują mundial to oni zrezygnują z umowy z cp ok załóżmy ze milion abonentów zrezygnuje to mi się wydaje ze cp tego nie odczuje czy się mylę?

Czytałeś milion takich opinii?? Przecież słyszę to przy okazji każdego PPV,że zrezygnuję na pewno itd. Tylko takie pytanie- gdzie będzie on oglądał siatkówkę ?? Przecież Polsat jest monopolistą na polskim rynku- ma LŚ, WGP, Plusligę, Orlen Ligę, ME.. Myślisz,że nagle milion osób tak po prostu zrezygnuje?? Zresztą wiążą ich umowy i raczej tego nie uczynią by płacić kary umowne. Tu gra idzie o pieniądze, a Polsat wprowadzając PPV udowodnił,że potrafi ryzykować. Pytanie jest czy pomysł z tym kanałem jest naprawdę rozważany czy to być może jedynie straszak, który ma zmusić rząd poprzez spółkę SP do dofinansowania imprezy by Polsat odzyskał zainwestowane pieniądze. Tego tak naprawdę nie wiemy . Uważam sam fakt wmawiania ludziom,że MŚ będą na ich antenach sportowych( PS,PSE,PSN) i to wielu na pewno skusiło na przedłużenie bądź podpisanie nowej umowy ,a teraz nagle przed imprezą robi się szum i zamieszanie. Jak coś ma TVP- to kibic ma przynajmniej spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalenie wątpliwe. Czy nikt o zdrowych zmysłach nie widzi tego? Polsat od jakiegoś czasu mocniej zaczął reklamować MŚ w swoich kanałach, więc opcja z dodatkowo płatnym kanałem albo transmisjami PPV moim zdaniem są NIEMOŻLIWE. Robią poprostu w internetach szum, a Przegląd Sportowy stacza się coraz bardziej. Aż dziw, że kiedyś codziennie leciałem do kiosku aby go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wraca Cafe Futbol?

 

Jak dla mnie to może nie wracać. Wszystkie tematy przewałkowane już przecież po sto razy wiec o czym mieli by mówić tym razem ?

Równie dobrze możesz sobie powtórkę odpalić z poprzednich miesięcy i to samo powiedza we wrześniu :mrgreen:

 

A tak serio to mogliby wreszcie zmienić formułę tego programu i zrobić magazyn z prawdziwego zdarzenia o piłce, coś na wskroś Sport+Extra oczywiscie nie powstanie bo do tego trzeba mieć piłkarskie ligi na swoich antenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...